JAGODICA IVA

Last minute aranzmani

9 poruka u ovoj temi

Da li ste nekad isli last minute aranzmanima? Da li postoji mogucnost da se neki lep hotel ili apartman pojavi u ovakvoj vrsti aranzmana? Sta se obuhvata last minute aranzman (smestaj i avionsku kartu sa vizom ili?)? Prevara ili ne? Da li se pod ovom vrstom aranzmana na neki nacin podrazumeva da se to odnosi na losiju vrstu smestaja? Vasa iskustva??????

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da se te last minute ponude daju kada neko odustane, ili ne uspeju sve da prodaju pa tako snize cenu po sistemu bolje ista nego nista. Mislim da nema nekog pravila, vec kako se zalomi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za Grcku zaboravi jer ti treba viza za a putuje se za npr dan-dva a po ranijim postovima o toj temi zakljucak je bas kako je rekao i brzi, kako se zalomi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze i za Grcku, oni to racunaju par dana pre predavanja vize. Moji prijatelji su tako uplatili Rodos, neka pristojna cena, a bili su solidno zadovoljni. Ustvari, hotel je bio pored nekog gradilista, pa su ih budili majstori, ali cini mi se da su im posle dan-dva zamenili i hotel. A ostalo je bilo ok.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj kum je tako otputovao u Tunis prosle godine u oktobru i prosao je EXTRA.

Sto je najinteresantnije, uopste nije planirao da putuje bilo gde. Vracajuci se sa fakulteta ugledao je veliki natpis u izlogu agencije na kojem je pisalo "Tunis 99 evra avionom, hotel sa 5 zvezdica, pun pansion, polazak sutra uvece" i on covek usao u agenciju, uplatio i otputovao sam samcat (bio sam u dvokrevetnoj sobi), tamo nasao drustvo i sve proslo da bolje ne moze biti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sto se ovakve vrste putovanja tice,ona imaju smisla samo ako imate vizu...Moj direktor npr. uopste nije planirao na more,ali posto je njegova devojka insistirala pojavila im se neka extra last minute varijanta za Krit i super im je bilo...Da su trebali da vade vize,nista...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam na savetima, ali ipak je to velika lutrija. Mozda je ta varijanta bolja kada je u pitanju neko putovanje npr. u novembru ili martu bez obzira na destinaciju. Kada je u pitanju sezona ne treba mozda na takav nacin reskirati odmor.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam protekle godine "ulovio" last minute letovanje u Grckoj i mogu reci da sam bio zadovaljan uslugom.

Individualnu vizu sam obezbedio tokom Juna i krenuo da se praspitujem u agencijama za letovanje . Medjutim nikako nisam mogao da nadjem nesto sto bi mi odgovaralo , ali ruku na srce ni sam nisam znao gde bih u stvari. I tako dve nedelje pre odmora zovu me iz agencije i pitaju dali bih prihvatio smestaj u hotelu "Philoxenia" u Pefkohoriju , dorucak i vecera -svedski sto po ceni od 20e dnevno po osobi u sred sezone ( kraj Jula pocetak Avgusta ) .Ja naravno kao se neckam ali sam u roku od 15 minute bio u agenciji sa lovom. Koliko sam cuo kasnije ovim hotelijerima otkazala neka grupa Holandjana pa bilo daj sta das. Sve u svemu bilo je super .

Danas sam opet predao za vizu , period odmora otprilike isti pa ... ko zna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ste nekad isli last minute aranzmanima? Da li postoji mogucnost da se neki lep hotel ili apartman pojavi u ovakvoj vrsti aranzmana? Sta se obuhvata last minute aranzman (smestaj i avionsku kartu sa vizom ili?)? Prevara ili ne? Da li se pod ovom vrstom aranzmana na neki nacin podrazumeva da se to odnosi na losiju vrstu smestaja? Vasa iskustva??????

Ja sam isao 2 puta. Oba puta na Krf. Nisam bio bas odusevljen smestajem. Ali, dobio sam izrazitu dobru cenu...avionom. Mislim da je to lutrija. Agencije uvek imaju "PRECICE":angry: za odlicne LAST MINUT ponude

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26045
    Ukupno tema
    869099
    Ukupno poruka