marina_g

Hotel Regina Swiss Inn, Hurgada

213 poruka u ovoj temi

Evo mi se javljamo iz Hurgade iz hotela, kako smo i obecali:)

Hotel je skroz ok i preporucujem ga vise nego bungalove jer imaju veliku terasu. Egipcani su malo namazani pa vam prvo uvale krs od sobe, medjutim kada se malo pobunite dobijete ekstra sobu. U basti restorana je veeeeeliki video bim za svetsko prvenstvo :smajl:

Plaza, zavisi kako ko voli, uglavnom se ljudima svidja.....

Hrana je sasvim pristojna, sobe ciste, osoblje ljubazno.......

Ne ocekujte mnogo od all inclusiv-a, ali je jako bitan taj rucak koji dobijete. Case su toliko male da se ne isplati uzimati pivo :ljutko:

sve u svemu, sasvim zadovoljavajuce za date pare.

dosta od nas, odosmo do grada

pozzzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isla sam preko Argusa, a to ti je kao da si tamo sam. Niti sam ih videla niti su nam nesto pomogli. :) Nisam ni ocekvala. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ti na odgovoru mada sam mogla i da predpostavim.Posto cu i ja preko Argusa dobro je biti spreman u startu.wink.gif

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemam nameru da hvalim Argus, niti su to zbog poznatog povecanja cena zasluzili. Ali sto se tice vodica, ljudi, necu da gresim dusu, nas vodic je skroz ok, video sam ga nekoliko puta u hotelu, organizuju se izleti... izlaze u susret ljudima...

Opet kazem, poslednji sam koji ce da hvali Argus, ali vodic je nama za sad skroz OK

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Isla sam preko Argusa, a to ti je kao da si tamo sam. Niti sam ih videla niti su nam nesto pomogli. :smajl: Nisam ni ocekvala.

Cao 'CrNkA_BG' !!!

Vidim da pises da nikoga nije bilo iz Argusa!

Meni su iz agencije rekli i insistirali na tome da se vodicima OBAVEZNO da baksis 10-15E??!!

Jel imas ti neko saznanja vezano za tako nesto?

Ili...ako je neko od prisutnih (a vidim da jeste) tamo ,moze da se oglasi...please :biggrin:

Pozzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, sto se tice obaveznog baksisa, traze ga famozni nasi vodici kada sletite u Hurgadu, tacnije u autobusu. :)  Nikoga ne primorava da se plati... samo kaze, ja bih sada trebao da pokupim onaj obavezan baksis od 10e... LOL. Ako ga ne pokupi, moz samo da iskulira, nista drugo. 

Da, vodica vidis u hotelu kad treba da ti uzme pare za izlete lepo si rekao. :D

Mada, koga briga, od mene posle uplate aranzmana ni din nisu vise dobili, niti ce...

Izmenjeno (CrNkA_BG)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mogu reci da mi je posle citanja ove teme mnogo lakse. Idem u Reginu 02- avgusta i bila sam isprepadana svim postovima koje sam nasla na ovom i slicnim sajtovima. Od soba koje se na zakljucavaju, prljavstine, do sikaniranja od strane osoblja. Vec sam razmisljala kako da iskukam promenu hotela u agenciji. Ali sad vec lakse disem. Hvala na informacija.

Crnka par pitanja: Interesuje me cena iznajmljivanja sefa (ukoliko znas) i da je na recepciji ili u sobi. I da li postoji fen za kosu u sobi? Da li ste imali stomacnih problema i sta ste pili od lekova?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I da zaboravih... Da li je neko isao preko agencije Odeon travel... i kakvi su utisci...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, sto se tice obaveznog baksisa, traze ga famozni nasi vodici kada sletite u Hurgadu, tacnije u autobusu. :smajl: Nikoga ne primorava da se plati... samo kaze, ja bih sada trebao da pokupim onaj obavezan baksis od 10e... LOL. Ako ga ne pokupi, moz samo da iskulira, nista drugo.

Da, vodica vidis u hotelu kad treba da ti uzme pare za izlete lepo si rekao. :biggrin:

Mada, koga briga, od mene posle uplate aranzmana ni din nisu vise dobili, niti ce...

evo ,par dane ne izlazih na ovaj forum i sada...eto cuda...citam sta se sve desavalo ljudima koji su bili u Hurgadi proteklih nedelja pa ne mogu da verujem...pa iskustva sa vodicima iz Agrusa...pa "OBAVEZAN" ili "NEOBAVEZAN BAKSIS"...pa lose sobe itd...pa ljudi da li je sve to toliko realno ili ima malo preterivanja??

JEL IMA NEKOGA KO JE OVIH DANA BIO U REGINI preko ARGUSA da nam prenese sveze info???

I jos nesto,gde se ostavljaju pare ?

sef recepcija?sef u sobi?gde?

Lokalni izleti...cene???

ajde oglasite se da prestanemo da budemo kao OVCE kad odemo tamo!!???

pozzz svima...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakav bre obavezan baksis?!?! Pa zar ne pise lepo da smo uplatom aranzmana platili smestaj,transfer,takse,usluge vodica...??? Baksis je stvar dobre volje,a ja bas nesto nemem dobru volju da dajem OBAVEZAN baksis!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i ja da se priključim..

I ja sam uplatila Reginu preko Argusa za 06. septembar! :)

Hajde prijavite se svi koji idete u tom terminu, pa da se družimo!

Olja, koje si godište, s kim ideš?

Ja sam '81, idem sa dragim :)

I ja sam pročitala mnogo užasnih komentara za Reginu, odnosno, Rusi su oduševljeni a Englezi je ispljuvaše..

Moj brat je bio tamo daleke 2005-e, kaže da je hotel bio sasvim ok, ali pročitah da se u međuvremenu ofucao..

E tu sam se uplašila, a onda pročitah da se promenila uprava, i vaše postove, tako da mi je sad lakše smajl.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo svezih informacija iz Regine. Hotel je veoma pristojan. Sobe mozda ne zasluzuju 4 zvezdice vec 3, ali sto je najbitnije ciste su, uredne, radi klima, friz, svaki dan se menja posteljina, peskiri. Zaista nemam nikakvih zamerki. Devojka i ja smo bili u sporednoj zgradi preko puta bungalova, u dvoristu. 

Ceo kompleks je odlican, nalazi se u centru Sakale, kad izadjete iz hotela haos, ludnica, a kad prodjete kroz hol i udjete u dvoriste mir i tisina, zelenilo.

Nikakvo sikaniranje od strane zaposlenih nismo doziveli niti smo culi da je neko doziveo, cak naprotiv, bili su veoma ljubazni, ako je bilo nekih sitnih problema vrlo brzo su resavali. Mozete da unesete u hotel sta god pozelite, bez ikakvih problema dodjete sa kesama iz Abu Ashara i udjete. Mozete i u restoran unositi svoj sok ako nemate ALL uslugu. 

Ostavljali smo svaki dan po 3-4 funte i sve je bilo super. Bio je jedan mali, ne verujem da ima vise od 15 godina koji ceo dan vodi racuna o zelenilu, zaliva travu i cupa osuseno cvece, travu ili korov da bi sve bilo super. Cak nam je i voce neko donosio, naravno sa osmehom. 

Plaza je dobra, samo ako hocete dobro mesto najbolje je da kad ustanete stavite odmah peskir, pa onda na dorucak. Uvek cete naci mesto, ovo pricam za lepsa mesta, a ako dodjete posle 10 moze se desiti da nema vise mesta ispod suncobrana (mada i tada dovucete lezaljke). Bilo kako moj savet je da do 9 ostavite peskir, odete na dorucak pa se vratite na plazu. Bazen se cisti svaki dan i prijatan je. 

Kao i na svim ostalim plazama smaraju non stop za pice, masazu, tetoviranje, ali to uglavnom kad vide da ste novi. Naravno kao i svuda i za masazu i tetoviranje vam prodaju pricu kako su oni najbolji , kako je samo danas ta cena itd. 

Takodje bez problema mozete zamrznuti vodu tokom noci u frizu pa poneti na plazu da ceo dan bude hladna. Donosili su ljudi i hranu iz meka na plazu, zaista imate totalnu slobodu za razliku od nekih drugih hotela.

Sto se tice hrane sasvim je solidan izbor. Uvek bude 10ak vrsta jela pa sta ko voli. Kad dosadi mozete jesti na ulici. Hrana napolju me nije odusevila, pica u La Luni , koju su mnogi ishvalili je najgora pica koju sam jeo u zivotu (Capriciosa). Odlicnu piletinu smo jeli u Cherry st. Kad krenete desno iz hotela, skrenete u prvu levo ulicu i nakon nekih 300 m videcete mali pileci restoran, napolju se na rostilju pece piletina, za 8LE dobijete 1/4 pileta , sasvim dovoljno za 1 osobu, ako hocete vise za 16 pola, ali ne pola klasicno seceno, nego kao da je izlupano pa baceno na rostilj. Uz to dobijete neku salatu, sos i tortilju. 

Sve u svemu, ne mozete ocekivati luksuz kakav bi bio u skupljim hotelima, ali nasa iskustva su zaista pozitivna.

Ako imate pitanja tu sam.

Inace nas prvi izbor je bila La Perla, pa smo se prebacili u Reginu uz doplatu. Ali o La Perli u drugoj temi....

Izmenjeno (nebula)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i ja da se priključim..

I ja sam uplatila Reginu preko Argusa za 06. septembar! :smajl:

Hajde prijavite se svi koji idete u tom terminu, pa da se družimo!

Olja, koje si godište, s kim ideš?

Ja sam '81, idem sa dragim :smajl:

I ja sam pročitala mnogo užasnih komentara za Reginu, odnosno, Rusi su oduševljeni a Englezi je ispljuvaše..

Moj brat je bio tamo daleke 2005-e, kaže da je hotel bio sasvim ok, ali pročitah da se u međuvremenu ofucao..

E tu sam se uplašila, a onda pročitah da se promenila uprava, i vaše postove, tako da mi je sad lakše :smajl:

Moja kuma je bila prosle godine u Romi ali su svaki dan dolazili da se kupaju u Regini i ona mi je preporucila taj hotel, tako da se nadam da ce sve biti ok... Inace idem sa sestrom koja je 81, ja sam 84. :smajl:

Evo svezih informacija iz Regine. Hotel je veoma pristojan.

Hvala na ovako detaljnom izvestaju... :smajl: A jel se dobijaju peskiri za plazu ili nosis svoj...

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pri cekiranju se dobijaju kartice sa kojima na plazi dobijas peskire, tako da nema potrebe da nosis.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi moji drugari,

Sve sto je napisano u prethodnim postovima ima pomalo istine u sebi ,ali nije to UOPSTE strasno...

Ja sam provodio dane i dane na ovom forumu citajuci prethodna iskustva...i?...pa nista ,opustis se...odes tamo...i sve odjednom pada u vodu!

Kako nasi ljudi kazu...dok ne osetis na svojoj kozi ne mozes stvoriti sliku!!!

Zato ,nemojte se opterecivati, to vazi za sve koji traze pomoc u ovoj temi..

Sto se tice hotela ,pristojan je,ne zasluzuje bas 4 * ,ali ima on velike prednosti u odnosu na hotele u njegovoj blizini...a o tome cete se uveriti i sami...

Slucajno imam prilike da putujem zbog posla po svetu i budem smesten u najeekskluzivnijim hotelima tako da poznajem te visoke norme i standarde i mogu Vam reci da ljubaznost osoblja i vodica Argustoursa resava sve problemcice...

Evo npr...ja sam te noci po pristizanju u hotel dobio sobu nesto nalik na garazu, verujte mi....polomljen krevet,stare foteljice,prljava soba(to su sobe u prizemlju ,levo od centralne sobe,mislim da bese soba 418)...

I sta dalje...naravno,odete opusteno i bez nervoze kod recepcionara i kazete mu da vam je soba losa i on ce vam dati novu sobu, pa ako vam se svidja uzmite je ,ako ne trazite drugu...

To naravno kazete i vasem vodicu i on ce vam izaci u sustet jer ste ionako platili OBAVEZAN baksis!

Tako ja dobih prelepu sobu sa novim namestajem...

Znaciiii....samo opusteno i pravac odmor...ne gubite vreme citajuci ova nasa pisanijasmajl.jpg ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25886
    Ukupno tema
    862186
    Ukupno poruka