nana

SOLUN

720 poruka u ovoj temi

Dragi forumasi,

i ja cu ove godine u Grcku i zelim da provedem 1 noc u solunu. naravno da sam pretrazili internet i pogledala ponude hotela, ali me interesuje da li je neko bio u nekom pristojnom hotelu, za neku prihvatljivu cenu i bio zadovoljan da bi ga mi preporucio.

hvala na trudu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram da posle odmora na tasosu svratim do soluna i zadrzim se 2-3 dana. Pregledavajuci forum naisao sam na poneki osvrt, ali ne i na izdvojenu temu i na konkretne savete i komentare. Pre svega zelim da obidjem waterland zbog dece http://www.waterland.gr/mainen.html, i koliko vidim nalazi se blizu ring road-a i aerodroma.Gde odsesti u solunu, sta jos videti, preporuka za neki lep i dobar restorancic... Pomozite, hvala puno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odite na Kalodoukas-alacarte site i pogledajte ponudu za Tesaloniki. Ima pristojnih hotela, pa ih

mozete rezervisati preko interneta. Nisam sigurna kako se zove site koji u ponudi ima jeftinije hotele ili hostele, ali probajte recimo hostels.com ili tako nesto. Srecno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uh ja mogu samo da preporučim suflaki land negde na putu ka halkidiki....

jedva čekam...

a o wotherlandu sam ranije negde pisala...iskopaću obećavam pa ću da kopiram.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel neko zna cene u akva parku za pice i klopu? :D ovako na sajtu izgleda oc.svaka cast iggy vrlo korisno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel' vas mrzi da čitate postojeću temu ili.. ? :o Ima i o cenama i svemu , lepo su ljudi pisali Aqua park

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel' vas mrzi da čitate postojeću temu ili.. ? :o Ima i o cenama i svemu , lepo su ljudi pisali Aqua park

Tu niko nije napisao cene za hranu i piće u akva parku a čoveka baš to zanima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma procitao sam sve i hvala jos jednom.sonja bg tu niko neprica o cenama za pice i klopu.e sad ili su oc pa to nikom nije bitno ili.... znate vec kako umeju da ih naduvaju :ljutko: . park mi deluje lepo ali izgleda da je dosta manji od onog u kusadasiju koji je ekstra!!ako je neko bio u oba nek tipne nesto,ja cu svakako otici porodicno jer sam obecao klincima i to je sad gotova stvar :kez: a i tata bi sine :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Okej.. nIsam mislila ništa loše, mislila sam više na to da pitaš u toj temi, možda će više ljudi da odgovori.. :blush: Ali nevr majnd, svejedno je ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakav je(i da li je bio) u zooloskom vrtu u Solunu? Ja sam nasao negde da ima zoo vrt u Solunu i to veliki, ali ne znam gde je tacno i kad radi i slicno.

Da li je neko bio tamo? Bilo kakvo iskustvo je dobrodoslo.

Ako vredi, otisao bih da ga posetim sada jer idem kolima na Stavros za koji dan pa cu imati vremena malo da se vozikam okolo. :D

Ako neko zna jos nesto zanimljivo u blizini Halkidikija neka me posavetuje, voleo bih da sto vise iskoristim ovaj odmor u Grckoj (posle duzeg vremena idem kolima i ostajem 18 dana pa rekoh da mi ne bude dosadno na jednom mestu :P )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma naravno samo opusteno :kez: !svi se vec tresemo,kad ce vise taj odmor i sl.u mom slucaju termin se priblizavava pa skupljm informacije o mestima u solunu. jos 30dana pa eto mene u grckoj :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakav je(i da li je bio) u zooloskom vrtu u Solunu? Ja sam nasao negde da ima zoo vrt u Solunu i to veliki, ali ne znam gde je tacno i kad radi i slicno.

Da li je neko bio tamo? Bilo kakvo iskustvo je dobrodoslo.

Ako vredi, otisao bih da ga posetim sada jer idem kolima na Stavros za koji dan pa cu imati vremena malo da se vozikam okolo. :D

Ako neko zna jos nesto zanimljivo u blizini Halkidikija neka me posavetuje, voleo bih da sto vise iskoristim ovaj odmor u Grckoj (posle duzeg vremena idem kolima i ostajem 18 dana pa rekoh da mi ne bude dosadno na jednom mestu :P )

Sve informacije bez problema mozes naci na net-u...

Samo ukucaj Thessaloniki travel guide i to bi trebalo da posluzi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tu niko nije napisao cene za hranu i piće u akva parku a čoveka baš to zanima

Bilo je malo skuplje nego u letovalištima! Ali ništa preskupo! Giros koliko se sećam je bio,pre 2 godine oko 2-2,5evra! Mišta strašno! A za piće se stvarno ne sećam!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporucite nesto za decu u Solunu. Imali osim Akva parka nekih zabavnih parkova ili nesto slicno? Gde je najbolji soping za decu, garderoba, skolski pribor i sl.? I

zna li neko koliko su bus karte iz Haniotija do Soluna, otprilike?

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka