pute

KREMA ZA SUNCANJE

1790 poruka u ovoj temi

I mene interesuje isto ta Attiva Bronze. A danas sam videla neko Deborah ulje u DM-u, kao piše da se bolje crni sa tim. Ako je neko probao neka napiše iskustva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i sajt Deborah, tu možeš da vidiš sve

Deborah

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna gde mogu da se kupe preparati Coppertone?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna gde mogu da se kupe preparati Coppertone?

Vidjala ih ja u DM-u, doduse proslog leta je bila bogatija ponuda.

Inace sam i ja sklona alergiji na sunce. Prosle godine sam se mackala Sebamed-om, mislim da je bio faktor 30. Stvarno je odradio posao zastite u smislu nikakvog crvenila, ali me nije zastitio od alergije. Plus, grozno smrdi, plus je u pitanju bio sprej, pumpica riknula posle par nanosenja.

Jos uvek sam u potrazi za dobrim sanskrinom. :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidjala ih ja u DM-u, doduse proslog leta je bila bogatija ponuda.

Pogledaću šta ima u DM-u. Inače do sada sam koristila Niveu i Carroten, mada ja nemam problema sa alergijom, samo sa gorenjem, jer sam bela kao sir. Probala sam prošle godine neki Balea Tropical, lepo miriše ali ne štiti ko Nivea.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Alejandra, a da li si bila zadovoljna tim Carrotenom? Vidim, nije bas jeftin.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koperton sam ja u merkatoru kupila,sad je i na snizenju SPF 30,730din.ima sve od kopertona,i nizi faktori,i ulje,i za posle suncanja..al su dobri.stite i od UVA i od UVB zraka,sto je bitno.ne znam,ja cu uzeti onaj attiva bronz da mi se koza pripremi da ne gorim,i onda koperton.ne mogu vise da lupam glavu.nema ni oko cega.jeftino ne uzimam jer ne valja.to ne vazi za sve,al za ovakve stvari vazi.kad se dobije boja,posle moze sta bilo,cisto da se hrani koza..al ipak za nas,koji idemo u egipat gde su jake temperature,treba voditi racuna..

pa ja sam izgorela u dolini kraljeva preko majice dugih rukava,doduse tanke,al opet!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Alejandra, a da li si bila zadovoljna tim Carrotenom? Vidim, nije bas jeftin.

Zadovoljna sam bila, ali gledaj da je original Grčki, ima i neki naš isto se zove Carroten. Imala sam pre dve godine Carroten 30 faktor samo što se teško razmazuje, Carroten 15 na pumpicu. Prošle godine sam kupila Carroten Dry Oil možda je faktor bio 6 i koristila sam ga kao pripremu za more, malo sam se sunčala pre mora i videla se razlika. Inače ja jako teško dobijam boju i mislim da bilo koje Quick Tanning ulje da uzmeš, da li je to Carroten, Nivea, videla sam da ima sad i to neko Deborah, Coperton ne verujem da ne valjaju. Ja ću sigurno nešto od toga opet izabrati, ali obavezno ću izeti i neki sa 30 zaštitnim faktorom. Mislim da su Nivea i Carroten u istom rangu. Inače probala sam i onaj Nivea Light Lotion i ne sviđa mi se uopšte. Ostaje narandžasto po kupaćem i čak se skida lak sa noktiju kao da si stavila aceton, stvarno ne znam šta su stavili unutra. Bolje je uzeti običnu Niveu ono tamno plavo pakovanje nego ovo svetlo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znaci,lilly,ti si koristila attivu bronz...jesi li brze i bolje pocrnela,reci,da ne bacam pare?

pa da te ne bi ubedjivala, poslacu ti sliku na priv, pa ti vidi da li ti stepen crnila odgovara...svaka dalja distribucija u komercijalne svrhe je zabranjena :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporucite mi neku dobru kremu za suncanje iz vaseg iskustva!

Koje marke predlazete? Zanima me da ima malo jaci faktor, i da se lako razmazuje a ne da ostaje belo..

probaj onu novu garnier krenu cula sam da je super a sve sto kazu da se ne lepi i ne ostavlja sve su upravu srce.jpg

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa da te ne bi ubedjivala, poslacu ti sliku na priv, pa ti vidi da li ti stepen crnila odgovara...svaka dalja distribucija u komercijalne svrhe je zabranjena :)

Pa daj i mi da vidimo! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Glas za Sebamed SPF30 a za lice SPF 50. Ja sam za zdravu kozu i blag preplanuo ten

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Citam recenzije sredstava za suncanje. Najvise hvale La Roche-Posay preparate. Ima li to negde kod nas da se kupi?

Interesuje me i Vichy, Capital Soleil. Probao neko?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Opa Roli ko bi rekao da se ti toliko bavis ovim kremicama, ALERGIJAMA NA SUNCE I tableticama :plesko: Svasta od tebe ima da se cuje :cool:

I ja na zalost imam problem sa tom glupavom alergijom i muku mucim svake godine - a tako volim sunce - kao gusteri i mogu da pocrnim itekako - nisam od onih sto mogu lako da izgore... ali zato sad moram da pripremim dobru strategiju u borbi protiv toga.

Pa kad odemo na more onda mazi kreme za suncanje, pa za lice, pa kreme posle suncanja, pa protiv alergije :angry: PRODJE MI LETOVANJE SAMO U NEKOM MAZANJU :lol:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vichy F16 ...jedne godine nisam mogla da pocrnim od njega .... :(

Ja sam sklona bržem tamnjenju koze, jer mi je takav pigment. U pocetku koristim neku jeftinu kremu sa faktorom 15 (da se razumijemo ja hocu taman ten), a onda predjem na neprerađeno maslinovo ulje. Batoooo koju bronzanu boju dobijes, da ti svi pozavide :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka