jelica

STA NOSITE NA PLAZU?

161 poruka u ovoj temi

Ne nosim puno stvari, za nas dvoje, dva peškira, kremu za sunčanje, flašicu vode, flašicu multivite, fotoaparat ili telefon, zanimaciju za čitanje, naočare se već u glavi. 

Kad se izbrčkam vratim se do sobe da presvučem kupaći, umutim kafu, pa nazad na plažu. Inače, letujemo uvek na samoj obali pa nikad nije problem skoknuti do sobe.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nesto za citanje,fotoaparat, naocare i kremu za suncanje!

Sve ostalo je ukljuceno u all inc.uslugu

 

Izmenjeno (seagull)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nosim 100 đavola, što bi rekli...

 

Peškir za plažu, pa još jedan manji, rezervni kupaći, šešir, mleko za sunčanje ( 2 različita faktora + plus onaj za lice), rekete, karte, knjigu, foto aparat, telefon, vodu, sokić, nešto da gricnem (slano i slatko...)... i naravno maramice (obične i vlažne)... i sigurno se potkrade još nešto...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na plazu... nosim dete :D... sala, sad je porasla...

Torba, u njoj novac, kljucevi, telefon, foto-aparat, dva peskira, mleko za suncanje, dva moje i za dete, knjiga ili novine, Prolom voda (uvek), nesto za grickanje, igracke za dete, sve redom, kacket za nju, sesir za mene, naocare za obe i to bi bilo to, suprug da sve to ponese kad ide sa nama...:rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Torbu, peskire (3), knjigu, fotoaparat ( ne uvek), vodu, sok, grickalice, grozdje, maramice, novine, hemijsku, telefon povremeno, mleko za lice i mleko za telo, labelo, vlazne maramice, kljuceve, sesir ( na glavi :-D), snale i trake za kosu :-)

Izmenjeno (Tirkizna)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Paaa, zavisi. Ako sam u all varijanti, nosim maske i peraja, papirne i vlazne maramice, kackete, rez. kupacke gacke za klinca, malo igracaka, knjigu, kreme za suncanje, ukrstene reci i fotoaparat.

Ako sam u drugim varijantama, situacija se drasticno menja.

U rancu: peskire I sve gore nabrojano.

U frizideru: sendvice, vodu, slatke gricke, voce. 

A sve to nosi dragi muz ili, sto bi reklo moje dete, "Kufer magarac" :smajl:

Izmenjeno (Shadow79)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sada: žena, kapa, sunčane naočale, mobitel, dovoljno novca za kavu i pivo, krema sa visokim zaštitnim faktorom, krema sa niskim zaštitnim faktorom, puna torba ne znam ni sam čega ali je teška, veliki ručnici za plažu, 2 kupaće za presvlačenje....

30 godina prije: cura , cigarete, igraće karte, mali ručnik

Zaključak: draži mi je bio minimalizam

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kremu za suncanje, keks, grickalice, vodu, sok ili pivo, cigarete, nesto za citanje, peskire i malo para. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

1. Peskir,
2. Krema za suncanje,
3. Flasa vode,
4. Novine,
5. Sat,
6. Malo novca.
7. Futrola za naocare za vid.

Drugim recima, izbegavam da nosim: mobilni, foto aparat, licna dokumenta, knjigu... al desi se ponekad, zavisno od okolnosti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

.... i kupace gace...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

^ Ladno zaboravih da navedem najbitniju stvar! :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

У торбу ставим цигарете, крему за сунчање, судоку часопис, фотоапарат, мобилни, кључ од собе и картицу за пешкире, а ћерка дода мишиће, кофицу са пратећим прибиром, резервне купаћице гаћице (све остало што дода вадим иза леђа), па на плажу понесем торбу и дете (ако неће да иде сама). Све остало је укључено у All in, како рече Seagull. :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaboravila si naocare za sunce:hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Нисам, то ставим на очи, не у торбу. Кад смо код детаља, обучем купаћи, шорц и мајцу или хаљину за плажу и јапанке, а исто обучем и детету. :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka