marina_g

Hotel Regina Swiss Inn, Hurgada

215 poruka u ovoj temi

Hotel Regina je odlican!!! Bila sam u njemu 2008, prelep i zaista jeste prednost sto je u glavnoj ulici. Mada su svu hoteli u glavnoj ulici manje vise dobri . Uzivaj

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam bio 2007 i prilično je loš. Odlična mu je plaža i ograman vrt prepun palmi ali su sobe očajne.

Pogledaj Sea Gull. Ima 4+ zvazdice. Udaljen je oko 100 m od Regine u pravcu ka tržnom centru Kleopatra. Mi smo tamo bili 2009 i proveli se kraljevski. Usluga All Inclusive je bila oko 400 evra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila prosle godine i super je hotel i soba nam je bila odlicna. Inace 2008god (ili 2009) je hotel renoviran...

Sea Gull je dosta skuplji

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel postoje sobe sa terasom i pogledom na more? i da li je bolje biti u zgradi ili bungalovima?

Bio bih zahvalan ako neko odg :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, napisala sam ti ponešto na tvojoj temi el Palacio ili Regina. :novine:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam bila pre 2 godine u Regini. bilo je divnoklap.gif usluga je dobra. Bili smo u hotelu u sobi na spratu. Imala je predivan balkonsrce.jpg koji je gledao na bazen i u daljini (posto je dugacak park do plaze) se videlo more. klap.gif

Sve u svemu bilo je predivno. Preporucujem.osmeh.gif ako nekoga jos nesto zanima neka pita...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zanima, zanima me da li si bio na all ili pp i kakva je hrana i sta sve podrazumeva all

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila na pp. Za dorucak smo imali razna peciva, salame, sireve, imaju i pahuljice jogurt, mleko, dzem,maslac... uobicajeno. sve je pomalo cudnog ukusa, ali to ce ti svi reci, u svakom hotelu, valjda zbog njihovih zacinalud.gif . Za veceru smo imali svasta. Ljudi koji su bili na all rekli su da su sve to imali za rucak. Imaju puno vrsta salata, hlebova, testenina, meso je nekog cudnog ukusa, ja ga uglavnom nisam jela. Torte su bile ukusneosmeh.gif . Sluzili su razne vrste pudinga, kremova i kolaca. jeste malo jednolicno i pocne sve da se panavlja posle tri dana, ali uopste nije lose i necete ostati gladni osmeh1.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala ti, nzm sta cu sa ovim mojim mesozderom ja mogu i samo kolace da jedem tih 15 dana, a sta cu sa njim

<_<

Izmenjeno (spas)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam isla sa jednom mesozderom :laugh: , ali on je sve moga da jede. Neki ljudi su isli po hranu 2 -3 puta u toku veceri, ponovo sipali u tanjir. ;) Hrana uopste nije losa. Prosle godine sam bila u Tunisu, tamo je hrana dosta slicnija nasoj, dok je Egipat sasvim drugaciji. Ma na hranu necet ni misliti kad vidite more i plazu , divno je :klap: Ako vam se ipak ne dopadne nekada rucak , veceru, iako ponavljam da postoji puno jela , hotel se nalazi u samom centru grada tako da preko puta hotela imate Mek , Pizza Hat i mnogo slicnih restorana. :smajl:

:ideja:eh da zaboravih jos nesto da napisem , kada smo prvi dan imali sastanak sa grupom u sali da se dogovorimo oko boravka i izleta u pustinju... dosli smo pravo sa plaze mokri , napolju je bilo 40 :vruce: stepeni kada smo usli u tu salu unutra je bilo 17 stepeni sokirali smo se onako mokri. ja sam bila prehladjena naredna 2 dana. :kmeee: tako da se pazite...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

joj sto mrzim cim pocne leto svi klime i hlade, a ja jedva cekam da se malo ogrejem :dosada:

mi uplatili 26.6. ako neko pre neka javi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Blago vama.. Javite kako je bilo cim se vratite... Mozda cu i ja ipak ici ponovo u Reginu ovog leta :volim: .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e to sto bi opet isla to me raduje, to znaci da je bilo ok ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bilo je bas super... :klanja: idem u Reginu opet reseno... :biggrin: imam neke snimke hotela, pa ako te zanima mogu da to potrazim....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:) super, naravno da me zanima :srce: saljem ti mail na PP

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka