Roli

Peškir za plažu!

197 poruka u ovoj temi

Evo danas sam video da mi omiljeni peškir za plažu dotrajao i da je vreme menjati ga! Prošetao sam gradom i naravno razočarao se! Od normalnih peškira,a da nisu u kineskim radnjama,našao sam svega dva modela običan beli i crni sa logom AND1 po ceni od 2400din i neki šareni Spedo za 1800din,međutim ni jedan mi se ne sviđa!

Kakve nosite peškire na plažu? Ja volim te tanje sa nekim logom ili ludim šarama,ali čini mi se da će ipak biti neki običan,ako ne prošire ponudu!

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj omiljeni pеškir je star 20 godina. Adidas, sa onim starim logom, naravno.

Možda je nekad i bio od onih debljih, sada je tanak. Uvek ga nosim.

Iz Egipta sam doneo razne king-size peškire, i super su mi. Ništa Ramzes, Nefertiti, Nemo i slično. Teško se nalazi, ALI nije nemoguće.

Strava mi je jedan CRNI, iz Grčke, sa onim njihovim izlomljenim ornamentima po ivici (takodje u crnoj boji, pa kao nešto udubljenije od ostalog dela.

Da ne veruješ, i o OVOJ temi imam nešto da kažem. Bang.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uvek nosim dva peskira na plazu, jedan tanak super-upijajuci za brisanje, drugi king-size deblji za izlezavanje. Prosle godine sam uzela neki vristece-ciklama u DM-u, nisam bas odusevljena, nekako kao da ne upija vodu kako treba, sto inace mrzim kod peskira. Obicno ih iskuvam jedno par puta kada ih kupim i tek onda se 'razrade', tj. krenu da upijaju kako valja. Problem je sto ne mogu svi da se iskuvavaju, pa se onda onako iskrive, kao da ih imam vec jedno 15 godina.

Inace volim kada su zivih boja, na pruge, ali bez onih silnih aplikacija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas juce pricam mojima kako sam videla fenomenalan peskir za plazu u Benetonu, u Merkatoru. Saren je, ali lepo. Negde oko 2500. Kad moj tata vadi tamno zeleni adidas peskir, koji je bas kupio. Onako jednostavno, ali lepo.(sprema se covek, njima se priblizilo more :)) Inace, pre dve godine sam kupila fenomenalne peskire za plazu i to putem dojave :D Znate ono, zvoni ti mobilni, jedan javlja, ti javljas drugom itd. Neka prodavnica se zatvarala i rasprodavali su robu, a imali su te italijanske peskire po nekim relativno smesnim cenama. Onako divni, glatki,u stvari deblji, a ne deluju, veliki, neke kombinacije narandzasto-teget, rezedo-teget i sl. Ma, super su! Uvek snimim da su na plazi jedni od najlepsih :wub:

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas juce pricam mojima kako sam videla fenomenalan peskir za plazu u Benetonu, u Merkatoru. Saren je, ali lepo. Negde oko 2500. Kad moj tata vadi tamno zeleni adidas peskir, koji je bas kupio.

E ova informacija iz Benetona mi je trebala,jer sam video prelepe na sajtu,a nemam ovde Beneton! :) E jel znaš koliko je tata platio Adidasov? Moraću da skoknem do NS-a na kraju!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uvek nosim dva peskira na plazu, jedan tanak super-upijajuci za brisanje, drugi king-size deblji za izlezavanje. Prosle godine sam uzela neki vristece-ciklama u DM-u, nisam bas odusevljena, nekako kao da ne upija vodu kako treba, sto inace mrzim kod peskira. Obicno ih iskuvam jedno par puta kada ih kupim i tek onda se 'razrade', tj. krenu da upijaju kako valja. Problem je sto ne mogu svi da se iskuvavaju, pa se onda onako iskrive, kao da ih imam vec jedno 15 godina.

Inace volim kada su zivih boja, na pruge, ali bez onih silnih aplikacija.

