Prasnjavi

Анкета - Најбољи гирос..

151 poruka u ovoj temi

Ја сам овисник о гиросу. Мољакам људе, како ко крене за Грчку, да ми донесу по који. Тражећи адекватан у Србији, само сам га појео у Нишу, у оној пјешачкој зони.

Мој фаворит у Солуну је "Γιρυςματα" на углу Аг. Димитроу и Караоли Димитроу, близу цркве Аф. Димитроу.

Е, хајде сад! Спреман сам да га пробам и по Вашим укусима.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar je u Delta City-ju giros, za skidanje krize dok se ne ode u Grcku na pravi. :D

14c5ibq.jpg

1zxmlbr.jpg

A ko ide na Krf, Ipsos ne sme da propusti pita giros u Papagalosu a regularan giros u Costas Beach Hotelu. Kazu lokalci da je najbolji na Krfu. :D

I :srce: Gyros !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ko ide na Krf, Ipsos ne sme da propusti pita giros u Papagalosu a regularan giros u Costas Beach Hotelu. Kazu lokalci da je najbolji na Krfu. :D

I :srce: Gyros !!!

U Papagalosu je stvarno odličan!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili ti mi na Krfu,odseli u Kasiopiju,lutali po celom ostrvu,jeli giros na sve strane,negde je bio manje dobar negde odlican. Jeli smo i neki u samom gradu Krfu za koji smo procitali da je jedan od najboljih,jeli i u Ipsosu(ne secam se imena lokala) i uvek se vracali u jedan mali slatki lokal odmah ispod nase terase,na samom pocetku glavne ulice kada se krene sa trgica.Ne znam da li je to zbog emocija ili ne,ali nama je taj uvek najvise prijao i tek kada tu maznemo po jedan,mogli smo mirne duse na spavanje :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A najukusniji sam pojeo na Paxosu!

Mada smo malo otišli off-topic,jer je pitanje za Solun! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos jedan off-topic - meni je na Halkidkiju najbolji kod Costasa u Haniotiu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Тражећи адекватан у Србији, само сам га појео у Нишу, у оној пјешачкој зони.

Nema dobrog girosa u Srbiji. Nema gde nisam probao. Istu muku mučim sa užičkim lepinjama.

Ne-Ma!

A najbolji giros u Grčkoj je upravo tamo gde ga jedu GRCI. Ma gde to bilo.

Prasnjavi (pozdrav, virtualtourist!) :), taj u Nišu, u Kazandzijskom sokačetu je meni suv, bez prave kombinacije mesa, tortilja nije masna i šupljikava, začini neadekvatni, a senf previše gust i jak. Dzabe ja tražim dodatake koji idu u giros, bez ovih ostalih komponenti - dzabe sve.

Izmenjeno (Nikola S.)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar je u Delti!

Ali u Handys u Paraliji je "Mmm mm" :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar je u Delti!

:ljutko: :ljutko: :ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:ljutko: :ljutko: :ljutko:

U bre Sonja... :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema dobrog girosa u Srbiji. Nema gde nisam probao. Istu muku mučim sa užičkim lepinjama.

Ne-Ma!

A najbolji giros u Grčkoj je upravo tamo gde ga jedu GRCI. Ma gde to bilo.

Prasnjavi (pozdrav, virtualtourist!) :), taj u Nišu, u Kazandzijskom sokačetu je meni suv, bez prave kombinacije mesa, tortilja nije masna i šupljikava, začini neadekvatni, a senf previše gust i jak. Dzabe ja tražim dodatake koji idu u giros, bez ovih ostalih komponenti - dzabe sve.

Није у Казанџијском, или барем ја мислим да није. Овај је преко пута McDonald's-а, на самом уласку у пјешачку зону.

Види:

http://members.virtualtourist.com/m/5dc86/b0010/2/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima jedna radnja Zervos se zove, al tesko da turisti mogu da je nadju. Pravi ubedljivo najveci i najukusniji giros u Solunu. Isto jedna druga mala radnjica, zaboravih joj ime zavucena u ulicicama oko Bele Kule pa navise.. drze je neki sa Krita.. Auuuu sto tamo dobar giros prave!! Jeste da je skuplji nego na drugim mestima, al je prste da polizes.

Prasko vrlo rado cu da ti pokazem gde su te radnje Boze zdravlje :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo jedna mala ispravka, nije Giros nego JIROS - tako se izgovara :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima jedna radnja Zervos se zove, al tesko da turisti mogu da je nadju. Pravi ubedljivo najveci i najukusniji giros u Solunu. Isto jedna druga mala radnjica, zaboravih joj ime zavucena u ulicicama oko Bele Kule pa navise.. drze je neki sa Krita.. Auuuu sto tamo dobar giros prave!! Jeste da je skuplji nego na drugim mestima, al je prste da polizes.

Prasko vrlo rado cu da ti pokazem gde su te radnje Boze zdravlje :D

Наравно!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka