Milicax

Retimno ili Hanja

166 poruka u ovoj temi

Pomozite... Koje je mesto bolje za mlade, da ima klubove i kafiće koji se nalaze ne jednom mestu, tako da se uglavnom sve može obići pešice? Mislim da je Retimno bolji jer ima plažu u gradu i stari grad a u njemu kafiće kako čujem... A koliko su daleko klubovi u Retimnu od centra?

A Hanja ima lepe klubove ne plaži samo što je to u PLatanisu... Dakle nema grada? To mi je deluje pusto...

U konfuziji sam... :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, lepo si rekla sto dobijas na jednom mestu, a sta na drugom - tako da je na tebi da odlucis...

Ali, ako zelis moje misljenje da cujes - ja preporucujem Retimno...

cool.jpgcool.jpgcool.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hmmm, ipak mi treba mala pomoć... koliko su udaljeni klubovi, tj. barovi na plaži jedan od drugog u Hanji? Da ne bih otišla u Platanis samo zbog toga i onda pešačila....... :smorilo:

Zašto mi preporučuješ Retimno? Jesu li klubovi na plaži u Retimnu isti kao i u Hanji - Platanisu ili ne?

Gledala sam slike klubova u Hanji http://forum.aladin....t960-hania-krit i zbog njih se i premišljam... :biggrin:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo se i ja sad dvoumim oko Hanje, a ove fotke izgledaju primamljivo :smajl: Da li je neko bio u mjestu Agia Apostoli koje je valjda 4km udaljeno od Hanje, i u hotelu Elotia? Bila bih zahvalna za svaku informaciju...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pomozite... Koje je mesto bolje za mlade, da ima klubove i kafiće koji se nalaze ne jednom mestu, tako da se uglavnom sve može obići pešice?

Moj savet je Retimno. Nocni zivot nije narocito buran, Imam mnostvo kafica i taverni duz plaze i u starom gradu. Mozete pronaci par klubova i buzukerija gde gostuju njihovi najbolji pevaci. Moji ortaci nisu fanovi laiko muzike pa sam na moju veliku zalost propustio gostovanje Elene Paparizu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari,

vidim ima strucnjaka za zapad Krita. Da li moze neko da posavetuje da li je bolje Platanias ili Agia MArina, sta je zgodnije za obilaske zapada, koje je mesto lepse...Da li uopse ici u hotel tu ili traziti Hanju ili Retimno?

Znam da su ti gradovi svakako lepsi, u Hanji sam i bila jedan dan...ali je smemstaj jeftiniju u Plat.i Marini...

U Agisu sam bila 2 puta, pa mi je istocna strana ostrva poznata, sada bih da istrazujem zapad.

Unapred hvala na savetu!

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nisam strucnjak jer nisam bio na Kritu ali se intezivno spremam za posetu.Avionska karta je kupljena za kraj jula i sad biram isto kao i ti smestaj pa se dvoumim izmedu smestaja u samoj Hanji ili tih sela(gradica) pored Hanje.Ono sto sam dosad istrazio je da je Platanias najvece selo od tih sela ili gradica tipa Agia Marina,Kata Stalos,Kata Durasto itd.. medutim sve je to blizu jedno drugoga tako da necemo pogresiti bilo koje da izaberemo jer cemo ih svejedno sve obici.......

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po meni Hanja uvek jer je zapadnije i dosta je bliza Falisarnu,Balosu i Elafonisiju koje su najlepse plaze na Kritu da izuzmem npr.Krisi ostrvo koje je skroz skroz na istoku ili Vai.

Izmenjeno (Discobobba)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oslo,

koja je cena avionske karte i odakle kreće let.

Mi smo već uplatili Krit preko agencije ali me interesuje ta varijanta, solo putovanje bez agencija .

I cena iznajmljivanja apartmana ili hotel, kad ideš sam itd.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ja putujem iz Osla sa Norwegian air direktnom linijom na Krit u jednom pravcu karta me je kostala 100 evra,nazad uzimam avion sa Aegean Air Hanja-Atina-Beograd jer idem na godisnji u Srbiju pa da se nevracam nazad za Norvesku i ta karta me je izasla na toj relaciji 150 evra znaci sve skupa 250 evra.

Smestaj varira od 20-60 evra i navise na dan u studiu-apartmanu-hotelu zavisno od mesta,lokacije i kategorije hotela,kad dvoje ili vise iznajmljuju ispadne jos jeftinije od 10 evra po osobi pa navise.

recimo

http://www.booking.c...ed_currency=EUR

E sad za vas iz Srbije mislim da sam procitao da je povratna karta sa carterom negde 220 evra po osobi plus takse,meni licno se vise isplati ovako nego preko Norveske agencije e sad za vas iz Srbije vi znate bolje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aegean Air leti za Beograd? Ili su samo prodali kartu na relaciji Hania-Atina-Beograd?

Nisam znao da su poceli da lete i za Beograd...ako je to tako onda je to sjajna vest

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas oni lete i sa njima mozes preko Atine do skoro svih Grckih ostrva Mykonos,Rodos,Krit,Santorini,Kos itd........Samo kupiti karte na vreme i nisu skupi tako da imate i njih osim cartera za Grcka ostrva ili Atinu i Solun.....

http://en.aegeanair.com/default.aspx

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlicno....znao sam da za Atinu leti nas Jat i grcki Olympic airways ali ne i za Aegaen.

Napokon kvalitetna veza za grcka ostrva a da to nisu nasi carteri...nadam se i ne toliko skupa :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

----------------------------------------------

Ja nisam strucnjak jer nisam bio na Kritu ali se intezivno spremam za posetu.Avionska karta je kupljena za kraj jula i sad biram isto kao i ti smestaj pa se dvoumim izmedu smestaja u samoj Hanji ili tih sela(gradica) pored Hanje.Ono sto sam dosad istrazio je da je Platanias najvece selo od tih sela ili gradica tipa Agia Marina,Kata Stalos,Kata Durasto itd.. medutim sve je to blizu jedno drugoga tako da necemo pogresiti bilo koje da izaberemo jer cemo ih svejedno sve obici.......

U pravu si! Manje matematike vise zabave :)

Srecan put!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala,takoder i tebi srecan put.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka