jelica

STA NOSITE NA PLAZU?

161 poruka u ovoj temi

ja gledam,al nista ne vidim!!haha..dioptrija -2,al ne nosim cvikere..tako da meni sve zamuceno!!i uvek izgledam mrgudno,al to zato sto ne vidim.jedino da neko stane ispred mene..ko sto bese austrijanac,uljudno pita koliko je sati sa sve tigrastim slipom..okrenu se covek ,kad ono tange!!joj,koje je to vristanje bilo(u sebi)..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a bre, i ja iznesoh svoje :)

sta cu, takve stvari mi ne privlace paznju..naravno da vidim ljude oko sebe ali ih ne posmatram na taj nacin niti mi se pogled zadrzava na bilo kome zbog bicepsa, dupeta, debljine i sl..

a ako ti nisi primetila onaj moj post je bio za'ebancija, ne znam sto si se nasla prozvanom..:)

sto se teme tice ..kad nabrojaste sta sve nosite, vidim da sam pola stvari zaboravila ..nosim i masku za ronjenje, pare, ponekad neke novine..i sve to naravno uvalim decku pa se on ljuti sto nosi zensku torbu :D i onda namerno ponese neizduvan dusek da bi se oslobodio torbe ..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dakle,kako idete na plazu?sta sve nosite sa sobom,sta je u vasoj torbi,neseseru itd?kako se oblacite,kako se zanimate na istoj?kako izgleda savrsen dan?koje aktivnosti upraznjavate(ili ne upraznjavate-oni sto vole da lencare..)?da li ima modnih frikova na plazi i kako oni izgledaju?da li gledate u druge ljude,komentarisete..?

opustena tema..

Uvek nosim, naravno pored peskira, kremu sa visokim zastitnim faktorom, mobilni telefon, fotoaparat i neku knjigu. To sve natrpam kod decka u ranac. Ako idemo kolima na neku dalju plazu, ili na neku "divlju", ponesemo i lezaljkice na rasklapanje.

Retko gledam druge ljude, cak i u Kotoru gde imam kucu i stalno idem na istu plazu (pa se onda cudim kad ljudi pocnu da mi se javljaju, a ja ih ne poznajem)..

Ne podnosim najbolje sunce, plus sto koristim stalno kreme, tako da iako tamo provedem celo leto, ljudi me u septembru pitaju jesam li bila negde:) Znaci, suncanje skoro nikad - ali zato plivam stalno, i to na prilicno dugim relacijama. Kad sam umorna za plivanje, onda ponesem dusek i uzivaaaam : )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

plivanje..majka zakon za tesanje tela...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tacno.. Cula sam da je to najkompletniji sport - da deluje na najvise misica.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a bre, i ja iznesoh svoje :)

sta cu, takve stvari mi ne privlace paznju..naravno da vidim ljude oko sebe ali ih ne posmatram na taj nacin niti mi se pogled zadrzava na bilo kome zbog bicepsa, dupeta, debljine i sl..

a ako ti nisi primetila onaj moj post je bio za'ebancija, ne znam sto si se nasla prozvanom.. :)

sto se teme tice ..kad nabrojaste sta sve nosite, vidim da sam pola stvari zaboravila ..nosim i masku za ronjenje, pare, ponekad neke novine..i sve to naravno uvalim decku pa se on ljuti sto nosi zensku torbu :D i onda namerno ponese neizduvan dusek da bi se oslobodio torbe ..

Pa i moj je bio takodje..a ne znam ko drugi treba da se oseti prozvanim kad si meni odgovorila.. Al nema veze.

I bre nisam objasnjavala"nacine"na koje gledam ljude,niti znam na koje"nacine"ti mislis,vec kao sto je rekla Jelica"posmatram da mi brze prodje vreme".. A na plazu uglavnom idem sa deckom tako da mi tudji bicepsi ne trebaju,samo sam navodila primere,ti si se zalepila njih! :lol: p.s. zaboravih da navedem masku,peraje i dusek...i vlazne maramice.. Pozzzzzzzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja gledam,al nista ne vidim!!haha..dioptrija -2,al ne nosim cvikere..tako da meni sve zamuceno!!i uvek izgledam mrgudno,al to zato sto ne vidim.jedino da neko stane ispred mene..ko sto bese austrijanac,uljudno pita koliko je sati sa sve tigrastim slipom..okrenu se covek ,kad ono tange!!joj,koje je to vristanje bilo(u sebi)..

:D:D:D:D

Zato ja ne mrdam nigde bez sočiva, a uz sočiva naočare za plivanje, pa makar i u flićak!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:D:D:D:D

Zato ja ne mrdam nigde bez sočiva, a uz sočiva naočare za plivanje, pa makar i u flićak!

Ja imam drugaricu koja nosi sociva,ali kad udje u prostoriju gde ima vlage na pr. zatvoreni bazen obnevidi totalno!! :zaljubiska:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam drugaricu koja nosi sociva,ali kad udje u prostoriju gde ima vlage na pr. zatvoreni bazen obnevidi totalno!! :zaljubiska:

Ne znam zašto, meni se to nije dešavalo.

Samo mi se ponekad :zaljubiska: slučajno :zaljubiska: npr. pomeralo sočivo :P , ali sad je i to prošlost :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u duhu plaze....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam drugaricu koja nosi sociva,ali kad udje u prostoriju gde ima vlage na pr. zatvoreni bazen obnevidi totalno!! :zaljubiska:

Svašta. Nek ide ona kod lekara malo.

Upravo prednost sočiva je da su inertna na tu i slične senzacije.

Edit: dodatak spisku je i kutijica puna tečnosti za MOJA sočiva, a za ogledalce sam se snalazio okolo :D Medjutim, pošto mi se to desilo 1-2 puta samo, da mi zatreba - prestao sam da nosim.

Izmenjeno (Nikola S.)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svašta. Nek ide ona kod lekara malo.

Upravo prednost sočiva je da su inertna na tu i slične senzacije.

Pa tako bi trebalo,ali se njoj sve zamagli...mislim da treba da otvorimo temu pod nazivom"Sociva".. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam... Kaži joj stvarno da to tako ne bi trebalo da se dešava.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preneto.. :ph34r:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hahaha,roli..dobar si..zamisljam ti devojku kako kaska za tobom i vuklja torbetinu,a ti kao neki dzek setas u tom sortsu sa sve cvetovima..i kako se izvalis na plazi,a ona ti i cigaretu pripaljuje..pa kazes-duso,dosaj mi dvogled,a onda gledas devojke po plazi!!hahah

eeeee,sirotica zena...

Pa nije baš tako! :bez-zuba: Dogovorimo se ipak oko nekih stvari! :bez-zuba: Npr. vodu uglavnom ja nosim! :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka