marina_g

Hotel Regina Swiss Inn, Hurgada

213 poruka u ovoj temi

Kada je let za povratak u Beograd utorkom u 01h nocu, u koje vreme se napusta hotel?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obično, u svim hotelima u 12 sati. Može i da se doplati produženi boravak.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dujaspasa, hvala! Bas mi to bezveze, pitala sam zbog mame i tate, oni lete utorkom, nece se obradovati kada cuju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Tijana, kako se tebi licno svidela plaza??? S' obzirom da si rekla da je malo kamenito sa strana a u sredini guzva, kako komentarises tu plazu? Ja se dvoumim izmedju ovog i Elysees hotela. Mislim da svaka ima neki svoj smek, pa bih voleo da napravim pravi izbor :)

i mi smo se dvoumili jer su ta dva tu negde po ceni, pošto smo nekoliko puta kada smo išli na ekskurzije prošli pored elysees-a, mislim da nismo pogrešili, ne znam, možda su hrana i smeštaj bolji, ali plaža sigurno nije, za reginu svi kažu da ima jednu od najlepših plaža u hurgadi, a evo i fotke sa naše terase :)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa nema slika sa terase, ne vidim :(. Pa ne znam, ne bih hteo da pitam u agenciji jer mi oni nece dati prave informacije, jednom sam vec pitao, nisam nista konkretno dobio. Meni se nekako ucinila Regina kao pravi izbor, samo sam bio skeptican zbog soba. Ponavljam, nisam stvarno izbirljiv i ne trazim neki luksuz, ali ne bih da imam problema sa sobama i nerviranja na odmoru, ipak covek treba da se opusti i da ne razmislja. Kao Elysees je noviji i tamo su sobe sigurno bolje. A takodje, osim vas sa foruma, nikog licno ne znam ko je isao u Reginu ko je moj prijatelj i ko bi mogao da mi preporuci. Najbolje je da izvlacim slamcicu pa sta bude :hahaha: ... Hvala na pomoci i ako mogu da vidim te slike :). Inace, ukapirao sam da je najidealnije da se bude u onim zgradama blize plazi, ne u glavnoj zgradi, jel tako ???

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat prethodnog posta
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima! U velikoj sam dilemi..decko i ja smo uplatili ovaj hotel , trebalo bi da idemo 21 septembra, ali sam danas citala na Tripadvisoru (ili kako se vec zove sajt) komentare u vezi istog... i jako sam se razocarala, komentari su jako losi...pla%C4%8De.gif ...sad ne znamo sta da radimo...ako neko ima bilo kakve novije informacije u vezi ovog hotela neka mi pomogne. Prvi put idemo u Egipat, nismo neka zakerala i ne ocekujemo luksuz, ali ne bi voleli da se razocaramo ... :nempojma: ... hvala u napred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Procitaj predhodne postove na ovoj temi. Komentari su dosta dobri (pozitivni). Na tripadvisoru komentare obicno daju englezi koji traze dlaku u jajetu, tipa:daju zamerku ako je malo okrnjeno cose od nocnog ormarica

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat prethodnog posta
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja se javljam za desetak dana da kazem kako stvari stoje, u medjuvremenu, ekipa koja je sletela u petak je odusevljena ono bas bas....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

procitala sam sve, a na tripadvisor vise necu da idem...ma nadam se da ce sve biti ok :rolleyes: ..jedva cekam septembar :happy: ...ako neko ide 21 sept nek se javi!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa nema slika sa terase, ne vidim :(. Pa ne znam, ne bih hteo da pitam u agenciji jer mi oni nece dati prave informacije, jednom sam vec pitao, nisam nista konkretno dobio. Meni se nekako ucinila Regina kao pravi izbor, samo sam bio skeptican zbog soba. Ponavljam, nisam stvarno izbirljiv i ne trazim neki luksuz, ali ne bih da imam problema sa sobama i nerviranja na odmoru, ipak covek treba da se opusti i da ne razmislja. Kao Elysees je noviji i tamo su sobe sigurno bolje. A takodje, osim vas sa foruma, nikog licno ne znam ko je isao u Reginu ko je moj prijatelj i ko bi mogao da mi preporuci. Najbolje je da izvlacim slamcicu pa sta bude :hahaha: ... Hvala na pomoci i ako mogu da vidim te slike :). Inace, ukapirao sam da je najidealnije da se bude u onim zgradama blize plazi, ne u glavnoj zgradi, jel tako ???

ne znam zašto neće da mi postavi sliku, traži mi neki URL :-/ elysees ima dosta lošiju plažu, ako ti je bitnije more i plaža, idi u reginu, ako ti je bitniji smeštaj i klopa, idi u elysees :) sobe 2310-2324 su ok, u njima je bilo naše društvo.... bungalovi nisu loši, imaju bolje televizore, ali su mračni ....
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

postavila sam 'moju foto turu' , pretraži po korisniku *tijana* egipat hurgada, tu imaš neke slike ... pozzz i lep provod!!!!

Pozdrav svima! U velikoj sam dilemi..decko i ja smo uplatili ovaj hotel , trebalo bi da idemo 21 septembra, ali sam danas citala na Tripadvisoru (ili kako se vec zove sajt) komentare u vezi istog... i jako sam se razocarala, komentari su jako losi...pla%C4%8De.gif ...sad ne znamo sta da radimo...ako neko ima bilo kakve novije informacije u vezi ovog hotela neka mi pomogne. Prvi put idemo u Egipat, nismo neka zakerala i ne ocekujemo luksuz, ali ne bi voleli da se razocaramo ... :nempojma: ... hvala u napred!

u hurgadi sve izgleda kao da će i 'luksuz' ostati deo drevne prošlosti, kao faraoni i piramide :))) na dve različite strane ulice mogu se videti krajnji stupnjevi bede i bogatstva... u hotelu sa 4 zvezdice nećete dobiti luksuz, a boga mi ni u nekima sa 5... ali zato je more savršeno, i da se ne ponavljam, zbog te tirkizne boje i ribljeg sveta i pusto ostrvo bi vam izgledalo kao paradise resort :)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vratila sam se i stojim na raspolaganju ako su nekome potrebne informacije :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

meni, meni, meni :plez::smorilo::happy: ako nije problem sve me zanima!!!

Izmenjeno (ljerka)
izbrisan citat prethodnog posta
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bas sve :)

e ovako sobu biraj u centralnom bungalovu ili bungalovima sa leve strane....

bar na bazenu i plazi radi od 10-17 u 18 jure sa plaze

posle bar na bazenu radi i od 19-23

ponesi neku solju, jer pice sipaju u minijaturne plasticne case ili neoprane staklene, pa ko sta voli nek izvoli

klopa je bzv, mislim neces biti gladna ali je bzv

plaza je ok, vrt prelep, polozaj extra ima svega i svacega u okolini....

ajde pitaj sta te jos zanima :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:D Divno Spas vratila si se!!! Ja uplatila Reginu i ove godine. Drago mi je da si se lepo provela. Ja cu ovih dana da se pakujem. jedva cekam.... reci mi sta ima o pica na all inkluzivu jel imaju neki kokteli :ziveli: ? ja prosli put nisam bila na all pa da se informisem... a inace kako je tvoj mesozder prezveo arapsku hranu? :mellow:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865698
    Ukupno poruka