Guest Gost_Jelena

Nocni Zivot U Hurgadi

19 poruka u ovoj temi

Hurgada je lepo i po meni malo dosadno mestasce...U nocni provod nismo isli ,vec na neko pivce,u mc donaldsu pazarimo pune kese i onda u hotel na bazen i nocno kupanje,kartanje sa drustvom i bilo nam je prelepo :) Inace,kupanjenocu je zabranjeno,ali ako se sprijateljis sa menadzerima,oni se prave da vas i ne vide :))) A naravno ni mi ne pravimo buku da dizemo ljude iz kreveta ...

A gde kupovati ?e sad imas prodavnicice uz ulicu i bazar,ja sam prvo isla po tim prodavnicicama kao sto bi po bulevaru u svaki butik usla .Tako sam se recimo zalepila za neku esarpu u jednoj radnji koju je prodavac cenio 20e,pocnemo sa cenkanjem ,a onda muz kaze ma daj sta ce cenkas ko cigancica uzmi ako ti se svidja(ne shvata draz :( ) e onda prodavac zaglavio na 17e,muz nece da ceka,ja krenem i ovi samo sto nisu poceli da nas biju :)))hahahah cirkus,muz se okrene ka njima onako besno zbog njihovog neocekivanog ponasanja i onako drsko im odbrusi na srpskom sve i svasta..(ispostavilo se da ti sto su krenuli na nas su klinci koje je gazda zaustavio i isao za nama i izvinjavao se-a ja sam se iskreno malo preplasila i nikada vise nisam usla u tu radnju :()

ali sam zato istu takvu esarpu u njihovom bazaru pazarila bez cenkanja za 9e,tu smo na kraju sve i pokupovali,od nargila,preko peskira,papirusa itd.Recimo cene nekih majcica im ni malo nisu jeftine,tada(2010.)su bile oko 25e,privesci im takodje nisu jeftini...

Mi smo bili svakodnevni gosti jednog Alexa koji ima prodavnicu parfema,koji nam je uvek kuvao caj i kod koga smo zaista uzivali :),bez ikakvog pritiska da nesto kod njega kupimo sto je retkost...

Moja iskrena preporuka je da ne ulazite u radnje koje vam nisu interesantne spolja...Ja volim sve da obidjem i krenula od jedne do druge i zaglavim u jednoj maleckoj,skoro propaloj prodavnici gde me prodavac ne pusta iz radnje,muz cekao ispred ,ovaj mi ne da da izadjem i ja kazem evo ti baksis,ali necu nista da kupim,jer je sve bilo preskupo za moj ukus,muz kad je video sta se desava usao je i pitao u cemu je problem i izvukao me odatle,a ja sam baksis ipak ostavila...

Moje lepo iskustvo je kod prodavaca torbi gde sam uz cenkanje za dve kozne prelepe i atraktivne torbe dala 60e,a jednu su recimo cenili 50e...Ima zaista i dobrih ljudi koji te usluze kao nekog svog i od kojih ne zelis da odes a da nesto ne kupis...

Moras takodje da planiras da ces dati min.10e baksisa :) i ponesi linex ako ti zatreba,da ti ne uvaljuju njihove lekove za 8e,kao sto su meni jer me je muka naterala.Mi prvih dana u sobi nismo ostavljali baksis ,tj.prva 3 dana pa je muzu nestao parfem :))).showw e onda smo poceli svakog dana po recimo(u eur) 50centi,e onda baksis u kaficu,baksis na safariju da vozac brze i ludje vozi po pescanim dinama(nivo adrenalina na maksimumu,i ledja u autu par dana :))) ) ...ne mogu svega da se setim,ali znam da je baksis obavezan...oni ne znaju za please :) samo za money,money :))) das paricu i dobijes sta hoces,a sve moze:)))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo da ozivimo temu. Preporka z mlade LITTLE BUDDHA

10432950_898474986840524_113316504250743

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ili sedenje u brojnim kafanicama i restoranima...

img20150130174953.jpg

Pušenje šiše...

img20150130175111.jpg

Ili mala kupovina...

img20150130141312.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bas tako Dujo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka