snezana7

Hotel Albartos Beach Hurgada

47 poruka u ovoj temi

Da li ima zainteresovanih za ovaj hotel?

Ja sam uplatila Albatros beach 5*preko Perle(ovo je hotel koji se nalazi na plazi nije resort ni primasol da ne bude zabune).Da li neko ide u ovaj hotel?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jooj tih albatrosa imaaaa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jooj tih albatrosa imaaaa

izgleda da u egiptu definitivno nisu ugrozena vrsta..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

idemo mi :D

uplatili isti taj ali preko uni tursa, perla je jeftinija ali nam ova smena najvise odgovara :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

idemo mi :D

uplatili isti taj ali preko uni tursa, perla je jeftinija ali nam ova smena najvise odgovara :)

Mi idemo 10.07,koji je vas termin?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je pun Rusa, ali ima izuzetno bogatu ponudu... aqua park i dobru plazu... vredi razmisliti o ovom izboru. Oni udaljeniji hoteli koji nisu do plaze imaju posebno svoj deo plaze koji je malo losiji od Beach Albatrosa... tu spadaju Primasol, Aqua vista i Aqua blue hoteli...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo 10.07,koji je vas termin?

9.08. :)

jedva cekam da se vratite :)

dilema je bila dana ili albatros i na kraju izabrasmo albatros :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je pun Rusa, ali ima izuzetno bogatu ponudu... aqua park i dobru plazu... vredi razmisliti o ovom izboru. Oni udaljeniji hoteli koji nisu do plaze imaju posebno svoj deo plaze koji je malo losiji od Beach Albatrosa... tu spadaju Primasol, Aqua vista i Aqua blue hoteli...

Meni se hotel dopada,svidja mi se njegov sadrzaji,plaza,more,za decu imaju dva tobogana,ali su dostupna i 4 djinovska tobagana koja se nalaze u resortu,tako mi je receno u agenciji.Albarosa ima vise jer je vlasnik isti covek koji poseduje 7 hotela u Hurgadi,a to su:

Dana beach-na plzazi

Albatros beach-na plazi

Primasol Albatros resort-700m od plaze

Alf Leila Wa Leila-700m od plaze

Aqua Vista-700m od plaze

Aqua Blue-700m od plaze

Albatros Palas-novi hotel

Sada vam je jasno zasto svi ovi hoteli lice jedan na drugi,hoteli koji su 700m od plaze nalaze se preko puta ulice.Posto ocigledno niko nije bio u ovom hotelu,javljam se sa povratka da procitate moje utiske.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

meni se isto to dopada sto agencija uni-turs radi samo taj lanac hotela.....

ja se opredelio za alf leila wa leila,ostali hoteli su im strava,citao sam dosta za danu beach koji vazi za mozda najbolji hotel u hurghadi....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

snezana jel se spremas za put?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

snezo, jesi li se vratila, daj pisi kako je bilo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratila sam se 22.07 iz beach Albatrosa,i odusevljena sam(i presrecna sto sam odustala od Piramise).Hotelski komplex je dosta veliki i sastoji se iz glavne zgrade i bungalova.Ima 4 restorana i na svakom cosku barova.Hrana je fantasticna,raznovrsna,ima ama bas svega i za svaciji ukus.Ribe ima svaki dan vise vrsta i za rucak i za veceru.Bilo je i jastoga,kraba i ostalih morskih plodova.

Na barovima je sve dozviljeno u neogranicenim kolicinama,npr:flasirane vode mozete uzeti koliko god mozete da ponesete pa i sve ostalo.

Plaza je exstra,more cisto i bistro.Pored Albatrosa otvoren je novi hotel Albatros Palas koji je exstra i na njegov plazi koja nije za kupanje nego samo za ronjenje ima jako puno korala tako da smo tamo ronili i videli sve moguce ribice cak i razu.Poneli smo malo hleba i hranili smo ih,cak su nam i jele iz ruku.

Bazeni koji se nalaze do plaze koji su u sklopu centralne zgrade su mnogo cisti i bistri za razliku od drugih bazena koji se nalaze kod tobogana.Tamo je voda prljava i bljutava(verovatno zbog guzve).Tobogani rade od 10-12h i 15-17h.Takode se mogu koristiti i tobogani iz Albatros resorta koji rade od 10-18h,kao i svi hoteli iz pickalbatrosa.

Mi smo bili smesteni u glavnoj zgradi,soba je bila dobra sa exstra pogledom na bazen i plazu i naravno sa terasom na kojoj smo uzivali.Vodic Mahmud nam je svima trazio po 20e da bi smo dobili dobre sobe.Niko nije hteo da da sem nas i moje sestre.Na kraju je ispalo da sam jedino ja dobila losu sobu koja je imala katastrofalan poglen i jezivo je smrdela.Soba je inace i bila namenjena za nas a to sam provalila po pomocnom krevetu.Sutra smo zamenili sobu koja je bila dobra.br:374 i 376.Svako vece ima neka zanimacija,tako da ne morate da izlazite u grad(predstava u amfiteatru,karaoke,kobra sou i jos mnogo toga)

Sve u svemu nama je bilo exstra,jako smo zadovoljni i opet bih isli u taj hotel.Mada moje misljenje je da taj hotel ipak nema 5 zvezdica,jer nigde ne pisu te zvezdice sem na recepciji i tu stoji 4.Kada je jedan covek iz grupe trazio papir kao garanciju da hotel ima 5*,Mahmud je rekao da je ta zvezdica otpala i nije hteo da mu da potvrdu,jer je on rekao da hoce nazad svojh zakonskih 30%.Posto je covek bio uporan na dan polaska osoblje je skinulo tu tablu tako da vise nigde nije pisalo sa koliko zvedica je taj hotel.

Bez obzira na sve to oko zvezdica,hotel je dosta lep,prostran i sve je bilo super.Mi smo se exstra proveli i nadam se da ce svako ko bude bio u tom hotelu kuci otici zadovoljan kao i svi mi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znaci mahmud trazi 20e... :)

uvek je bolje podmititi recepcionara :D

hvala snezo, super opis ako ima koja slika, stavi, moze i na mail, mada verujem da svi bi radje ovde da vidimo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e da jos jedno pitanje gde si na kraju bila smestena, u bungalovima ili u glavnoj zgradi?

edit: evo iz petog puta, pazljivim citanjem sam shvatila gde ste bili smesteni :) plava sam danas.

a kakva je situacija bila sa junetinom i teletinom i tim mesom (ne jedem ribu i morske plodove)

Izmenjeno (jovanche)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da su svi nasi ljudi smesteni u glavnij zgradi,sto je po meni bolje,jer je glavna zgrada centar,i sve se vrti oko nje.Sto se tice hrane bilo je bas svega:rostilja,cevapa, pljeskavica,piletine,govedine,kojekakvih snicli,pohovanog mesa,curetine,krompira na nekoliko nacina,lazanje,kaneloni,punjene tikvice i paprike,makarona i spageta,pica,palacinke itd.Ovako bi mogla da nabrajam do sutra jer je stvarno bilo svega.Ni ja nisam ljubitelj ribe i morskih specijaliteta ali sam to navela iz razloga sto se o tome komentarisalo na forumu.Recimo ribu imas pecenu na rostilju ali ako neces tu vec ispecenu peceti na licu mesta.Nema svinjetine mada meni nije ni falila pored toliko dobre hrane,gde prosto ne znas sta bih pre probala.

Da Mahmud trazi 20e,za sobu koja inace vec i namenjena tebi i ako ti to ne znas.Ako niste zadovoljni sa sobom probajte je zameniti pre sastanka sa Mahmudom,ako vam tako ne uspe onda se obratite njemu.Mi smo posle zamene stvarno dobili jako lepu sobu i taj pogled na plazu i bazen platila bih i 50e,jer je pogled fascinantan preko celog dana.

Vozili smo se podmornicom i bilo je neopisivo.Taj izlet ima preko hotela i kosta 40-45 dolara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka