nana

SOLUN

720 poruka u ovoj temi

@pedja

Konkretno me zanima u kom smestaju ste bili i koliko je kostao, naravno ako zelite da kazete.

Znam da svi imamo razlicite mogucnosti finansiranja, ali bilo da je skup smestaj ili jeftin, neko ce se pronaci i necije iskustvo, bilo dobro ili lose, znaci.

A preporuka smestaja u Solunu, uvek dobro dodje.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ce ti pomoci mi smo suzili na ova dva smestaja. Blizu su Aristotelovog trga i imaju garaze u blizini. Morate ukalkulisati i trosak za garazu -20e dnevno.  https://www.airbnb.com/rooms/26404168?location=Thessaloniki%2C%20Greece&adults=3&toddlers=0&check_in=2019-07-21&check_out=2019-07-24&guests=1&s=TtNncWakhttps://www.airbnb.com/rooms/26554432?adults=3&check_in=2019-07-21&check_out=2019-07-24&guests=1&s=91nHTBa s  ,  a ovde smo bili 5 dana u decembru prosle godinehttps://www.airbnb.com/rooms/14247504?location=Thessaloniki%2C%20Greece&adults=3&s=glpbCFph&check_in=2019-07-21&guests=3&check_out=2019-07-24  , super smestaj pored Aristotelovog trga i 30m od mora. Garaza preko puta u ulicici.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ljudi.Kakva je situacija u Solunu za 1 maj?Znam da 1og nista ne radi,ali bicemo tamo do 4og pa me interesuje da li imaju tada neka snizenja?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiramo da prvi put provedemo uskrs u Solunu.

Da li je neko bio u tom periodu i kakvo je radno vreme prodavnica tada?

I da li ima neki predlog sta tada videti/posetiti ?


 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Radi sve normalno, na dan Uskrsa radi skraćeno. Pisao sam o tome šta posetiti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Planiramo da prvi put provedemo uskrs u Solunu.

Da li je neko bio u tom periodu i kakvo je radno vreme prodavnica tada?

I da li ima neki predlog sta tada videti/posetiti ?


 

Posto je Uskrs u nedelju, racunajte da butici i velike trgovine definitivno ne rade.  Taverne i kafici po gradu rade, ali su lokaliteti zatvoreni. Definitivno probajte tsoureki, kolac koji Grci najvise jedu za Uskrs. U ponedeljak rade, ali je  skraceno radno vreme. Pogledajte na web stranicama lokaliteta koje zelite da posetite koje im je radno vreme za praznike :) 

 

Pozdrav ljudi.Kakva je situacija u Solunu za 1 maj?Znam da 1og nista ne radi,ali bicemo tamo do 4og pa me interesuje da li imaju tada neka snizenja?

Snizenja su stalna po raznim radnjama, sad je npr mid-season sale. Nisu velika kao snizenja u avgustu/januaru ali moze da se nadje po nesto. Mislim da je onda bolje otici u outlete :) 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Posto je Uskrs u nedelju, racunajte da butici i velike trgovine definitivno ne rade.  Taverne i kafici po gradu rade, ali su lokaliteti zatvoreni. Definitivno probajte tsoureki, kolac koji Grci najvise jedu za Uskrs. U ponedeljak rade, ali je  skraceno radno vreme. Pogledajte na web stranicama lokaliteta koje zelite da posetite koje im je radno vreme za praznike :) 

Snizenja su stalna po raznim radnjama, sad je npr mid-season sale. Nisu velika kao snizenja u avgustu/januaru ali moze da se nadje po nesto. Mislim da je onda bolje otici u outlete :) 

spored meni do sada najdobri popusti imaju od 15og jan pa do kraja januara ma da traje i duze ali sve ono sto vredi vrlo brze se prodaje isto je dobar popust od 15og juli

kazu da pocetka maja i novembra ima ali do sada nisto znacajnije

u One Salonice moze se naci po nesto gde god da se svrati

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Posto je Uskrs u nedelju, racunajte da butici i velike trgovine definitivno ne rade.  Taverne i kafici po gradu rade, ali su lokaliteti zatvoreni. Definitivno probajte tsoureki, kolac koji Grci najvise jedu za Uskrs. U ponedeljak rade, ali je  skraceno radno vreme. Pogledajte na web stranicama lokaliteta koje zelite da posetite koje im je radno vreme za praznike :)

Snizenja su stalna po raznim radnjama, sad je npr mid-season sale. Nisu velika kao snizenja u avgustu/januaru ali moze da se nadje po nesto. Mislim da je onda bolje otici u outlete :)

Hvala na odgovoru.

Na nasu veliku radost bice nam i prijatelji u Solunu koji su kao domaci pa se vise ne brinemo gde cemo!


 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@pedja

Konkretno me zanima u kom smestaju ste bili i koliko je kostao, naravno ako zelite da kazete.

Znam da svi imamo razlicite mogucnosti finansiranja, ali bilo da je skup smestaj ili jeftin, neko ce se pronaci i necije iskustvo, bilo dobro ili lose, znaci.

A preporuka smestaja u Solunu, uvek dobro dodje.

Kako je zbrisao, moze biti da nije ni isao do Soluna :D:neznam:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja redovno idem u hotel El Greco, u Egnatia ulici. Sada je i delimično renoviran. Pratite cene na Bookingu. Neki put ih baš spuste, npr za nas 2+2 ND, 65 EUR. Doručak je odličan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko vidim i za dvoje je toliko u El Greco

za prvog maja bio sam u apartman Petite palace i sad cu opet na jedno spanje kad se vratim sa halkidikija

toliko cisto, toliko korektni pa ja nemam reci

rekla mi je vlasnica kao imate po neki sokic i kroasan u frizideru, pa ja kad otvorim i sta da vidim pun frizider sa razni stvari...

platio sam 35e za dvoje od noc a sad krajem maja je 40e 

apartman po mom procenu je oko 25m2 i nalazi se malo nad Tsimiski street, sta znaci da je veoma blizu svega

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bogami, dobre predloze ste dali oboje. Moze da se razmatraju za vikend dole...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

koliko vidim i za dvoje je toliko u El Greco

za prvog maja bio sam u apartman Petite palace i sad cu opet na jedno spanje kad se vratim sa halkidikija

toliko cisto, toliko korektni pa ja nemam reci

rekla mi je vlasnica kao imate po neki sokic i kroasan u frizideru, pa ja kad otvorim i sta da vidim pun frizider sa razni stvari...

platio sam 35e za dvoje od noc a sad krajem maja je 40e 

apartman po mom procenu je oko 25m2 i nalazi se malo nad Tsimiski street, sta znaci da je veoma blizu svega

 

Apartman je prelep i ima odličnu lokaciju ali je samo za 2+1. Šteta, inače bih ga rezervisao.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Apartman je prelep i ima odličnu lokaciju ali je samo za 2+1. Šteta, inače bih ga rezervisao.

 

evo i drugi put sam sa isti utisak, stvarno nemam reci

mislim da ima vise od dva apartmana pa moguce da ima za vise osobe

pozitivno iznenadjen sam od cene u Balkonaki, uvjek sam prolazio od tamo ali mislio sam da je skupjie jer je do mora pa uvejk sam odlazio da jedem u Kalamaria...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka