Roli

Peškir za plažu!

215 poruka u ovoj temi

Mi imamo te Nabaiji iz Decathlona, one glatke, gornji model sa slike. Prvo smo uzeli dva- jedan L i jedan XL veličine, pa kad smo se uverili u kvalitet, prvom prilikom kupili još dva. Pored svih navedenih kvaliteta, da spomenem još da iako je sastav teška sintetika (poliester i poliamid) osećaj pri dodiru sa kožom je kao da je čist pamuk. Prezadovoljni smo.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj da i kupili smo odmah i jedan gotov turban na zakopčavanje u Decathlonu:D. Taj je sa tim malo dužim vlaknima - jeste super mekan ali malčice slabije upija, tako da eto odgovora na pitanje @McNulty -koja je razlika između mikrofibera i mikrovlakana. Ipak dobro dođe i zgodno je ako pirka neki vetrić ili se ostane na plaži do posle zalaska sunca.

zoom_532136.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam jedan drecavo zeleni turban iz Oriflajma...kad god ga stavim automatski postajem atrakcija....:D

Stvarno jw koristan...

A ove godine sam kupila i koristila onu visefunkcionalnu stvarcicu,moze biti kapa,marama,rajf,gumica za kosu,stitnik za usi,sal...svasta jos (kako se to zove:neznam:) planinarsku iz Mamuta...super stvar...snjim nisam pravila pometnju....:)

Izmenjeno (VERANDA)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Poruci preko ovih iz Subotice...salju brzom postom.Sportmania ima i neka iz Bg pa vidi od koga ces...ja sam preko fejsa narucila moj.:brm:

 

Kada kucam Sportmania na fejsu, ne izlazi mi da prodaju peskire, Da li se tacno tako zovu? Ili oni i salju iz ino? Fde si nasla te iz Bg-a ?

Super vest za Dec.na Karaburmi!:weee:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sportsmania sa s izmedju sporta i manie :rolleyes:

Prodaju sve iz Decathlona sto ima....:)

Pojavice se dva profila...sarena profilna slicica na tom profilu imas slike sa cenama i informacijama...ja sam porucivala preko poruke...

Udji u slike ili album  pa ces naci peskire.. 

Sad vidim neke super torbe....:plez:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 @mismas ima sveze informacije oko narucivanja i nalazenja....:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada to kucam, izlaze mi neki arapi i profil sa ovom slikom

22045648_1593303090690143_1173875617799978151_n.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda i oni imaju nesto peskira za prodaju:hahaha:

Ukucaj Sportsmania sportovi :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@VERANDA Ukucaj... peškiri od mikrofibera kupujem prodajem... pa onda sport i razonoda... Otvoriće ti se razne veličine i boje, sve naručuješ preko interneta, a može i telefonom, ima ga na njihovom sajtu. Firma je iz Subotice, ne znam kako se zove, a peškiri su Nabaji, ja sam uzela 70x130, ima i većih... 

Čujem da će da se otvori Dekalton na Karaburmi do kraja godine... ako je informacija tačna? 

Izmenjeno (mismas)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepo kaze Zuca nece da citaju pa to ti je.Ja znam kako do peskira Tirkizna ne zna.:komp:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da... tačno..  @Tirkizna je tražila informaciju, ja greškom prozvah tebe.. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A tako znaci citas..al nepamtis...:D

Eto, moze na dva nacina do peskira...:klap:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@VERANDA, vidim ja da cu cekati D., ne mogu da nadjem stranicu :laugh::laugh::krsti::hahaha:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma kako je to moguce. Ja koja sam nepismena za nove tehnologije sam ih nasla iz prve...probaj ponovo....:gamer1:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka