snezana7

Hotel Albartos Beach Hurgada

47 poruka u ovoj temi

hvala snezo, sad ne mogu da docekam da krenemo!

E da zanima me jos jedna stvar i prestajem. Tamo pise da AI pocinje od 10 ujutro. Ja sam ranoranilac i na odmoru i sad ako bih ja da popijem kafu, ja mogu da odem da popijem kafu bucnem se u bazenu i pre tog vremena (cak i ako treba kafu da platim, nema veze)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada sam nosila peskire da zauzmem prvi red na plazi u 6h,videla sam da ljudi nose kafu u hotelskim soljicama ali ne znam sa kog bara.Isto tako sam videla i da se kupaju u bazenu.Pise da bazen radi od 08-20h mada su se ljudi kupali i pre i posle 20h i niko nije pravio nikakav problem.Sve lezaljke su zauzete do 08h,tako da moras da poranis.Na svakom baru ima i kafe,ja sam pila samo nasu mada sam probala kapucino i nije bio los.U holu kod recepcije imas kapucino bar koji ima sve moguce kafe i ne placa se.Nasmejala sam se kada sam videla da imaju viski koji se zove jonny walder umesto woker,a i flasa je ista.Novcanik ti ne treba u hotelu jer se nista ne placa.Uzivaj i slobodno pitaj sta te jos zanima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znaci mora da se bije za plazhu :)

ok nece mi biti bash toliko teshko! i prosle godine sam navijala sat :)

A zanima me sve sto je tebi zapalo za oko jer si mi ove osnovne informacije dala! Ako ima koja slika, moze i to!

A kafu sam prosle godine pila iskljucivo njihovu i bilo je skroz ok. I ove godine cu tako.

Od koliko pocinje dorucak?

I da li je jacuzzi kao sto pise na sajtu u okviru AI i sauna? :D

Izmenjeno (jovanche)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve sto pise da ulazi u All,jeste tako.Jakuzi,sauna i parno kupatilo.Jakuzi je dosta star i pola mlaznica ne radi,mi smo se djakuzili u Albatros Palasu koji ima 5-6 djakuzija na bazenima,koji su fantasticni,sauna je paklena ima 1000 stepeni,a i u parnom kupatilu nije nista hladnije.Teniski tereni jestu All,ali moras da platis rekete 40 funti i radi do 20:30h.Mini golf je All po danu,valda do 20h,ali se placa uvece i radi do 22h.

Dorucak pocinje u 07-10h,pa ima kasni dorucak,uzina koja je kao rucak od 12-15h,rucak 13-15h.vecera ili od 18h ili od 19-22h,pa kasna vecera od 22:30-24h.Ceo dan imas hrane,mozes jesti kad god hoces.

Ajde malo da kazem i nesto negativno.Ljubitelj sam slatkisa,dezerti su vise bazirani na kolacima i pudinzima i uglavnom je svaki dan isto.Nema torti,mozda su bile samo dve koje mi se nisu dopale.Ali posle klope ne mozes pojesti ni dva kolaca.Ne znam da li ovo moze uci u negativan komentar,ali moje misljenje je da bi trebali biti malo raznovrsnije.Prijatno ti bilo i nemoj se ugojiti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

eh hvala na odgovorima, sad stvarno ne mogu da docekam da krenemo.

a za kolace, ma nije meni to ni vazno. i prosle godine je ista takva situacija bila u Hilton resort-u pa se nisam zalila :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo mene iz Hurgade se javljam.

Da obavestim sve koji idu u ovaj hotel da ga ikako ako mogu menjaju za Danu. Guzva je ogromna. U 8 vec nema mesta ni na plazi ni na bazenima. Usluga je relativno losa, u sustini hotel nema 5* koliko nam ga prodaju.

Za mesto na plazi treba ustati oko 7 sto je za mene prerano.

Klopa je dobra, nemam zamerki.

Najveca zamerka je sto NEMA sefa u sobi, sef na recepciji se naplacuje 18 dolara.

Od ljudi koji su u Dani nisam cula niti jednu zamerku.

pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imali smo u grupi jedan par koji je bio smesten u Albatros beach i bas sam ih pitala za plazu,konkretno dali je voda bistra ..odgovor je bio DAAA,prelepo je

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma mutno za egipatske pojmove! I za snorkeling i za slikanje pod vodom mutno. Za brckanje, dobro, odlicno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li iko ima li u tom hotelu fitnes sala u all inclusive ponudi u kakvom su stanju sprave i kakvo je radno vreme?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razmisljao sam o tom hotelu ali odustajem i odoh u Dana beach.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao prvo,voda nam nije ni jedan dan bila mutna.Ni za brckanje ni za snorki.Sigurno su bile neke podvodne struje koje su mutile vodu.Cela plaza je pescana i vrlo lako se moze zamutiti.Kompletna plaza za mene je fantasticna.

Kao drugo,hotel je veliki komplex sa oko 700 soba ,recimo da to pomnozimo sa 2,to je 1400 ljudi,a kada bi u svaku sobu dodali po jedno dete to je vec 2100 ljudi.Logicno je da je to puno ljudi.Kome je to guzva on neka trazi hotel sa 100 soba.Tu valjda nece biti guzva ili jos bola varijanta,neka ide na pusto ostrvo tamo ce biti sam!!!!!!!!

Sve sto pise da ulazi u ALL tako je.O tome sam vec pisala.

Sto se tice fitnesa ima ga,ima dosta sprava,a da li valjaju to ne znam jer sam ja dosla da se odmaram a ne da vezbam na temperaturi od +45.Radno vreme je valda do 20h.Kada sam tu bila niko nije vezbao,bilo je prazno,a sprave su mi delovale OK.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti snezana na odgovoru ali kao sto rekoh ipak odoh u dana beach.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno vise bi preporucio beach albatros ali nisam bio ni u jednom unutar hotela samo na bazenima i na plazi,dana ima katastrofalnu boju mora,kao blato veruj mi,a plaza je super kao plaza,a beach albatros ima vrhunsku plazu i more je tamo prelepo i veoma prozirno,inace dani je to jedina mana ali kad se vec ide tamo totalno je glupo da se bude na bazenu. All inclusive mislim da je u oba hotela veoma slican i raznovrstan,nadam se da sam bar malo pomogao,pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Razmisljamo o Beach Albatros Resort-u i o hotelu koji je preko puta njega, 

 Albatros Aqua Park Resortu.
Zanima me da li je neko bio u skorije vreme u jednom od ova dva hotela? Obzirom da smo vec imali prilike da budemo u hotelu vlasnika koji ima vise hotela i gde smo nesmetano mogli da koristimo sve sadrzaje istih, zanima me kakva je situacija sa ovim hotelima?
Idemo sa devojcicom pa nam je aqua park zanimljiv da ima kao opciju, ali je hotel udaljen od plaze 900m. Tako da bi akcenat stavila na Beach Albatros Resort. 
Konkretno me zanima, ako uplatimo Beach Albatros, da li mozemo da koristimo sadrzaje Albatros Aqua Parka i obrnuto?
U agenciji ne znaju info, javice nam sutra a nama je bitno zbog odluke. 
Jedino sto nam je receno je da bi koristili Beach plazu ako uplatimo Aqua hotel.
I da li ima mozda organizovan prevoz kao za neke hotele do plaze? 
Hvala i suncani dani <3

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da u Beach delu ima bekih manjih tobogana. Pogledajte slike na Tripu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905056
    Ukupno poruka