marina_g

Hotel Regina Swiss Inn, Hurgada

215 poruka u ovoj temi

verujem ti! a mislim da ni ja nisam nigde videla seagull u ponudi, mada sam gledala samo ponude argusa i kontikija! kod nas u novom sadu vecina agencija ima argusove ponude, sem naravno kontikija i jolly-ja!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zna li neko da li se u regini placaju lezaljke i suncobrani? ja mislim da ne bi trebalo! i jos jedno pitanje, da li se dobijaju peskiri za plazu? to mi je bitno da ne bih vukla odavde posto mi zauzmu dosta mesta u koferu! svake godine kad idem na letovanje ponesem 3-4 ona velika za plazu, i u povratku nemam mesta za njih posto nakupujem sto garderobe, sto poklona, tako da jadni peskiri zavrse u kontejneru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne placaju se lezaljke i imas peskire i u sobi a i dobijas na plazi...sve u svemu ne trebaju ti ...Pozz!

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e hvala ti puno! ako si bila u regini napisi mi nesto vise

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Regina je super hotel. Ulazi se u centralnu zgradu gde je recepcija, restoran sobe itd. Nasi ljudi dobijaju bungalove koji su smesteni po prelepom parku,punom zelenila. Do plaze u najgorem slucaju imas 200m. Restoran je prosle godine bio malo neuredniji ( stolnjaci i stolice su malo neuredni) ali sve u granicama prihvatljivog. U restoranu znaju da se naprave guzve pa se ceka na red za slobodno mesto. Predlog, na dorucak-veceru dolaziti pola sata iza vremena pocetka tog obroka. Plaza je super. Nista se ne placa ali je treba doci ranije da bi se zauzele lezaljke. mozes doci uzmes peskire stavis na lezaljke i onda ides gde hoces. Tu gde su peskiri to je rezervisano mesto. Peskire dobijas na plazi. Ako slucajno dobijes losu sobu odmah reaguj i zahtevaj bolju,budi drska.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e hvala ti puno na odgovoru! a reci mi samo kakva je hrana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e ja da dam komentar pošto sam bila prošle godine u tom hotelu....meni lično se hrana nije svidela, tačnije doručak je extra dok za večeru ne mogu da kažem, iz prostog razloga što imam osećaj da jedan isti začin stavljaju i u slano i u kiselo i u slatko i u ljuto....fuj......mada preko puta imaš Mek, doduše nije kao naš što je logično zato što ne jedu svinjsko meso.....i još nešto što se tiče Meka, kradu samo tako, prvi dan smo ručali nas četvrto za jedan iznos a sutradan smo moj dečko i ja uzeli sladoled i sok i platili isto.....džaba ti je da se žališ, spominju neke takse, a pritom na nekom njihovom "engelskom jeziku" skoro i da ne razumeš.....mada hotel je extra, sam grad, jako su gostoprimljivi, druželjubivi, naravno sigurno znaš da treba da se cenkaš, idi na sve izlete... ako te još nešto zanima slobodno pitaj... pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sto se cenkanja tice to znam! slike hotela sam gledala i stvarno mi izglda extra! kakvu si ti sobu dobila, jesi li bila zadovoljna?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e ja da dam komentar pošto sam bila prošle godine u tom hotelu....meni lično se hrana nije svidela, tačnije doručak je extra dok za večeru ne mogu da kažem, iz prostog razloga što imam osećaj da jedan isti začin stavljaju i u slano i u kiselo i u slatko i u ljuto

u meku je skoro isti meni kao i kod nas, jer i kod nas mislim da je samo jedan sendvic (bio nekad) u ponudi od svinjetine, svi su od 100% govedine, neki od piletine ili ribe. u meku u hurgadi su jasno istaknute cene, tako da ako neces da te zeznu, samo treba da saberes na licu mesta (ako te ne mrzi).

bila sam dva puta u regini, i mogu da ti kazem da je hotel skroz ok i korektan za te pare za koje ga prodaju, sobe u glavnoj zgradi su lepse, cistije i kulturnije od onih u bungalovima, tako da ako ti je ovo bitno (a i ako ne volis da se osecas kao siromasniji rodjak onih koji su po default-u dobili sobe u glavnoj zgradi), na recepciji ce ti najverovatnije uz tvoj tuzan kuceci pogled sa ponekim osmehom i mrk pogled i strog ton tvoje muske polovine (a sigurno uz par desetina funti koje tutnes recepcioneru u dzep kosulje) zameniti sobu za onu u glavnoj zgradi.

da dopunim sa nekim slikama i opisima regine, koje je moj dragi postavio na http://members.virtu...7b831/1ea894/3/

ovo je doduse iz 2004, posle toga smo bili i 2006 u istom hotelu, sto, je li, govori o tome da smo se super proveli. a najbolja od svega je pozicija hotela, stvarno je u samom centru zbivanja. isli bismo opet, ali sad smo dosadni i matori i imamo malo dete, pa smo vise za neke penzionerske varijante udaljene od citave gungule. uzivaj i lepo se provedi!

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e super drago mi je sto cujem samo pozitivne komentare! sto se sobe tice nadam se da necemo biti bas takvi baksuzi pa da dobijemo neki krs, a i ako nam se to desi, kao sto ti kazes uz mrk pogled jace polovine i uz koju funtu cemo to resiti.idem za koji dan, tacnije 9 jula pa cu se uveriti u sve a nadam se da ne moze biti lose. hvala ti na komentarima i slikama prostudiracu i njih i komentare tvog supruga detaljno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uzivajte ljudi,regina je super,iz mog iskustva....uvek ce biti losih komentara...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da ti i ja potvrdim,Regina je super hotel.Ja sam bila prosle godine,bili smo smesteni u bungalovu i nije nam padalo na pamet da menjamo sobu,bila je bolja od soba u zgradi. Neke bungalove su jos renovirali ali je to verovatno zavrseno. Ako odem opet ne menjam hotel. Zelim vam lep provod!

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e pa onda cemo se videti, ja idem danas!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vratila sam se jutros i moji utisci o ovom hotelu su pozitivni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se sinotj vratio i bilo mi je vrh. I ja i devojka smo se extra proveli i sledetje godine idemo 100% :D Ako vas interesuje nesto u vezi hotel itd ...

...sveze informacije ovde...

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka