marina_g

Hotel Regina Swiss Inn, Hurgada

211 poruka u ovoj temi

Ja sam u grupi koja je trenutno u Hurgadi i koja je dosla sa Argusom, sa aranzmanom koji je ukljucivao 13 AL nocenja u Regini. Vodic nam je rekao da je hotel efektivno prestao da funkcionise i ponudio da nas premeste u Golden City (Emerald) sa 5 zvezdica i identicnim brojem nocenja i paketom usluga bez doplate, sto je celokupna grupa prihvatila. Prvo sam se razocarao zbog losijeg polozaja hotela, ali kada sam posetio centar Hurgade shvatio sam da je to ustvari ogroman plus. :)

Od onoga sto sam nakratko video, Regina je u potpunom hapsu. WC se ne cisti, a struje nije bilo kada smo mi bili. Vodic je spominjao da je moguce da ce rasknuti ugovor sa njima, sto, s obzirom na trenutno stanje i situaciju oko promene vlasnika, i nece biti posebno tragicno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u ovom hotelu u 2011god,

Lepa je bila plaza a opet i smestaj mi smo bili u bungalovima.Pa bi mozda ponovo u ovaj hotel posto volim Sakalu.

Sad vidim da ga ima opet u ponudi,pa me zanima dali je neko bio sad u skorije vreme u hotelu??Znam da ima aquaparka i novog vlasnika.

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja idem 24.09.

Isto bi volela da neko napise iskustva ako je bio ove godine

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada se vratis, ako hoces  napisi koju rec o hotelu, usluzi, tvoje  vidjenje,, odnos cena i kvalitet, pohvale i kritike za ovaj hotel.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada se vratis, ako hoces  napisi koju rec o hotelu, usluzi, tvoje  vidjenje,, odnos cena i kvalitet, pohvale i kritike za ovaj hotel.

Naravno :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kad se vratite ja cekam vas izvestaj za ovaj hotel..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i ja da vam se javim i napisem svoje utiske o ovom hotelu.

Hotel se nalazi u samom centru starog dela Hurgade, preko puta Meka i blizu Marine koja je super za vecernje setnje i ima puno lepih kafica i restorana. U hotel kad smo stigle odmah smo dobile super sobu koja se nalazi u renoviranom delu hotela i odmah je do plaze, inace sve strane turiste smestaju u taj renoviran deo koji je stvarno odlican. Plaza je super u obliku malog zaliva, slobodnih lezaljki ima u koje god doba dana da dodjes. Bar na plazi i momak koji radi tamo su za svaku pohvalu jer bukvalno cim popijes pice on to primeti i stize ti novo. Posebno bi pohvalila tim za animaciju jer sa njima nikad ne moze da ti bude dosadno, oranizuju svakodnevno istezanje, akvagim, odbojku na pesku, bocanje, zumbu itd... Malo dalje od plaze nalazi se bazen koji takodje ima bar i pored njega jos jedan bazen sa mini akva parkom. Restoran je takodje bio na zadovoljavajucem nivou i bilo je sasvim dovoljno jela sa mesom sto iskreno nisam ocekivala. U okviru restorana postoji deo i sa italijanskom kuhinjom. Menadzer restorana i menadzer tog novog dela hotela su super ljudi i uvek ce biti tu za vas sta god vam treba od informacija. Sobar je perfektno radio svoj posao (naravno uz mali baksis), soba nam je bila i vise nego cista i cak nam je pored zivotinja od peskira i sveze cvece donosio svako jutro i slagao nam je sminku i haos koji ostavimo za sobom :) Inace higijena u hotelu je ok, stalno vidjas radnike kako nesto briskaju. Takodje bi pohvalila bar -Shark stop- pored restorana koji radi 24h i barmen Amir koji odlicno pravi koktele i sta god pozelis. Sve u svemu provele smo se odlicno, nama je bilo super sto nije bilo previse gostiju, mi smo bile jedine iz Srbije, ostalo su bili Rusi, Poljaci i Ukrajinci i nesto malo Egipcana ali nadam se da ce u buducnosti imati vise gostiju jer su stvarno zasluzili. Ako vas jos nesto detaljnije interesuje slobodno pitajte :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Divne slike,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Krajnje vreme je bilo da ga renoviraju. Pre 15-16 godina bio je to odličan hotel.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lepe su sad sobe.Ja sam bila 2011 ali u bungalovu i to jos nije bilo renovirano.Meni se i tad svidjala njihova basta svo to drvece zelenilo a sad izgleda jos bolje.Sledece godine bi mogla u ovaj hotel..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sveze informacije za ovaj hotel od moje sestricine.  Sobe ok, plaza manje vise ok, osoblje minus, hrana ogroman minus, organizacija minus. Malo je jeftiniji od SeaGull-a ali ukupna ocena losa, tako da po mom misljenju bacen novac, tj jako los odnos cene i kvaliteta. Za sada hotel za izbegavanje.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je hotel dobar.Jedina mi mana manji izbor hrane.Sobe su lepe i nove.Dvoriste je prelepo sa lepim vrtom.Bazen sa sankom i tobogani

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je hotel dobar.Jedina mi mana manji izbor hrane.Sobe su lepe i nove.Dvoriste je prelepo sa lepim vrtom.Bazen sa sankom i tobogani

Da li je bolje uzeti bungalove ili standardnu sobu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25453
    Ukupno tema
    844868
    Ukupno poruka