pute

KREMA ZA SUNCANJE

1790 poruka u ovoj temi

Opa Roli ko bi rekao da se ti toliko bavis ovim kremicama, ALERGIJAMA NA SUNCE I tableticama :plesko: Svasta od tebe ima da se cuje :cool:

Kada sam ti rekao da sam svestran,nisi mi poverovala? :bez-zuba:

Jel piješ nešto da ti se povuče alergija? Čime ublažavaš svrab? Daj malo iskustva! :D

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

od maslinovog ulja se dobije neka posebna boja? drugacija nego kad mazes kreme?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

od maslinovog ulja se dobije neka posebna boja? drugacija nego kad mazes kreme?

Da.100%

Provjerno.

Probaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da.100%

Provjerno.

Probaj.

cisto maslinovo ili sa kantarionom je strava za boju...samo jako oprezno - mora da imate dobru podlogu jer ono privlaci sunce i mozete da nastradate samo tako..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cisto maslinovo ili sa kantarionom je strava za boju...samo jako oprezno - mora da imate dobru podlogu jer ono privlaci sunce i mozete da nastradate samo tako..

Ili dobijete hrskavu kozuricu kao pile u rerni :kez: . Mislim da je maslinovo ulje hranljivo, ali koliko mi se cini nema zastitni faktor, pa ga mogu koristiti samo tamnoputi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moj drug je mazao maslinovo ulje...i veoma brzo je bio gao cigan :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlicno ste obradili temu kako pocrneti (sto meni nije problem), ali kako odrzati boju? Cime se mackate posle mora? Sta predlazete za posle? Uvek pocrnim kao cigancica, al za nedelju dana kao da nikada nisam bila na moru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlicno ste obradili temu kako pocrneti (sto meni nije problem), ali kako odrzati boju? Cime se mackate posle mora? Sta predlazete za posle? Uvek pocrnim kao cigancica, al za nedelju dana kao da nikada nisam bila na moru.

moj savet je opet maslinovo ulje :)...ja ga mazem jos neko vreme kada dodjem sa mora, sve dok se ne smorim ili dok ne zahladni pa ne mogu da idem bosa i gola..ja ga mesam sa bebi da ne bi smrdelo..

e da, i jos neko vreme pijem betu ili ativu..ono, dok ne istrosim..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Makilly u apoteci preporučuju kremu ja mislim da se zove aktivia bronz košta oko 1300 din, nije sa zaštitnim faktorom već se maže nekoliko dana pre izlaganja suncu, služi za pripremu kože i maže se posle sunčanja da održi boju, raspitaj se u bilo kojoj apoteci oni će ti objasniti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Videla sam tu kremu, ali mi se nesto ne daju tolike pare kada tako lepo pocrnim bez ikakvih trikova :unsure: Trudim se da nakon letovanja redovno mazem mleko za telo, al ne vredi. Koliko ste pisali o Beta bronz pocela sam da razmisljam o njima :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po preporuci apotekara kupila sam danas COCO SUN kapsule BRONZATO ...pije se par nedelja pre suncanja i tokom suncanja...kosta 55 dinara

Sastav:

6mg prirodnog beta karotena, 6mg likopena i 10mg vitamina E

Delovanje:

-ubrzava nastanak bronzanog tena

-sprecava prevremeno starenje koze

-stiti kozu od stetng dejstva suncevih zraka

-omogucava odrzavanje zdravog preplanulog tena preko cele godine

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko komada u pakovanju ima?

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

30

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I JA SAM KUPILA TE TABLETICE ALI NE PO TOJ CENI OD 55 DIN. TO JE NESTO BAS MNOGO JEFTINO GDE NADJE? JA IH PLATILA 460,00 I TO JE NESTO STVARNO NAJJEFTINIJE STO SE MOGLO NACI KOD NAS! INACE 30 KOM . JE U PAKOVANJU.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prosle godine kupovala Natural Wealth beta carotene. Ima ih 100 komada, kostalo je oko 900 dinara i to mi se cinila ok racunica, traju do 2010. pa mogu i ove godine da ih koristim, ali ako ima za 55din onda sam se zeznula.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka