marina_g

Hotel Regina Swiss Inn, Hurgada

213 poruka u ovoj temi

Ja sam bio u zgradi koja je blizu plaze.Bacio sam pogled na bungalovei unutra deluje novo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je l' neko bio skorije u ovom hotelu? Ima li neki sveziji apdejt? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Krajem juna bila sam u ovom hotelu. Bili smo smesteni kod glavne zgrade imogu reci da nije bas zgodno odatle ici po suncu do plaze. Sobe imaju najosnovniji namestaj i terasu na kojoj nema gde da se susi ves. Sobe se ciste svaki dan, a koliko ce to biti detaljno zavisi kakav sobar zapadne. Nama je prvo bio covek koji samo nesto umrlja dzogerom i ostavljao nas bez papira i vode i tu nam ni baksis nije nista pomogao, a posle smo dobili divnog sobara koji je sve drzao besprekorno cisto. Hrana u restoranu je raznovrsna ali moram se sloziti s prethodnim komentarima jako losa. Plaza je lepa ima dovoljno prostora i suncobrani prave odlican hlad tokom celog dana. Mana plaze je sto se radi o uvali gde su usidreni i brodovi pa je ogradjeni deo za kupanje dosta mali. Po mom misljenju nije bas najsjajnije resenje za decu jer danima kada je plima plicaka gotovo da nema. Pola soba nije u funkciji, stoji tako sve nedovrseno, sto i nije tako lose jer dokle god ne radi punim kapacitetom nema guzve. Uvek je bilo za vreme obroka slobodnih stolova a i lezaljki na plazi. Narukvicu vam skidaju poslednji dan u 12h, nismo isprobavali da li moze da se provuce bez nje ali peskiri na plazi mogu da se koriste ako se ostavi pasos na recepciji. Svi zaposleni su ljubazni i menadzment se trudi da sve bude ok. Vrt je prelep. Po mom misljenju ok hotel kome je najveci minus hrana

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25886
    Ukupno tema
    862184
    Ukupno poruka