Zorbas

Gostoljubivost Grka

115 poruka u ovoj temi

Milena (i Daki) :bez-zuba: ... Ti volis Montenegro i ja to postujem - ali bih samo da dodam nesto i sa moje strane - sve dok Grcka postoji - Montenegro ne postoji - ... - za mene-----

Kako si Sxomy zaključio da ja volim Montenegro iz mog teksta?! :ljutko: Crnogorci nam jesu bliži i tu u opšte ne spominjem moje lično mišljenje (bolje i da ne spominjem :bez-zuba: )! Rekla sam na kraju da više volim Grčku, kako to čitaš, pola preskočiš? Nadam se da nije provokacija...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Crnogorci su nam ipak bliži i sa mnogima imamo veom bliske veze

Milena, mora da je Daki Crnogorac :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo zbog toga sam izgleda i lose protumacio njen "post"...

E, Daki, Daki... :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E pa nije ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znao sam da je Bosanac!!

Cestitam!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znao sam da je Bosanac!!

Cestitam!

:D ili `ercegovac

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:D ili `ercegovac

A mozda nije ni decko... ^_^

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e010.gif Dobra fora, cula sam za mnoge njegove provale, ali ova mi je novina..

A pa to je stara fora iz vremena dok je još bio sa Slađom.

Idu oni auto putem za Niš i nešto se svađaju. Kad Đoletu prekipe: "Slušaj Sladžo, ako ne prestaneš da sereš ima da okrenem kola za 360 stepeni i vraćam te za Beograd" :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idu oni auto putem za Niš i nešto se svađaju. Kad Đoletu prekipe: "Slušaj Sladžo, ako ne prestaneš da sereš ima da okrenem kola za 360 stepeni i vraćam te za Beograd" :D

Naravoucenije: "Bitno je da imas kola" :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo jos nesto o gostoljubivosti Grka ----- Malo pre sam se cuo sa gazdom hotela, kod koga idem zadnje 2 godine i pitao sam ga oko parkinga za auto sta mozemo da uradimo, a on mi je odgovorio: "Brate (na srpskom!), za tebe i svakog koga znas, uvek sve moze"!

Eto, toliko!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

off-topic:

Nisu isli Sladza i Dzole za Nis, nego Dzole i ona pevaljka (tada je bila 'plesacica') koja je dosla posle Sladze za Novi Sad, da nadju novu pevacicu. I kad je Dzole cuo kako ona u kolima nesto peva okrenuo je kola za 360 stepeni nazad za Beograd.

Gledao ja licno tu emisiju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

off-topic:

Nisu isli Sladza i Dzole za Nis, nego Dzole i ona pevaljka (tada je bila 'plesacica') koja je dosla posle Sladze za Novi Sad, da nadju novu pevacicu. I kad je Dzole cuo kako ona u kolima nesto peva okrenuo je kola za 360 stepeni nazad za Beograd.

Gledao ja licno tu emisiju.

Hvala ti sto si to podelio sa nama :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Čitam šta Code piše o svojim grčkim domaćinima, pa na drugim temama takođe forumaši pišu hvalospeve o svojim domaćinima, a ja, k'o za inat, uvek nailazim na neke drndoše.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, samo opušteno i nema problema...

Kao i svuda u životu, i u kontaktima sa ljudima se odmah ili uspostavi ili ne, neki kontakt.

Možda ja imam sreću što lako stvaram kontakte, šta znam, pa i moja porodica.

Juče smo stigli u hotel, odmah sam se našao sa gazdom, uleteli ispod haube njegovih kola i stali da razvaljujemo neke žičke, nakon 10 minuta, kas smo počupali barem 10m kablova, sam mu priznao da se uopšte ne razumem u kola i da mu samo pravim društvo.. Čovek se smejao sve vreme dok me je vodio u privatni deo njegovog hotela na meze i pićence...

U međuvremenu je ćerka šarmirala gazdaricu i njene ćerke jer je na čistom grčkom pohvalila hotel i sve u vezi njega, posle su sve zajedno dugo sedele i nešto tandrljale...

Tako je počelo a završilo se tako što su zapeli da nam daju nešto za put i još smo morali da obećamo da ćemo se javiti kad stignemo...

Naravno, uvek postoji mogućnost da se naleti na mrgude, ali su šanse mnogo manje nego drugde.

Uostalom, moja deviza je da je čaša uvek polupuna...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uostalom, moja deviza je da je čaša uvek polupuna...

Dobra deviza...mada kazu i da je pesimista optimista sa iskustvom ;).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868516
    Ukupno poruka