jelica

STA NOSITE NA PLAZU?

161 poruka u ovoj temi

Uh! Svašta nosim jer idem sa dvoje male dece. Ključevi, nešto para, telefon, grickalice/voće (da namamim decu iz vode), peškire za plažul, malo vode za piće, kantice i prateću opremu za igranje, kreme za sunčanje, eventualno knjigu sebi i mužu i rezervni kupaći za decu. Nađe se tu još ponešto, ali ovo je uglavnom obavezno. :)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako bilo ove godine ...

Krokodila, aligatora, tatu patka, mamu patku i dete patku, camac, ajkulu, misice cars, misice spajdermen....puna pluca za duvanje navedenog, onda igracke za plazu, pistolj na vodu mali, pistolj na vodu veci, pusku na vodu, mrezu za hvatanje meduza, rupicastu kutiju u slucaju da pronadjemo jeza ili skoljke, , peskir pepa i dzordz prase i peskir betmen....ovo se nije smelo zaboraviti, ostalo je nebitno :dosada:

 

Izmenjeno (mananna)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ti ponela pola robne kuce:hahaha:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pa ti ponela pola robne kuce:hahaha:

A kad sam pocela da duvam i slazem okolo :wacko::nesvest:

Zaboravila sam i loptu za plazu:retard:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A koficu i lopaticu? Kako bez toga na plazu:tik:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To spada u igracke za plazu, i nije to kofica nego kofetina sa zutom i plavom lopaticom, grabuljama, vrteskom, rakom, puzem, zvezdom, cvetom, listom i jos par necega:dosada:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Jysk-u ima da se kupe odlične kesetine, ali.ne od najlona, već od jačeg matrerijala, za te stvari. Ogromne su, mogu i deca da stanu u njih. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moje pakovanije: dvoje nas je, dece nema:

- dva peškira

- dve kreme za sunčanje

- vodu

- kremu za ruke

- vlažne maramice

- obične maramice 

- nešto slatko

- čips

- sitne evriće za sladoled ili nešto/ giros u povratku

- ključ od sobe

- nekad i mobilni telefon.

 

Sve stane u manji ranac.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pa posto je dete malko poraslo, lakse je sve! Posto imam alergiju na sunce, bez Eucerin allergy protect ne krecem ni u market, a za lice faktor 50 fluid jer mi lepse stoji aristokratsko bledilo, a i necu da omatorim od sunca. ;) Marama za plazu, sesir ili kacket, peskir-naravno, telefon, knjiga, pivo, voda, obicno do 15 e, ako ogladnim da imam za giros ili ako mi padne pritisak pa negde kaficu da popijem ili ako zafali piva. :) Muz prebaci peskir preko ramena i nosi suncobran i dusek. :) Suncane naocari ne podnosim. Hranu nikad ne nosimo, eventualno neki keksic ili stapice. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U moju torbu za plazu staje samo neophodno: :suncase:

peskir,
krema za suncanje,
rezervni kupaci,
voda,
kljucevi,
nekad mobilni,
i par sirnih evrica za sok i eventualno sladoled 
 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad je uplaćen all onda.. krema za sunčanje, telefon i knjiga...... Ako je uplaćen PP ili smo u apartmanu, onda osim kreme, telefona i knjige, još nosim peškir, nešto novca (koliko za piće i klopu) , naravno neke slane ili slatke grickalice i nešto od voća (obično grožđe ili breskve). Verovatno se nađe još koješta ( "zlu ne trebalo") jer mi nije jasno kako onako teška torba od ovako malo stvari ??? :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka