djasmu

Izlet u Srbiji (1dan)

328 poruka u ovoj temi

Iako je fantasticna tema, nesto malo predloga se nalazi ovde.

Moj predlog je jednodnevni izlet do 100 km od Beograda:

Depostovac i manastir Manasija - http://www.pravoslavlje.nl/foto_manastiri_crkve/manastir_manasija.htm

Odatle se brzo stize do Resavske pecine(ne zaboravite jakne jer je mnogo hladno unutra) http://www.resavskapecina.rs/.

Voznja jos par kilometara i dolazite do vodopada Veliki Buk - http://www.freebiking.org/galerije/main.php?g2_itemId=95,

Za one koji vole restorane, ima ih nekoliko oko samog vodopada - http://www.vodopad.co.rs/vodopad_Veliki_buk.html

Sve je fantasticno sredjeno i prelepo. Mi vise volimo rucak u prirodi, tako da smo pored potoka na livadi raspalili rostilj.

Izlet za svaku preporuku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A i ima više od 100 km, čisto da se neko ne prevari... A da je lepo, jeste!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od 30.08 pa sve do 05.09 LJUBIČEVSKE KONJIČKE IGRE U POŽAREVCU, sa pratećim programom, karneval, koncerti rock i pop grupa, parada, sajam meda... i još puno toga, pa ko voli neka izvoli!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve je fantasticno sredjeno i prelepo. Mi vise volimo rucak u prirodi, tako da smo pored potoka na livadi raspalili rostilj.

Baš kao pravi ljubitelji prirode... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hmmm, ja tek danas naišao na opvaj sajt, jer gledam i ja izlete na 1 dan, u okolini Beograda.

Ima turističko društvo"Izletnik", u prolazu na Terazijama, prema Balkanskoj, kod bivšeg "Srbijateksa". Rade izlete na jedan dan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Organizovanje izleta po zemlji od strane turistickih agencija nam je u domenu statistiske greske...... Ne znam zasto, verovatno nema klijenata ili zarada nije 1:1 odnosno i vishe, kao sto je to slucaj sa letovanjima i zimovanjima.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za izelte po Srbiji vise su zainteresovani stranci neko Srbi. Postoji dosta agencija koje rade ture po Srbiji, ali je malo zainteresovanih. Pogledajte Rustika travel u Balkanskoj na primer.

Mada je po meni najbolje prouciti neku destinaciju na internetu i zaputiti se sopstvenim prevozom ili preko nekog planinarskog drustva sto je i najjeftinija i najbolja varijanta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za izlete po Srbiji naisao sam i na agenciju Djuro Salaj , oni su u Nemanjinoj ( Akademija 28 ) isto videh da imaju jednodnevne izlete i to po nekim ok cenama. Nisam isao preko njih, nikako da stignem.

poz Ivan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Backpackers-i (imaju i sajt) organizuju dosta zanimljivih izleta po Srbiji, bila sam na dva, sve preporuke :turista:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Društvo, imate li ideju za neki interesantan izlet u Srbiji (jedan ili eventualno dva dana)? Došlo je proleće, pa me mami da malo mrdnem iz Beograda. Naglašavam da smo do Novog Sada, Sremskih Karlovaca, dvorca Dunđerski, Tiganjice, Aranđelovca, Topole, Avale, Palića, Despotovca, Lisina, Ćuprije, Velike Plane, Zlatibora, Tare, Bajine Bašte, Niša, Loznice... već išli i to više puta.

To šta smo do sada obišli prikazala sam i opisala OVDE, a vi, ako ste voljni, dajte predloge šta bismo još mogli obići.

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vršac, nije loš predlog.

Ima li tu negde da se penoći, a da nije u pitanju onaj skupi hotel "Breg" ili kako se već zove? Mada, možda i hotel "Relax" u Kovačici nije daleko.

Još predloga?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas na sajtu turistcke organizacije u linku sto sam ti poslala smestaj.

A u Relaxu nisam bila nikada ali sam cula od prijateljice koja je poslovno bila tamo i provela nekoliko sati, popila kaficu, da je lepo i da mozda vredi da se ide.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Valjevo,naravno. :D

Divcibare,manastiri,Petnica,Brankovina,sela valjevskih planina (kojih ima 5 oko Valjeva),reke....

Mali dodatak ovde....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas na sajtu turistcke organizacije u linku sto sam ti poslala smestaj.

A u Relaxu nisam bila nikada ali sam cula od prijateljice koja je poslovno bila tamo i provela nekoliko sati, popila kaficu, da je lepo i da mozda vredi da se ide.

Hoteli "Breg" i "Srbija" su skupi. Pisala sam motelu "Vetrenjača", pa da vidim šta će mi ponuditi. Ako ne bude povoljno i jednodnevni obilazak će biti dovoljan :).

Hvala Atina i tebi. Razmotriću i tvoj predlog.

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se Vojvodine tiče ja bih preporučila Bač. Mi smo bili krajem prošlog leta i jako mi se svideo. Jedino što je taj gradić nije nešto veliki, te je više za neki jednodnevni izlet, ali ako već planirate negde da prenoćite onda ga možete spojiti sa Bačkom Palankom ili Apatinom.

Ako je u pitanju ostatak Srbije onda glasam za Mokru goru ili Vrnjačku Banju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka