pute

KREMA ZA SUNCANJE

1768 poruka u ovoj temi

Preporucite mi neku dobru kremu za suncanje iz vaseg iskustva!

Koje marke predlazete? Zanima me da ima malo jaci faktor, i da se lako razmazuje a ne da ostaje belo..

Ja sam do sad koristila uglavnom Niveu i mislim da je pouzdana, ali nekako je pregusta.. Koristila sam pre neku godinu i neke od Avona, ali su bile sa sljokicama :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koperton 30,ili jaci faktor,zavisi kakva ti je koza.ambre solaire sada reklamira neku sto ne ostavlja belo,al ni koperton ne ostavlja.na lice jaci faktor.ne znam,uvek sam kupovala skuplje preparate jer na to ne zelim da stedim,kozu nosimo ceo svoj zivot.neku krpicu jednu sezonu i to je kraj..

interesantno je da nase zene koje zive u americi i kanadi dosta kukaju gde da nadju PRONASOL..sigurno se secas od pre,cuveno za suncanje,melem i protiv strija.sad ima i sa zastitinim faktorom 20 i 40.e sad,moja drugarica koristila 40 prosle god.u egiptu i vratila se bela..al ona inace slabo crni jer je ridja.pa ne znam da li je zbog toga.

u svakom slucaju,ponesi dovoljno,a to je 2 komada i nema brige.i stalno mazanje,na svaka 2 sata..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Ovde je isto bilo reči o kremama!
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Probaj Lancaster i Clarins,bićeš oduševljen(a).A tek kakve preparate posle sunčanja sa šljokicama ima Clarins..... :cvetic:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iz mog iskustva najbolja je decija Chicco faktor 30.....nema gorenja 100%. Prvo sam je kupovala samo za dete a sada je svi koristimo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Coperton 40+ ili Chicco 30+

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam imala Nivea 30 obicnu i onu Light varijantu. Ta light varijanta mi je skidala lak sa noktiju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sa chicco kremom nema sanse da izgoris ali se tesko razmazuje, mnogo je gusta, faktor 40.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iz mog iskustva najbolja je decija Chicco faktor 30.....nema gorenja 100%. Prvo sam je kupovala samo za dete a sada je svi koristimo.

Ona je moj izbor za ovu godinu, za prve dane letovanja! Još se samo nisam odlučila šta posle nje. Imate neki predlog?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E da, u Tempu je krema Chicco 30 najjeftinija oko 420 din. Jos su delili i neke poklone kofica sa alatom za pesak ili casica.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja bez Pronasola nikada ne krecem na more..koristim onaj bez faktora i malo izgorim, zato posle tusiranja Jomelop..i uvek pocrnim extra..jedino sto onako, nekako smrdi na sirup za kasalj, zato naguram jos neke koja lepo mirise, ali stvarno samo zbog mirisa..posle mora mazem 1/2 maslinovog, 1/2 bebi ulja i ostane mi boja poprilicno a i koza je lepa..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E da, u Tempu je krema Chicco 30 najjeftinija oko 420 din. Jos su delili i neke poklone kofica sa alatom za pesak ili casica.

Jes da smo malko stari za to,ali što da ne! :) Pa poklonu se ne gleda u zube! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:o A ja platih 556 din i to bez poklona!!! :besan:

Izmenjeno (Nina!)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jes da smo malko stari za to,ali što da ne! :) Pa poklonu se ne gleda u zube! :)

Pa sad.... koficu smo prevazisli...ali casica je slatka i univerzalna, moze da sluzi za cetkice za zube npr.. .sa duplim zidovima u kojima je kao voda a u njoj plivaju neke kerefeke...Ima ih u roze i plavoj boji.... :smorilo:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25759
    Ukupno tema
    856693
    Ukupno poruka
  • Popularne teme