marina_g

Hotel Regina Swiss Inn, Hurgada

215 poruka u ovoj temi

Idem u u Reginu u septembru. Interesuje me sve (kakva je: hrana, smestaj -bungalovi ili ne?, cistoca soba, plaza, da li moze da se unosi kupljena voda, da li ima nocnog kupanja u bazenima? Pretpostavljam da si isao preko Argusa, pa me interesuje kakva im je ponuda tamo sto se tiche izleta i koje su cene? Sta si koristio od tableta za stomak?

Hvala unapred i pozz!

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mogu ti ja preneti moje utiske posto sam bila pre mesec dana u tom hotelu!

sto se smestaja tice postoji ta centralna zgrada, a u dvoristu su bungalovi kojih ima jako puno. meni i momku je zapala soba u bungalovima(kao i vecini putnika) sa leve strane i ja sam odmah znala da je soba losa, posto sam na ovom sajtu citala komentare ljudi da su sobe u bungalovima sa leve strane mnogo losije od ovih sa desne. naravno odmah smo se zalili nasem vodicu(vodicu argusa) i dobili sobu u bungalovima sa desne strane koja je mnogo prostranija i novija ali sa katastrofalnim pogledom(na smece). citajuci komentare na ovom sajtu videla sam da postoji mogucnost dobijanja dobre sobe uz koji euro recepcionaru, i naravno, to je bilo tacno i isplativo. dali smo 5 e recepcionaru i dobili sobu u toj centralnoj zgradi koja je takodje lepa, sa velikom terasom i pogledom na prelep vrt hotela i bazen i bili prezadovoljni. sobe su ciste sto je meni bilo najvaznije. ciste se svaki dan, a posteljina i peskiri se menjaju svaki drugi dan.

sto se hrane tice, mi smo imalia pp(mada postoji mogucnost doplate za al ali vam ne preporucujem). hrana je raznovrsna i ima je u ogromnim kolicinama, ali pomalo bezukusna nasim ljudima koji su navikli na mnogo zacinjeniju hranu. moj momak je inace "mesozder" i njemu je falilo mesa mada ga je bilo svako vece, ali naravno ne svinjetine i teletine, vec govedine i golubijeg mesa. povrca ima jako puno, raznih salata, peciva, testa i naravno niko nikada nije ostao gladan. za dorucak ima bar 10 vrsta peciva, 2-3 vrste voca, salata, peku se i palacinke na licu mesta, krofnice sa cokoladom, dzemom, jaja na oko, kajgana......vecera je takodje bogata, razna testa, pirinac, krompir na razne nacine, bili su par puta i cevapi ali od govedine ili jagnjetine, pileci bataci..............voce opet i jedno 10-15 vrsta torti svako vece.

vodu i sokove mozes unositi u hotel.

plaza je takodje dosta dobra, kao i prilaz moru, lezaljke i suncobrani se ne placaju, ali treba doci ranije na plazu(bar do 10) da bi se zauzela lezaljka i dobro mesto. bazeni se zatvaraju u 6 a plaza u 7 tako da nema nocnog kupanja.

sto se stomaka i stomacnih tegoba tice mi ih nismo imali. pili smo preventivno antinal(ima ga u svakoj apoteci i kosta 5 funti-50 dinara) dva puta na dan, pili iskljucivo flasiranu vodu i prali zube sa njom. bilo je ljudi koji nisu pili lek preventivno pa su se razboleli, ali to traje jedan dan, ali bilo je ljudi kojima nista nije bilo iako nisu pili lek. meni je nekako bilo sigurnije da pijem taj antinal prevenivno koji naravno ne moze nikako da skodi.

isla sam preko argusa i cene izleta su ovakve:

kairo(piramide) 60 e

luksor takodje 60 e

rajsko ostrvo 20 e

safari 30 e

moto safari 30 e

ronjenje 40 e.

to je otprilike to, ako sam nesto zaboravila ti slobodno pitaj. sve u svemu mi smo bili zadovoljni hotelom i smestajem. naravno uvek ima ljudi kojima se nista ne svidja , ali vecina iz nase grupe je bila vise nego zadovoljna. opusti se i uzivaj, ne moze ti nikako biti lose. kada bih ponovo isla, mislim da bih opet odabrala ovaj hotel prvenstveno zbog lokacije koja je fenomenalna. mnogi izbegavaju centar zbog guzve ali meni je to jako odgovaralo posto mi je sve na dohvat ruke tako da nismo imali potrebu za taxijem(sem jedno vece kada smo isli u onaj noviji deo koji je uredjeniji i cistiji ali mnogo mirniji i iskreno mislim da bih poludeli da smo bili smesteni tamo).

Izmenjeno (marina_g)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

isla sam preko argusa i cene izleta su ovakve:

kairo(piramide) 60 e

luksor takodje 60 e

rajsko ostrvo 20 e

safari 30 e

moto safari 30 e

ronjenje 40 e.

Da li si imala aranzman Kairo-Hurgada ili samo Hurgada, pa si odatle isla na izlete? Pitam te zato sto ja idem kombinaciju Kairo-Hurgada, pa me zanima da li su mi npr. piramide uracunate u cenu ili cu morati isto da ih placam 60 evra? (zvuci mi malo nelogicno)

I jos nesto:

Idem u Reginu, natripovali ste me sa tim bungalovima(koji ce me garant zapasti), ima li neko sliku kako to izgleda, jel tako strasno? U sustini, ja uopste nisam nesto probirljiva, ali procitah svasta ovde, pa sam se malo natripovala.

Izmenjeno (Lana*)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zeleo bih da idem u ovaj hotel i jako mi je vazno da skupim sto vise informacija iz prve ruke i naravno kakav je nocni zivot u Hurgadi,hvala unapred svima!Pozdrav :)

Izmenjeno (SashaBlok70)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uff,sada sam citao tvoje komentare i jako su kvalitetni...zanima me samo posto cu ici sa devojkom,kakvo je kupatilo?To nju jako zanima kao i sve druge zene:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila u Regini u glavnoj zgradi u apartmanu. Sve je bilo odlično, naravno i kupatilo: veliko, čisto, uvek tople vode (podrazumeva se), gomila peškira. Hotel mi je ostao u lepom sećanju (za sledeći boravak u Hrg planiram isti hotel), tamo sam bila 2003., ali sada sam čitala neke komentare na ovom forumu pa prosto ne mogu da verujem da se radi o istom hotelu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u ovom hotelu 2008. godine i zaista sam odusevljena, sve je skoro savrseno, nemam nijednu primedbu, jedan od najboljih hotela u kojim sam bila. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel ima izvrstan vrt prepun palmi i lepu plazu. More je naravno fantasticno. Medjutim, krilo hotela u kome sam bio smesten 2007. bilo je prilicno ruinirano. Naravno, mozete se zaliti i traziti bolju sobu. Preporucujem bungalove u samom vrtu. Dobicete odmor iz snova.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam letovala u ovom hotelu i ove godine smo se moj decko i ja odlucili za isti.

Sto se tice smestaja odlican, velike prostrane sobe, veliko kupatilo, sve pohavle. Mi nismo bili u bungalovima vec u zgradama sa desne strne u odnosu na glavnu zgradu.

Plaza je po mom misljenju najlepsa u Hurgadi, bar sto se tice centra, velika, prostrana,cista,uvek ima dovoljno lezaljki.

Hrana takodje dobra, ponekad je rucak bio malo slabiji,ali se sve to nadoknadi vecerom ili odete do Meka koji se nalazi preko puta hotela.

Sam centar po meni nista specijalno. Velika guzva, mnogo ljudi, non-stop vas cimaju egipcani,ali nista strasno. Prednost ovog hotela je sto se nalazi blizu marine koja je pre nekih godinu dana otvorena koja je susta suprotnost centra. Dosta mirnije, mozete da setate bez da vas neko vuce za rukav. Kafici su fenomenalni, mislim da sve tamo u marini drze evropljni. Od hotela do marine lagane setnje vam treba 10 minuta, mozda i manje.

Ako se odlucite za ovaj hotel nadam se da cete uzivati onoliko koliko i mi jer idemo drugi put za redom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko u poslednje 2 godine bio u hotelu Regina i kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene isto zanima, posto sam uplatio Reginu za avgust. Ako ima svezih informacija, slobodno pisite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam zainteresovana za Reginu krajem jula.Posto taj hotel ima nekoliko agencija nadam se da ce se neko javiti sa ovogodisnjim utiscima.Bila sa u Regini pre 5-6 godina i nije bio los ali sam procitala na trip advisoru da se pre nekoliko meseci promenio generalni menadzer i da su utisci istina uglavnom rusa sada odlicni.Ocekujem nekog naseg ko ide u junu da se javi sa utiscima.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo mi obecavamo da cemo napisati kad se vratimo, a krecemo sad drugog jula...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ja sam stigla juce iz Hurgade, hotela Regina i utisci su stvarno pozitivni. Osoblje je maksimalno ljubazno, uvek spremno da vam izadje u susret. Sobe su ciste, osim onih u levoj zgradi pred kraj, u prizemlju, negde 2114-2118. Nije da nisu ni one ciste, nego im je kada malo od soli nastradala. Mi smo bili u bungalovu u sredini i bilo je super,a imali smo i jedan bungalov na pocetku, kod glavne zgrade koji je bio jos bolji. Peskiri se menjaju svaki dan , kreveti se namestaju svaki dan. Klimu sami podesavate i nikada je ne gase.

Sto se tice plaze, odlicna je, lako je za ulazak i s'obzirom da je u uvali moze dosta da se pliva. Peskiri se DOBIJAJU na plazi, ne nosite ih od kuce! Ko nema AI , kola, fanta na plazi su 8EGP, 1.10e, nes je nekih 4, 5 EGP. Hrana u restoranu na bazenu i plazi je sasvim ok.

Sto se tice pozicije hotela, u samom centru centra Hurgade je :smajl:

Ako vas nesto jos zanima, pitajte!

Da, sto se tice izleta, mi smo isli na Rajsko ostrvo sa agencijom koja krece i posluje sa plaze hotela Regine i bilo je super. Voznja brodom, pecanje, rucak na brodu, 1.5h na ostrvu, snorkeling.... 15evra, polazak u 9h, povratak oko 5, 6h. Takodje safari sa agencijom koja ima salter u holu istog hotela, polazak 12h, voznja dzipom, voznja bagijima 1h, voznja dzipovima do sela, vecera, opet neka voznja itd sve do 8h, zalaska sunca, kada je povratak. To je bio super safari, cena 30e, ali ima i kracih programa, nesto tipa 3h voznja bagijima, odlazak do sela i povratak, sve vreme bagijima. Mnogi su nam rekli da je to previse jer mnogo truckaju, a sad...ko kako voli.

U blizini plaze imaju i masazu, spa i sl. Bila sam i ne bih vam to preporucila, da mogu da vratim vreme , pre bih otisla na rajsko ostrvo jos jednom.

Sto se tice hrane, ima za svakog ponesto. Voca nema za dorucak i veceru osim lubenice, za rucak ne znam. Meni je bila ok, uglavnom je sve neslano i nezacinjeno, ali ima onoga i sto jeste. Dorucak je svakako bio odlican, salate, dzem, kornfleks, razna peciva, krofnice, kajgana. Za veceru je recimo obicno pirinac, krompir na razne nacine, takodje makarone, plus riba, piletina, giros, cevapi, kako kad, nesto od toga uvek ima. Mom decku se nije svidelahrana, ali mu se nije svidela ni u Mcdonald-u ni KFC-u tamo. Kaze ima neki svoj smek, tako da je ziveo na kolacima, belom mesu i lubenici :smajl:.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama iz prve ruke.Ako te ne mrzi napisi preko koje agencije si isla i kako su se pokazali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka