Roli

Peškir za plažu!

202 poruke u ovoj temi

Ja za plažu imam neka dva prastara, ali se drže dobro.
Merkala sam da kupim neki veći, koji bi bio malo širi od našeg, videh da ima, ali nisam sigurna u kvalitet.
A do puta još sedam dana.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja nekih 7-8 praistorijskih...Služe, 5 proizvodnja, i uvek me sramota, 10 godina unazad isti peškiri na slikama...ali samo za to i služe. A par onih ludih budvanskih, grčkih isto forsiram i ne odustajem i pitam se čime su me zadužili...kompletan veš opran uz njih ostaje sa onim gromuljicama, al' ne odustajem, valjda zbog dezena (i nije neki:angry:), sve čekam pocepaće se ali traju...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Baš htedoh da pitam te mikrofiber peškire kada videh da ste se raspisali o njima. Viđala sam ih ovog leta kod stranaca, čini mi se da su svi imali istu marku pomenutih (imaju istu veću etiketu kao od lastiša i obrubljeni su koncem u jarkoj boji), ali me mrzelo da sad nešto glumim špijuna, da prilazim i zagledam šta piše na njima. 

P.S Definitivno to jesu ovi Decathlon Nabaiji koje sam viđala kod svih.

images.jpg

ultra-compact-microfibre-towel-size-l-80-x-130-cm-china-blue.jpg

Ne. Idi do Segedina u ogroman Dekatlon i biraj. Sledeće godine treba da se otvori njihova radnja u  Big Fashion Shopping Center -u u Beogradu. 

Kupaćih kostima mali milion. Ma svega. 

Nedavno je neko na FB nudio svu njihovu robu. Ako pronađem, postaviću link. 

Evo našao:

Prijavi se ovde, šalju i poštom:

FB ................Sportsmania

Ovi peskiri su stvarno dobri...kupila sam jedan za probu kako je Boba i Sloba napisao Sportsmania iz Subotice...bas ovaj plavi sa Ninine slike...sad samo da nabavim jos nekoliko i da se resim ovih pamucnih teškaša...:cool:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima dve vrste tih Nabaiji peškira pa me interesuje koji je bolji za plažu, od mikrofibera ili od mikrovlakana? 

Screenshot_9.jpg

Screenshot_7.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam isto zainteresovana za ove peškire. Gledala sam ovih dana da ih kupim preko interneta. Sad vidim da se pojavljuju dve vrste: NOBAJI i OKAPI.... Da li neko zna razliku? Koji su bolji, bolje upilanje, brže sušenje, manja težina?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima u Lidlu peškir od mikrovlakana, dimenzije 80×130 cena 599,99.Nisam ga videla uzivo. Mozda vredi, ima i traku za kacenje i vezivanje, katalog.od cetvrtka 05.09.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima dve vrste tih Nabaiji peškira pa me interesuje koji je bolji za plažu, od mikrofibera ili od mikrovlakana? 

Screenshot_9.jpg

Screenshot_7.jpg

Imam nekoliko peškira od mikrofibera (prvi model sa slike) iz Dechatlon-a zaista su savršeni. Super upijaju i brzo se suše. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam nekoliko peškira od mikrofibera (prvi model sa slike) iz Dechatlon-a zaista su savršeni. Super upijaju i brzo se suše. 

Хвала Весна! Предпостављао сам да се први боље суши, али ми је занимљив и овај са дужим влакнима јер је вероватно мекши и пријатнији да се на њему лежи на плажи.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima u Lidlu peškir od mikrovlakana, dimenzije 80×130 cena 599,99.Nisam ga videla uzivo. Mozda vredi, ima i traku za kacenje i vezivanje, katalog.od cetvrtka 05.09.

Mislim da ne vredi ni da ih gledaš uživo..

Ja ću ipak naručiti Okapi jer može preko interneta.

Malopre sam bila u Lidlu zbog peškira i nisam ih kupila. Oni ih reklamiraju kao od mikrofibera mada na  etiketi to uopšte ne piše i ne deluju tako, jedino što su nešto tanji od običnih. Ni boje mi se nisu svidele, neka siva i muljavo bordo (na reklami je jarko crvena). Cena im je 700 (699). U katalogu piše 599, ima i za 399 mali. Jeftiniji su od okapija samo 300din, uži 10cm i boja mi se ne dopada, a naročito što mi se na dodir čini da nije mikrofiber niti to na njemu piše... Najradije bih ovaj iz Dechatlona, ali gde ga naći? 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poruci preko ovih iz Subotice...salju brzom postom.Sportmania ima i neka iz Bg pa vidi od koga ces...ja sam preko fejsa narucila moj.:brm:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poruci preko ovih iz Subotice...salju brzom postom.Sportmania ima i neka iz Bg pa vidi od koga ces...ja sam preko fejsa narucila moj.:brm:

Hvala ti.. Evo baš sam poručila, jedan plavi i jedan drečavo zeleni, pa videćemo, možda uzmem i neki za brisanje za more od onih manjih. ... :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala i tebi za izvestaj iz Lidla...:)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Malopre sam bila u Lidlu zbog peškira i nisam ih kupila. Oni ih reklamiraju kao od mikrofibera mada na  etiketi to uopšte ne piše i ne deluju tako, jedino što su nešto tanji od običnih. Ni boje mi se nisu svidele, neka siva i muljavo bordo (na reklami je jarko crvena). Cena im je 700 (699). U katalogu piše 599, ima i za 399 mali. Jeftiniji su od okapija samo 300din, uži 10cm i boja mi se ne dopada, a naročito što mi se na dodir čini da nije mikrofiber niti to na njemu piše... Najradije bih ovaj iz Dechatlona, ali gde ga naći? 

Ma nista mi se kod Linde od garderobe ne svidja. Ono nije ni "za po kuci". Na reklami sve drugacije izgleda.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma nista mi se kod Linde od garderobe ne svidja. Ono nije ni "za po kuci". Na reklami sve drugacije izgleda.

Upravo to... nit kvalitet, nit modeli, nit cena...Kao da prodaju odevne predmete iz osamdesetih... a ovo za peškire me potpuno zbunilo. U katalogu slike istih peškira (naravno ulepšane), cena druga i kvalitet drugi... 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Čuo sam da će se do kraja godine otvoriti i kod nas.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25994
    Ukupno tema
    867223
    Ukupno poruka