Tamara

Oktobar U Egiptu

116 poruka u ovoj temi

U 25.10.2016. at 12:43, vesnasm je rekao/la:

Pozdrav iz tople Hurghade, sad je oko 31-32 stepena ali se čini i mnogo toplije jer malo je vetra. Na suncu bukvalno peče po koži. :D Tako da je ispod suncobrana extra. 

IMG_20161024_152344.jpg

Evo, to je ono prelepo more zbog kog vredi otići. Sad bi otišli da se bućnemo ali ipak je 2000km daleko.Egipat + Crveno more  spoj  drevnog za videti i more za uživati.

Izmenjeno (kokac)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ni jedan fotoaparat ne može dočarati te nijanse plavih do ljubičastih boja.... Nije mi teško da dodajem slika i slika al nije to to.... Danas lenčarenje na plaži a sutra ponovo ronjenje... Ima korala i te kako... Odličnih mesta ima, čim na brodu vidim profi ronioce znam da će biti dobro ronjenje :D

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh, uh...pa Vi meracite isto...ja odlepila na te boje i svu tu lepotu... a cuvala se...namestila aparat ..al se uplasila...ma u koju kesu da ga stavim..??? Al ....jedva  cekam, a namercila se u aprilu, kad mi je kao i svima Vama skolski raspust...ali malo kratak...pravi zimski je bas " neodgovoran"...po pitanju sezone i klime...al jedva cekam da ronjam...da mi se dusa opusti od onih predivnih oblika i boja...A i da nabavim onu kesu za fotoaparat...pa da ga "upakujem"  , da ne izbrisem i zaboravim, a ko bi...ono najlepse...:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo, jednom bili u oktobru. More je toplo, a temperature oko 28-32°C. Čini mi se da je zbog te umerene temperature u to vreme i najveći broj turista iz samog Egipta. 

Jeste da je kraći dan i rano zalazi sunce, ali ako se ranije ustane to može da se nadoknadi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskusni kažu da su maj i oktobar najbolji za Egipat (Hurgadu). Ja sam bila i u aprilu i novembru i slično je malo svežije al to je i dobro, e sad dan je duži u aprilu a kratak u novembru..i više duva u novembru. A njihovi idu u poneke hotele bilo ih je dosta u Hilton Plazi i Hilton Resortu, Grandu, Hostmarku, Caribima u Soma Bay,...baš ih je puno otkad nema Rusa...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratili smo se pre par dana ali evo vec planiram kad cu nazad :) Mislim se mozda u oktobru, ali vidim neka skorijih kometnara. 

Predpostavljam da je tada lepo, ali da li guzva ? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@shania

Apsolutno se slažem! 

Mada je meni u novembru bilo još prijatnije :rolleyes:!  Jedino što ranije sunce zalazi pa treba poraniti na plažu. :)

Izmenjeno (Ekislaki)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadam se da cu moci da uzmem odmor pa barem 7 dana odem u oktobru!! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka