anrim

Barselona, opšta tema

350 poruka u ovoj temi

Povratni let mi je u 6:40h šta preporučujete kao najbolju opciju za prevoz do aerodroma? Hotel je na 14km od aerodroma u blizini stadiona Nou Camp.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Povratni let mi je u 6:40h šta preporučujete kao najbolju opciju za prevoz do aerodroma? Hotel je na 14km od aerodroma u blizini stadiona Nou Camp.

Vidjeli smo da autobusi Aerobusa polaze sa Plaza Cataluna za aerodrom bas često  i pise na koji terminal idu. Pošto ti je let tako rano, raspitaj se da li oni voze tokom noći. Mi smo bili uzeli taksi tako da nismo sigurni.

Ustvari evo ti njhov red voznje i kako izgledaju.  http://www.aerobusbcn.com/en/timetable

Izmenjeno (HoneyMne1)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Što se tiče gradskog prevoza,apsolutno bih preporučio da se koriste Hola Barcelona travel card a ima ih u rasponu od 2 do 5 dana važenja od trenutka prve validacije.Najbolje je da se kupe na njihovom sajtu sa 10% popusta.Onda se pronadje automat na metro stanici na aerodromu i ukuca se tih 13 cifara koje se dobiju prilikom kupovine i dobije se to što je plaćeno,ja sam konkretno dobio jednu karticu od 2 dana i još jednu od 4 dana.

https://www.holabarcelona.com/?fbclid=IwAR2I5D14L6AOmYq0AV6tsvLUHZAXLDca6PXjBgpzPRZR9qXG9LOyC35aXrI

Grad je ogroman i nije baš za pešačenje.Zgodan je bus V21 jer ide sa Barselonete do Sagrade ili bus D20 koji ide od Barselonete do Nou Kampa,a za sve ostalo je tu metro mreža koja zaista sve pokriva a sa karticom može da se koristi i funikular na Montjuicu,jedino mislim da se žičara posebno plaća.Ali tu je bus 150 sa trga Espanya koji takodje vozi do tvrdjave na Montjuicu kao i žičara.Google mape baš izbace sve moguće varijante prevoza i tačne su 100%,jedino moramo imati internet za pretrage od tačke A do tačke B.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26318
    Ukupno tema
    877766
    Ukupno poruka