Guest Micko

Ibiza

27 poruka u ovoj temi

Da li neko zna koliko je para potrebno za smestaj na ibizi? 10 dana na primer i kakve su cene???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hajde malo da aktiviramo temu molim sve prisutne koji su kojim slucajem,nekako...bili, da pisu kako tamo najpovoljnije otici

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

uz pomoč "holly-neta" - šalim se - Condor De- web sita ili slično - karta iz Muenchena košta 29 Eura u jednu stranu ako ste u pravo vreme on-line...

L.P. Hollywatter

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna koliko je para potrebno za smestaj na ibizi? 10 dana na primer i kakve su cene???

evo ja cu sad da dam kratak review jednog studenta entuzijaste, ne previse zahtevnog i sa ogranicenim budzetom :)

cene smestaja nisu visoke (kako sam bar ocekivao). ja nasao neki pension (kako ga zovu) za 19e noc. to je recimo kao gajba sa 2-3 sobe na 1 kupatilo. to ja zovem hostel ali tamo ga zovu pension. za 30e ces sigurno da nadjes prenociste, za 25 verovatno a ovo za 19 malo ako bazas po gradu i trazis. to sve za grad ibizu. u san antoniu mi rekose da moze i za 15. klopu kupujes u prodavnicama i nesto sklepas sam. to ti je najjeftinije. naravno, ima i gospodskija opcija - hotel al to ces malo vise da platis ;)

inace cene uobicajenih stvari nisu nesto straobalne. ovde se naravno izuzima nocni zivot kome je sve podredjeno na ibizi i cene istog prosecnom srbinu su nepojmljive. stoga ako 'oces tamo radi plaza, palmi, mirnog odmora zaobidji ibizu. tamo se ide da se kuci vratis umoran :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ovde se naravno izuzima nocni zivot kome je sve podredjeno na ibizi i cene istog prosecnom srbinu su nepojmljive.

Koliko su to "nepojmljive"?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Druze evo rasporeda zurki za neke od najbolji clubova, takodje na ovom sajtu mozes i kupiti karte i naci dosta korisnih informacijama.

http://www.clubtix.co.uk/ibiza/clubs/pacha/calendar/

http://www.clubtix.co.uk/ibiza/clubs/el-divino/calendar/

http://www.clubtix.co.uk/ibiza/clubs/space/calendar/

http://www.clubtix.co.uk/ibiza/clubs/privilege/calendar/

http://www.clubtix.co.uk/ibiza/clubs/es-paradis/calendar/

Takodje dosta korisnih informacija mozes videti ovde:

http://www.djmag.com/index_clubbingibiza

Cena karte za upade varira od 20 do 50 e u zavisnosti naravno od cluba i od vremena kada kupujes.(nikakako ne kupuj na vratima odrace te ko macku)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi treba ovog leta da odem na Ibizu sa ortakom... ali nemam pojma gde da nadjem info o putovanju ...

Ako neko zna BILO sta o tome nek bude sto opsirniji po tom pitanju!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super jos neko ko planira Ibizu ovog leta. Na zalost ni jedna od nasih agencija JOS UVEK nema ponuda za tu destinaciju, sto mi je malo glupo s obzirom da je vec kraj maja. Pokusavam od aprila meseca da dodjem do nekih informacija gde i kako rezervisati, ali bezuspesno.

Ja cak nemam pojma koji deo Ibize odabrati ( npr. gde je naj plaza, provod, itd).

Imam informaciju da avionska karta kosta 475 eura, (Beograd-Milano-Barselona-Ibiza) i trebalo bi da je aerodromska taksa 60 eura, ukoliko planiras da smestaj trazis tamo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa super..... :( jos mi imamo problem ... ja imam 18 tako da mi ne treba potvrda od roditelja i to ali moj ortak puni 18 u avgustu tako da moramo da odemo preko neke agencije i mi takodje nememo pojma oko toga gde da odemo na ostrvu...ako uspes da nadjes neke informacije podeli... ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

OK, cim nesto saznam javicu. Sestra mi zivi u Italiji i ona pokusava da pronadje nesto u njihovim agencijama. Dacu ti ako nista informacije gde je najbolje za otici. Ako nista drugo preporucujem ti da se raspitas i za Kipar. Ja sam bila u Ayia Napi i bilo je fantasticno. Nocni zivot jako buran, diskoteke, barovi, zurke non stop, a plaze i more fenomenalni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ti puno... :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

www.travelhouse.co.yu

Oni imaju sve ali bas sve

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me dali neko ima informacije za ibiza?

Idem na jedan dan, pa zelim iskoristiti i videti najbolje.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao Portik,

Nadam se da nije kasno za odgovor. Ako ides na jedan dan, obavezno prvo obidji stari grad na Ibizi, to je odmah od luke na gore. Kad se popnes na tvrdjavu pogled je bozanstven, a u mnostvu mali ulica ima gomila sjajnih mesta za pauzu uz neku cedjenu pomoradnzu.

Posle toga preporucujem odlazak na neku od poznatih plaza, jer ako si vec samo jedan dan tu, neces imati vremena da trazis neke skrovite i manje bucne plaze. Od grada (luke) mozes da odes taksijem do npr. Playa den Bossa, za nekih ako se dobro secam 10-15eur. To je jedna ogromna pescana plaza sa mnostvom kafica/diskoteka koje rade po ceo dan. Tu je npr. cuveni Bora Bora Beach disco. Paralelno sa plazom je ulica sa gomilo restorancica za neki popodnevni zalogaj, mada je sve prilagodjeno turistima tu i nemoj da ocekujes nesto autenticno. To ces pre pronaci u samom gradu Ibizi u onim gore pomenutim malim ulicama :)

Ako ostajes i tokom noci obavezno Space ili Pacha :)

Lep provod ti zelim, makar i na jedan dan i pozdravi mi Ibizu srce.jpg

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Snowwhite, hvala za ove super preporuke, sve je primljeno k znanju! wink.gif Mi idemo na Majorku za desetak dana i planiramo do Ibice na jedan dan + obavezni izlazak u Space rock.gif. Kako si kupovala karte za klub? Ima li sanse da se uzmu na vratima ili mora unapred preko njihovog sajta? Malo nam je nezgodno da kupujemo unapred jer nismo sigurni koji bismo dan isli, ali opet nam je frka da ne izvisimo za karte ako dodjemo tamo, a ne mogu da se kupe na ulazu.:zid:Jesi li isla na neki after party? Koja je cena za after? Uopste nemam predstavu koliko je to sve udaljeno, pa bi mi dobro dosla tvoja iskustva. cvetic.jpg Je li to sve blizu, da li nam trebaju kola ili moze taxi da zavrsi posao? Koliko su klubovi udaljeni od luke i taj stari grad koji si pomenula-da li je on iznad te luke u koju pristaje brod sa Majorke? Do tamo se moze peske ili je daleko?

Hvala unapred! thankyou2.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26852
    Ukupno tema
    901748
    Ukupno poruka