Nisam ih ni video u DM-u,ali vidim da je i bolje što ih nisam video! :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uh! Nosim neki king size, debeli, teget/beli, koji imam od prosle godine i sve bi bilo super da ne zauzima pola kofera. Ali posto mi je prirastao srcu i telu ove godine sam kupila veci kofer! A kupovinu novog cu obaviti u Egiptu, jer rekose da ih tamo ima po povoljnim cenama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i peskiri su modni detalj..ja volim debele za izlezavanje..i lepu kombinaciju boja..trebalo bi da se slaze sa kupacim..ili sa ocima...haha

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo danas sam video da mi omiljeni peškir za plažu dotrajao i da je vreme menjati ga! Prošetao sam gradom i naravno razočarao se! Od normalnih peškira,a da nisu u kineskim radnjama,našao sam svega dva modela običan beli i crni sa logom AND1 po ceni od 2400din i neki šareni Spedo za 1800din,međutim ni jedan mi se ne sviđa!

Kakve nosite peškire na plažu? Ja volim te tanje sa nekim logom ili ludim šarama,ali čini mi se da će ipak biti neki običan,ako ne prošire ponudu!

Najbolje je da kupis neki turski (na pijaci naravno) da se spremis za putovanje :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najbolje je da kupis neki turski (na pijaci naravno) da se spremis za putovanje :D

Pa pre bih onda uzeo tamo! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

tamo,tamo,nego sta..extra su za 35funti...posluzice svrsi..imas i tamo moguce,znam da sam videla tamo u O`neill..al nisam sigurna,,sve jeftinije nego ovde..ovde je dranje po usima..i sad zalim sto ne uzeh bade mantil za 1200din.takav ovde 4000d.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde god da idem na letovanje obavezno kupim poneki peskir.Sad mi je trenutno omiljen onaj sa mapom grada Alanje,nekako mi je veseo i saren,a za leto mi nekako idu peskiri vedrih boja.Kupila sam par komada tih sarenih,cena im je bila ok a i kvalitetni su.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja zato ni ne ponesem odavde peškir jer znam da ću prvi dan kupiti tamo neki i ostaviti u apartmanu jer me mrzi da ga guram u torbu i tamo i nazad . Ne vezujem se za peškire :bez-zuba: Bože, kako sam ja hladnokrvna danas.

Dobro, ajde, evo..Jednom sam se vezala za peškir, jedan jeeedini peškir i to je bio iz Engleske, sa nekom macom i slagao mi se uz tadašnji žuti kupaći i tako sam se ja hvalila s njim na moru i bla, bla, bla.. I zamislite ukradu mi peškir. Daj zamislite nekome ukradete peškir?! :bez-zuba::bolje-da-cutim:

I od tad, jok. Samo neki za siću, čisto da prekrije ležaljkicu i to je to.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa ja imam peskir Nefertite..sad mi vijori na terasi ,krijem se od sunca..a i inace da znate,ja sam njena reinkarnacija... :cvetic: ..znaci-faraonka.kraljica,kako god hocete...hahaha..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ni ja se nešto posebno ne vezujem za peškire, ali gledam da svake godine ponesem neki drugi, koji obavezno skuplja vodu, i da je meni nekako cakan ili da mi se slaže sa kupaćim. Uglavnom su to neke življe boje, ali ne previše šareno. Volim neki minimalizam, pa može da prodje i jednobojni, a ne neki cirkus od peškira. Natpisi, reklame ne dolaze u obzir, ali eventualno neka sličica, aplikacija ali ne upadljiva, je sasvim dovoljna. Neželim da skrećem pažnju sa peškirom (hhahhahhhha). :stidljivko:

Roli da si u Bgdu mogao bi da pogledaš peškire recimo u Tempu, Metrou i sl. marketima, prošle godine su imali dobar izbor, skupljaju vodu, a i cena im nije neka od koje uši otpadaju.

Izmenjeno (majja_majja)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25945
    Ukupno tema
    865542
    Ukupno poruka