Roli

Peškir za plažu!

215 poruka u ovoj temi

juce sam svratila do deltatexa kod nas nemaju jos uvek za plazu, imaju neke koji su mi onako srednji 70x150 i kostaju nesto manje od 800 dinara. Mozda po BG-u vec imaju te za plazu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam sebi uzimala peskire u Grckoj, stvarno su O.K i ima ih sa raznim motivima, a moram priznati da mi je najdrazi jedan sa likom jednog magarenceta iz nekog crtanog filma. :D

Izmenjeno (balto)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok su i Svilanit ali ne mogu se nikada osušiti.

Živa istina...

Devojke, nemojte me pogrešno shvatiti, ali meni nekako bude žao da te kvalitetne i superkvalitetne peškire " rabim " za plažu...

Možda ranijih godina, kada mi je bilo bitno da sve što ponesem i stavim u kofer bude novo... sada ne... naravno da nije rešenje nositi i neke ofucane, pitaj-boga -stare- peškire, to svakako ne... Uzgred, kupila sam u IDEI lepe peškire , neko ih je pominjao skoro na ovoj temi ,... nisu nimalo loši,.. mislim na one od 899 din.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Benetton peškiri za plažu, softani i debeli, su prošle godine u avgustu bili oko 3-3500.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćuti bre tamo...

I šta reče,... benetton peškiri,a ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se svideo jedan Paul&Shark ali me prosto sramota da napišem koliko košta. Kupiću ga kada dobijem na Loto-u! Al je softan i mekan ko duša, jedino što bi onda morao da angažujem jednog Čečena sa puškom da ga čuva, da ga ne "oduva vetar". :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene sramota da kažem da prvi put čujem za tu, tu...PAUL-SHARK marku..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako bre ne znaš za "sa ajkulom pulover..."?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neznam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja kupila 80 sa 180 peskire za plazu za 8e (nemacka) debeli,dobri al se suse sporo ...ima ih i ove godine ali tanju pa cu i njih uzeti samo cekam snizenje :hladjenje: bice opet po 8e garant :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako god, mnogo je dobar. Voleo bi da mi ga neko pokloni za rodjendan. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja kupila 80 sa 180 peskire za plazu za 8e (nemacka) debeli,dobri al se suse sporo ...ima ih i ove godine ali tanju pa cu i njih uzeti samo cekam snizenje :hladjenje: bice opet po 8e garant :)

gde?
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Videla sam u Maxiju peškire za plažu 499,00 turski, nisam sigurna za dimenzije ali su veći, razmišljam da kupim pošto volim da ponesem više komada, mrzi me tamo da ih perem a oni se od soli ukrute pa peckaju. Lepe su i boje javljam kakvi su ako ih kupim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedan moj prijatelj je nedavno u BGD-u Paul&Shark radnji kupio šorc za plivanje....140 jura !!!

Kvalitet - neosporan , ali cenaaaaa.......???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Biljo, ti si carica, covek se od tebe moze informisati za sve.c014.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka