Guest Bojana

Smeštaj Budimpešta

311 poruka u ovoj temi

Pozdrav,

da li je neko bio u Hotel Budapest **** (preko Argusa ?) ?

Kakvi su utisci, da li se dobija fen, kupka, sapun, peskiri ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posalji mail hotelu i pitaj sta te zanima, tako ces jedino dobiti tacne i korisne informacije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prepuricala bi hotel  Fraser Residence. Nalazi se blizu Vaci ulice (10 min. peske). Minut od hotela je trzni centar (h&m,reserved,c&a,starbucks,tiger......)na zadnjem spratu je hrana. A u ulici ispred trznog centra plato sa restoranima i kaficima.

Cetvorokrevetna soba je ustvari kao stan od 70 kvadrata. Dve spavace sobe,kuhinja,dnevni boravak,dva kupatila,velika terasa. Dorucak,ukusan,svedski sto. Osoblje je jako ljubazno,na recepciji radi decko koji odlicno govori srpski. Hotel ima svoju garazu koja se doplacuje. Inace u hotelu dok smo mi boravili je bilo puno nasih,pa vidim da je bas popularan kod nasih turista.

Izmenjeno (teax)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Liechtenstein Apartments , Budimpesta...

Ajmo redom....apartman se izdaje i predstavlja kao takav, ali nije. U pitanju je jedna soba sa krevetima, stolom i stolicama i delom nazovi kuhinje. Zasebno je kupatilo, naravno. Rezervisala sam apartman sa parking mestom, a parking nisam dobila, nego kazu dobicu ga sutradan ujutru. A gde cu do tada sa autom, ne zanima ih. Radi se o petku popodne...dakle subota i nedelja je free parking svakako, trebao mi je petak...pa na poziv da neko dodje i pomogne mi sa istim, oni kazu nase radno vreme je isteklo...Nasla sam javni parking, platila, nije problem, ali da to ne bih radila, platila sam i rezervisala privatni....ya dzabe eto....Dobili smo par sifri na mail, za sva vrata koja smo trebali otkljucati. Ali, niko nije rekao da ce to tako funkcionisati!! Nego, eto, mail mi uvek bude dostupan, pa tako izdobijah od njih i kada dodjoh i videh sifarnike, skontah...Tako da, jedno vece, zvoni neko na glavna vrata  navedenih apartmana (treci sprat, bio je to nekada ogroman stan sa visokim plafonom, sada preuredjene sobe sa kupatilima za izdavanje)...da li je neko pogresio ili nije ili....ajde da vidim, kad ono stariji bracni par, Rusi iz Kazana vade booking rezervaciju i jedino sto znaju da kazu jeste da imaju rezervaciju....Nemaju pojma ni o kakvim siframa, telefon nemaju, ne mogu uci u sobu. Vidim ja, umrece od straha gde ce zanociti...nazovem ove legende i objasnim im da imaju goste i da ljudi nemaju kodove. Dadose mi ovi kod za sobu ali kao ostale ne mogu,...ma da,  dadoh ja njima i od ulaza sa ulice i od ulaza tu gde su zvonili, udjose u sobu....dobih posle cokoloda , kavijar i poziv u Kazan! Jadni ljudi, plakala zena i grlila me kada su usli u sobu.

Soba je puna mrava, namestaj star, duseci su bili ok, pa se moglo spavati, kupatilo staro i nekako gadno,...od sredstava za higijenu, nista! - Ni sapun, ni ubrusi , ni toalet papir, 4 peskira (i ako kaze da su ukljuceni, pitali smo da li za svaki dan, oni rekli - da).

Nije on ni imao neke ocene, ja sam ga rezervisala zbog lokacije, prostora i privatnog parkinga...a eto ni to nisam dobila.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prilikom rezervacije definitivno treba čitati recenzije i gledati ocjenu, barem što se bookinga tiče. Može se saznati dosta toga što vam je od esencijalnog značaja, a što se u prvi mah ne vidi. Što se Bookinga tiče, smještaj sa ocjenom ispod 8 treba u potpunosti ignorisati, da je ne znam kakva lokacija. Mada ja generalno ne idem ispod 8,5 ukoliko postoji mogućnost izbora.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

....Dobili smo par sifri na mail, za sva vrata koja smo trebali otkljucati. Ali, niko nije rekao da ce to tako funkcionisati!! Nego, eto, mail mi uvek bude dostupan,

Većina apartmana u Budimpešti je počelo da radi po ovom principu.

Dobijaš šifre preko vibera ili e-maila,i tako ulazite u sobu.

Kad se izlazi iz sobe,ključevi ostaju u vratima.Tako je i kad se ulazi,ključ je u bravi.

Prvi put je malo problem,dok ljudi ne ukapiraju

Plaćanje se vrši karticom,tako da vlasnike i ne vidite.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma tako se u Skandinaviji i zemlje Beneluksa odavno ulazi, ali dobijes obavestenje pri rezervaciji...nemam ja potrebu da gledam vlasnike...i to funkcionise odlicno.

Kartice, sifre, aplikacije...ali ovi hoce da budu profesionalni a nisu dorasli tome...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve u svemu,dobar koncept.Samo da se Madjari malo bolje organizuju po pitanju davanja uputstva gostima ,koji borave u njihovom smestaju.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u k9 residence? Lokacija mu je super i na Tripadvisoru je extra rangiran..bitno mi je samo da je cisto i da ima parking,sto pise da ima,ali ako je neko bio jos bolje da cujem iz prve ruke utiske :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko iskustva sa hotelom Millenium u režiji Plana tursa? Imam bojazan u vezi lokacije i veza gradskog prevoza. Pročitala sam na forumu da je ova agencija ranije nudila hotel nedaleko od Vaci ulice.:neznam:

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

JA sam bila u Mileniumu preko Plane 2015te. Na 200m od hotela je metro stanica. Nije blizu centra ali je dobro povezan sa metroom i busevima. Mi smo za 10ak min metroom stizali do vaci ulice to se secam.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka