Prasnjavi

Анкета - Најбољи гирос..

151 poruka u ovoj temi

Krf, Dasia... Leonidas, najlepše meso koje sam ikada jeo

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po meni prilično dobar giros na ulasku u Prevezu restoran Elvis.....i...jako ukusan, ne tako obilan, ali sa nekim začinom  koji mi se jako dopao, na Rodosu u blizini Casina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna gde je najbolji giros u Retimnu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolji koji sam jeo - Giradiko u solunu blizu stadiona paoka tumbe

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je najbolji, ne znam... Nisam probao svaki, ali ovaj je dobar... Negde u predgrađu Soluna, krenuli nizvrdo ka centru, skrenuli u neku sporednu ulicu i vozili dok nismo naleteli na neki giros. Ispalo je dobro...

IMG_20180707_191256-3072x1728.jpg.714fa5

IMG-50266a1c7b9686a94f78aa2b019d4167-V-4

IMG_20180708_004233_834.thumb.JPG.a2e3a3

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolji giros koji sam ja pojeo, bio je upravo u Solunu, ime restorana je na grčkom "Μπουκιά Μπουκιά Γυράδικο". Nalazi se u Tsimiski-ju, tačnije na uglu te i jedne sporedne uličice kod velike banke. Porcije su bile dosta velike, sveže i vruće meso i mogli ste da birate šta želite kao prilog. Cena je bila (informacija iz februara prošle godine) 2,80€.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Najbolji giros koji sam ja pojeo, bio je upravo u Solunu, ime restorana je na grčkom "Μπουκιά Μπουκιά Γυράδικο". Nalazi se u Tsimiski-ju, tačnije na uglu te i jedne sporedne uličice kod velike banke. Porcije su bile dosta velike, sveže i vruće meso i mogli ste da birate šta želite kao prilog. Cena je bila (informacija iz februara prošle godine) 2,80€.

Tu i ja rucam kad sam u Solunu a uvek vidim i nekog naseg da tu sedi. Dobra im je i grcka salata.

Najbolji suvlaki je u Kateriniju, kad se od pocetka ulice za shoping odmah skrene desno oko kafica, za uglom je jedan bezimeni GIRADIKO, mami mirisom. Narucuju i sede uglavnom Grci. Videsmo jednu doteranu mladu Grkinju u poslovnom odelu kako je  tu uzela raznjic suvlakija bez hleba i ponela ga usput kao sladoled.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Nikola17Jeste im stvarno bio vrhunski giros, ali nažalost nema ga više, izdali su radnju drugome :sad:Prvo im je u požaru izgoreo gornji sprat gde je bio WC, pretprošle godine radilo samo prizemlje, prošle "moša", drugi gazda drugi koncept. Giros pita a uz nju dobiješ i viljušku kako ga nafiluju, jedan i ne možeš da dišeš:)

I u Atini sam jedne godine probao odličan... al'sad ga ne bi ubo ni u snu (lokacija:)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@Nikola17Jeste im stvarno bio vrhunski giros, ali nažalost nema ga više, izdali su radnju drugome :sad:Prvo im je u požaru izgoreo gornji sprat gde je bio WC, pretprošle godine radilo samo prizemlje, prošle "moša", drugi gazda drugi koncept. Giros pita a uz nju dobiješ i viljušku kako ga nafiluju, jedan i ne možeš da dišeš:)

I u Atini sam jedne godine probao odličan... al'sad ga ne bi ubo ni u snu (lokacija:)

Moze li jedan giros kao cast za tih 800 poruka :ideja:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Moze li jedan giros kao cast za tih 800 poruka :ideja:

Naravno, uvek. Samo pitanje za tebe, jel odgovara ovaj naš domaći ili mora onaj Grčki:D

Pre neko veče sam jeo neki kod mene iz komšiluka, masan je bio ko' đavo, meso nekako krupno sečeno, nema veze sa onim Grčkim. Slagaću mislim da je koštao 380,častila me tašta:D, skuplje nego u Grčkoj! 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onda je verovatno kod solunca.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u Polihronu Poldos...kod velike crkve...maskota Pera Zdera....i Nikos 20tak metara dalje....mrtva trka ...izvrstan giros

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka