marina_g

Hotel Regina Swiss Inn, Hurgada

212 poruka u ovoj temi

pozdrav svima!idem 09.07. sa momkom u ovaj hotel!za sada smo uplatili pp ali razmisljamo da doplatimo i za all pa me zanima da li je to pametno!inace smo prvo rezrvisali, jos pre mesec ipo dana, hotel al masharabiya, ali zbog negativnih komentara smo odustali danas, i prebacili se u hotel Reginu!svaki komentar o regini mi je dobro dosao!kakva je hrana, lokacija.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uf Marina, glupo mi je da te bedacim, ali ja sam prvo htela u Reginu zbog super lokacije pa sam odustala zbog negativnih komentara smajl.jpg uplatila sam Sea Gull.

Neki moji prijatelji su bili, doduse pre dosta vremena, u Regini i oni kazu da uopste nije lose, tako da je mozda glupo obracati paznju na bilo kakve komentare. Ako vam daju sobu koja vam se ne svidja obavezno trazite drugu. Verovatno imas ovde na forumu komentare za Reginu, ubaci je u search.

Sto se tice AI, ne znam koliko je doplata i koje su vase preference. Ako nije puno para to je neka komforna varijanta a ako je skupo, razmisli da li vam se isplati. Posto je Regina u samom centru Sakale imate milion restorana i restorancica okolo i jeftinije je nego u novoj Hurgadi.

Nisam bas od neke pomoci, sorry.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Regina vam je odkičan hotel kao i lokacija, u centru ste, ulaz sa ulice i nema potrebe za kombi prevozom uveče! Odličan izbor!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

doplata za all je 77e to i nije puno, i mislim da je isplatljivije, ali posto vidim da je regina u centru i ima mnogo restorana okolo mislim da je bolje da ostanemo na pp i obidjemo sve te restorancice!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

to ti je skoro 650 LE.. sa 60 LE dnevno mozes i solidno da rucas i da uvece nesto popijes i da pijes vode koliko hoces( nikako ne kupuj u hotelu)..a svejedno bi verovatno uvece negde izasla, nisi dosla u dobrovoljni zatvor, pogotovo sto si u centru..i pretpostavljam da nemas dece da te vuku za rukav, daj ovo, daj ono..moja preporuka: bez AI..ukoliko ne pijete ko rusi..ako pijete ko braca, e onda pravac agencija i vadi 77 eur i ne zali..

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa i ja mislim da je bolje da ostane na pp, posto idemo samo momak i ja i necemo se sigurno napijati kao ludi, mada on voli da jede i njemu bi se isplatio all incl., ali nema veze bolje je ovako, a i zanimljivije,da svaki dan sednemo u neki drugi restorancic

Izmenjeno (marina_g)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ma sto se klope tice kod AI imas samo rucak vise.. i to ne nesto narocito koliko sam imala prilike da vidim u drugimm hotelima..hamburger, pica i tako to..a za dorucak i veceru moze on da jede koliko hoce, nema razlike..i ima neki popodnevni kolaci za AI..veruj mi, ako voli da jede 100 puta je bolji pp..ja sam uplatila AI samo zato sto nije postojala druga varijanta i necu se sigurno zbog toga stondirati u hotelu..

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

onda definitivno ostaje pp!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

lili, zaboravih da te pitam kakve negativne komentare si cula u vezi regine?ja sam procitala, a i cula dosta pozitivnih komentara, mada naravno ima i onih negativnih!zbog vecine negativnih sam i odustala od hotela al masharabiya resort, ali se nadam da je ovaj mnogo bolji!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Marince, rekoh ti da je Regina bila moj prvi izbor i razmenila sam par mailova sa agencijom i onda se malo promuvah po netu i pogledah komentare i odustah iz taka:

http://www.tripadvis..._and_Sinai.html

http://www.holidaywa...Full.html#21288

onda sam se opredelila za Le Pachu, on mi je izgledao uvek super, bar s polja i takodje sam dobila ponudu od agencije i malo je falilo da uplatim. Jedna cura sa foruma mi je tih dana poslala pp da nikako ne idem u Reginu jer je ona bila i grozno je i preporucila mi Sea Gull u kome ona godinama letuje i agenciju preko koje ona ide. I to mi je mnogo povoljnije nego Le Pacha preko one prethodne agencije, skoro za nekih 200 eur a seagull je takodje cool hotel. I tako sam se opredelila i uplatila. ( a oni su prakticno jedan do drugog, regina, pacha i seagull)

Drugi korak je bio da sam poslala mail direktno hotelu i dobila rezervaciju za sobu sa pogledom na more i queen krevetom...malo sam, doduse, cijukala sa tamo nekim crnim arapinom iz front office, ali ok, ne moze i jare i pogled na more..

samo, ne mora da te obesrabre losi komentari, jer bukvalno za svaki hotel imas pozitivne i negativne komentare..cak i za marriott..na kraju ti se toliko pobrka da skontas da je najbolje ostati kuci. Ako si uplatila vec Reginu, nemoj da citas vise nikakve komentare i pozitivno razmisljaj i raduj se sto ides na more..

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A da, ustvari sam prvo uplatila Romu jer je bila bas, bas jeftina a i oni iz agencije su je reklamirali, pa sam takodje nasla na netu sve najgore o njoj i posle dva dana sam otisla, previjala se, kukumavcila i padala u nesvest po agenciji i dozvolili su mi da se upgrejdujem na Seagull..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sad je gotovo, uplatila sam reginu i nema nazad vise, ali smatram da ne moze biti bas tako lose!posle one supe koju sam prosle godine dobila na krfu, ovo ce biti palata!prosle godine sam bas imala muku, nismo dobili smestaj koji smo uplatili, vec neki cumez, ali opet sam se trudila da ga prihvatim pozitivno, i najmanje sam vremena provodila u sobi!

a sto se tice komentara za hotele, to je sve individualno, sto ljudi, sto cudi...i kad ti ides, preko koje agencije?ja cu preko argusa ali mi se cini da taj tvoj hotel nisam videla u njihovoj ponudi!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja prvo hteo da uplatim reginu i kad sam nashao dosta loshih komentara onda sam odustao i uplatio alf leila wa leila......

mada svako ima svoje ukuse i razmisljanja,tako da o svemu tome ne trebamo raspravljati...!!!

lep provod vam zelim!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

negativnih i pozitivnih komentara ima za sve hotele, pa i za one 5 lux! ja sam se isto dvoumila izmedju par, prvo jedan uplatila, pa otkazala upravo zbog tih losih komentara, pa zatim reginu uplatila ali takodje ima negativnih komentara, ali sad nema povratka, ona definitivno ostaje pa cemo videti sta nas tamo ceka!!!dobicete informacije kad se vratim

takodje ti zelim lep provod

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sad je gotovo, uplatila sam reginu i nema nazad vise

ja sam uplatila preko top toursa, nije losa cena 229 + karta za AI. Ne znam da li jos neka agencija ima seagull u ponudi, ne secam se da sam videla..ali, pravo da ti kazem, ja sam toliko gledala da mi se na kraju sve pobrkalo..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25609
    Ukupno tema
    851520
    Ukupno poruka