Roli

Peškir za plažu!

203 poruke u ovoj temi

Kupovala sam peškire pre par godina u Tempu, bili su u lepim, veselim bojama, veliki i debeli, sa jedne strane su kao plišani a sa druge frotirski. Kad pakujem kofer, peškire stavim na dno i na površinu, što manje ih sklopim jer imam utisak da mi se lepše spakuje kofer ako su stvari što manje preklopljene.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O peskirima za plazu ne brinem vec 8 godina. Kupila sam ih u Egiptu, ogromni su i stvoreni za plazu, od cuvenog egipatskog pamuka, kostali su 5e svaki. Jedan je narandzasti, drugi crveno crni sa motivom Kleopatre i niko ih nema, unikat su na svakoj plazi na kojoj smo bili :smajl: Prosli su sa nama "sito i reseto", stenje i kamenje, pesak, gazenje, oprani hiljadu puta i kao novi su. Koncic im ne viri. Ne menjam ih dok ne umru. A kako mi se cini, ici ce sa nama na odmore jos dugo duuuugoooooo :D

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja kupim peskir dva dana pred put kod kineza, prvi koji izgleda pristojno je moj:crven-od-stida:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam veliki ribokov peskir vec 7 godina i odlicnan je,pored njega imam jedan manji pumin i to mi je sasvim dovoljno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kupio sam prošle godine neki tanki u Grčkoj.Da li neko ima iskustva sa njihovim peškirima?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://www.svilanit.rs/katalog/5/sport-i-slobodno-vreme-2#izbran/27

prelepi peskiri za plazu u mornarskom fazonu

U 6.4.2016. at 0:47, Boba i Sloba je rekao/la:

Kupio sam prošle godine neki tanki u Grčkoj.Da li neko ima iskustva sa njihovim peškirima?

sta znaci "neki tanki"?tanki peskiri i nisu neki,moze biti i kineski iako je kupljen u grckoj itd.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam prošle nedelje našao peškir u Extreme Intimu.Imali su popust 20% na sve, tako da sam peškir iz nove kolekcije koji košta 2400, kupio za 1900. Možda je malo veća cena, ali očekujem da mi traje godinama (ako nekome ne zapadne za oko na plaži :) ).

Inače, peškir je pamučan, piše da je turski.Sa jedne strane je kao pliš,a sa sa druge frotir.

Evo i sličice:

IMG_0733.JPG

Izmenjeno (Darkoooo)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Peskiri za plazu u Metrou 100x175cm , cena  1499 din.

100x200, cena 2495 din

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@seagull

jel si pazarila ?

kakav je kvalitet ?

Izmenjeno (ZekaZmaj)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Aveniji Mode mogu da se kupe Beneton peškiri sa 20% popusta. Mi ih imamo svi po dva ili tri komada. Odlični su.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 3 sata, ZekaZmaj je rekao/la:

@seagull

jel si pazarila ?

kakav je kvalitet ?

Nisam, samo sam videla cenu i dimenzije

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 30.4.2016. at 22:48, beogradjani je rekao/la:

http://www.svilanit.rs/katalog/5/sport-i-slobodno-vreme-2#izbran/27

prelepi peskiri za plazu u mornarskom fazonu

Ne iskace odmah slika, ne znam jesi li na ova dva mislila, ja planiram njih da kupim, mada bih sebi pre neki koji ima vise crvene i bele boje, a manje teget. Prvi je oko 2500, a drugi 3400.

plazna_brisaca_nerezine_156668.jpg

nautica-159455.jpg

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bukvalno sad dodjoh iz Svilanita,ima prelepih,naravno,kvalitet vrhunski..al ja bacih oko na haljinu na raskopcavanje za plazu,i mislim da ce ipak biti haljina,ne moze i jedno i drugo:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Njihove stvari su fenomenalne i dugotrajne, jednom platis i traje ti! Uz to je i dizajn odlican!

Ja sutra krecem u soping.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sipam gorivo na Eko pumpi. Imaju neku karticu, kao i svi, skupljate neke bodove. Elem, prošle godine sam uzeo jedan Svilanit peškir za plažu. Za džabe, tačnije za 1din i te bodove koje uvek nakupim. Odličan je. Između ta dve sa gornjih slika (ima sidro i prugasti dezen sa jedne, a crvene je boje sa tim sidrom sa druge strane).

I ove godine imaju isti u ponudi. Mislim da ću uzeti još jedan

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877858
    Ukupno poruka