Roli

Peškir za plažu!

152 poruke u ovoj temi

Roli da si u Bgdu mogao bi da pogledaš peškire recimo u Tempu, Metrou i sl. marketima, prošle godine su imali dobar izbor, skupljaju vodu, a i cena im nije neka od koje uši otpadaju.

E jel znaš šta je najgore,bio sam dva dana za redom u Bgd-u i čak bio u Metrou,i mama nakupovala silne peškire za kupanje,a ja uopšte nisam razmišljao o peškiru za plažu! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Još uvek imaš vremena, ko nema u glavi ima u nogama. Doduše ne znam kakve je ove godine ponuda peškira za plažu. :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E E jel znaš koliko je tata platio Adidasov?

Nesto sam caskala sa mamom, pa nisam ni pitala. Ali, pitacu.

Inace, moj tata je u fazonu, nije vazna cena, vazno je da se njemu svidja. A onda donese mami racun i trazi da mu se refundira, kao dao je on svoje pare. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa ja imam peskir Nefertite..sad mi vijori na terasi

Jel onaj veličine omanje sobe?

E, mogli bi malo Egipćani da porade na izboru boja! Vidiš neki peškir, veliki, kvalitetan, pa i motiv ti je donekle ok - ali ga TAKO upropaste sa izborom PLAVE, ili CRVENE ili nijanse bilo koje druge boje, da ti se ne uzima... "Nemo" je bio jedini koji odudara.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sobe,sobe ,nego sta!!!vijori na bg kosavi znas kako,a ja na terasi uzivam!!!pa to bre moj lik na peskiru,sta ti mislis??!!!boja je teget-bela ,nemoj da zezas,vrlo elegantno kao i vlasnica mu..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

boja je teget-bela ,nemoj da zezas,vrlo elegantno kao i vlasnica mu..

AAaaaa....

A jel DVOLIČAN kao i vlasnica?

:P:P

:bez-zuba:

:cvetic:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

blizanac u horoskopu.znaci,uvek!haha

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

roli sirot trazi peskir..ima devojka da se presamiti jadna od vukljanja za njim,kad bude neki teski kupio...eee,a bolje da je ulozio u gace...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

DA,da... Ja nisam uzeo tve DVOLIČNE Nefertiti za kuću, samo za familiju. Da ih impresioniram veličinom a oni pogrešno pomisle da ih srazmerno time i volim...

Roli mora da nam pokaže na kraju šta je kupio.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

blizanac u horoskopu.znaci,uvek!haha

Pa to je nekome skoro rodjendan... ili je bio?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nije,uskoro ce..ne pitaj damu za godine...hehehe

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nije,uskoro ce..ne pitaj damu za godine...hehehe

Naravno. Samo se oglasi u Kafiću taj dan...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja i dalje bojkotujem vezivanje za peškire. Ako mi vrate moj ukradeni, onda menjam mišljenje :ljutko: :ljutko: <_< <_<

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja i dalje bojkotujem vezivanje za peškire. Ako mi vrate moj ukradeni, onda menjam mišljenje :ljutko: :ljutko: <_< <_<

Opiši nam ga kako je izgledao,pa ćemo da se bacimo u potragu! :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jel to ko onaj vic..otisao ciga na more u crnu goru,vratio se i pita ga prijatelj-je li bre,kako je bilo?a ciga ce-ma super sve,more toplo,lepo,sunce ovo ono.nego izgubio sam majicu na plazi.drug mu kaze-ma ajde pusti,jebo majicu,vazno da je tebi lepo bilo..ode ciga sl.godine opet,i vraca se pa ga ovaj opet pita kako se proveo.i ciga-ma lepo sve,ljudi,sunce,more toplo,al nema mi majice!!ovaj ce-ma ajde covece,ko sisa majicu,lepo ti bilo,zaboravi..!i sl.godine,vraca se ciga i opet sa istim prica.ovaj ga pita-kako je bilo na moru?a ciga sav srecan kaze-ma lepo bilo sve,nego znas sta-nas`o sam majicu?prijatelj-ma ajde cigo,sta pricas,kako si posle 2godine nasao tvoju majicu,pa gde?a ciga ce-dosjem ja tako na plazu,krenem da se skidam,skinem jaknu,kosulju,djemper..kad ono ispod djempera-MAJICA!!!hahahahahahahah

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25759
    Ukupno tema
    856693
    Ukupno poruka
  • Popularne teme