Roli

Peškir za plažu!

202 poruke u ovoj temi

skinem jaknu,kosulju,djemper..kad ono ispod djempera-MAJICA!!!hahahahahahahah

lele

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kad ono ispod djempera-MAJICA!!!hahahahahahahah

Ja taj vic znam sa Siptarom i zutim djemperom umesto majice.... :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobro, ajde, evo..Jednom sam se vezala za peškir, jedan jeeedini peškir i to je bio iz Engleske, sa nekom macom i slagao mi se uz tadašnji žuti kupaći i tako sam se ja hvalila s njim na moru i bla, bla, bla.. I zamislite ukradu mi peškir. Daj zamislite nekome ukradete peškir?! :bez-zuba::bolje-da-cutim:

:ljutko: :tuzni: :tuzni:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za peskir je bitno da lepo upija,a licno volim peskire veselih boja,to mi je super... :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja ću da kupim neki darkerski sa čudovištima da plašim malu decu po plaži. :hehe:

Možda se neko smiluje i vrati mi moj peškir koji je bio najlepši na svetu od svih plus što kad ga stavim na pesak on se ne lepi nego lebdi nad peskom i ja na njemu :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

`lebdi nad peskom i ja na njemu`...djasvi mi se...

a gde da kupim ovde peraja,masku i naocare za vodu?ili je jeftinije tamo da kupim?

prosli put neka deca zaboravila pa ja ukrala na plazi.nikad veceg radovanja,kao dete neko sam se pracakala...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa imaš kod kineza,a to ti je fazo svako čuda pola sata traje... I tamo se prodju uglavnom isti ti! Pa ako se već odlučiš za iste bolje kupi ovde! Imaš sigurno u velikim sportskim radnjama isto,ali.... :hehe:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jeste kinezi,sto sam glupa,zaboravila na njih...moram do china town ,onda..nego rekoh,da ne vukljam odavde skalamerije..nisam dugo bila kod kineza,tamo jedino i mogu da kupim te gluposti za plazu..a od drugih me muka uhvati.kad mi kazu-pamucne majice-dodje mi da vristim..a ono,kao reciklirane najlon kese..a meni je njuh jako izrazen..kazu,kome je jedno culo oslabljeno(oci),drugo mu se poveca.e tako meni culo mirisa..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imaš sigurno i u dolar šopovima i na buvljaku,ali isto to!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna gde kod nas mogu da se kupe oni veliki turski peskiri za plazu, ali bas debeli?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e to i mene zanima, videla sam neke u Ideji oko 700-800 din, ali mi ne deluju bas veliki...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja cu prosetatati do njih vec ste ih spominjali, na slici mi ne izgledaju nesto debeli ali mozda se varam opet je bolje da ih vidim uzivo, najvise mi se svidjaju beneton peskiri ali su stvarno preterali sa cenama

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ljudi koja je normalna cena za peskir nekih dimenzija pr. 70x170 .... oni najveci :)

Treba da kupim ali ne bih da uleim u prvu radnju i da se zeznem...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Videla sam neke u Tempu, oko 800 din, nisu losi. Ali, oni bas debeli, mislim da su dosta skuplji, tipa Svilanit. Ja vec nekoliko godina imam jedan takav, fenomenalan debeli,sareni, bio je bas skup i bude neko snizenje, ma, razgrabili su se odmah!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865833
    Ukupno poruka