Tamara

Oktobar U Egiptu

116 poruka u ovoj temi

Oko 17:30-18h zalazi sunce. koliko dana ostajete? Mi dolazimo 15og

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

potrebna mi je vasa pomoc!!

planiram da idem u Hurgadu 18.10.2010. i odlucila sam se za hotel EL PALACIO RESORT zaista mi neverovatno da hotel izgleda tako fantasticno a da mu usput cena nije uopste visoka i da je tu oko 500 eura po osobi i pritom je all inclusive!da li je neko bio cisto me zanima da li hotel izgleda bas tako kao sto je na sajtu!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

je ta cena bez taksi i vize i baksisato je jos oko 76 eura?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znaci te takse se placaju i u odlasku i u dolasku?

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

potrebna mi je vasa pomoc!!

planiram da idem u Hurgadu 18.10.2010. i odlucila sam se za hotel EL PALACIO RESORT zaista mi neverovatno da hotel izgleda tako fantasticno a da mu usput cena nije uopste visoka i da je tu oko 500 eura po osobi i pritom je all inclusive!da li je neko bio cisto me zanima da li hotel izgleda bas tako kao sto je na sajtu!!

preko koje agencije ides, jel se i ja dvoumim za taj hotel ili grand plaza. i to u tom nekom periodu najverovatnije koji dan ranije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A, zašto je SPIRIT pomerio polazak za Hurgadu sa 06.10. na 08.10. i skratio aranžman za jedno noćenje? :uplakani::uplakani::uplakani: Moj godišnji odmor još nije ni počeo, a već je kraći za jedan dan.:djavolko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

preko koje agencije ides, jel se i ja dvoumim za taj hotel ili grand plaza. i to u tom nekom periodu najverovatnije koji dan ranije.

preko argusa!i ja sam gledala taj grand ali mi je u el palaciu nekako lepsa plaza ,ne znam zasto zapao mi je za oko jes na pocetku i za njega sam se odlucila!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

preko argusa!i ja sam gledala taj grand ali mi je u el palaciu nekako lepsa plaza ,ne znam zasto zapao mi je za oko jes na pocetku i za njega sam se odlucila!!!

Tako sam i ja birao, plaza izgleda neverovatno....

01.10. Hurgado, eve me!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zanima me par stvari vezano sa letovanje tj. zimovanje u Hurgadi u oktobru.:D

kakva je usluga u hotelu i uopste u hrgadi u oktobru, s obzirom da je negde kraj sezone. da li je sve isto kao i u julu ili je ponuda smanjenja tipa manji izbor hrane, usluge u hotelu animacija u hotelu...izvan hotela... jer ako je manji broj gostiju mozda ne bude sve kao u jeku sezone.

neko ko je bio u oktobru nek mi odgovori.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako sam i ja birao, plaza izgleda neverovatno....

01.10. Hurgado, eve me!

super taman ides pre mene sto znaci cim se vratis pisi kako je bilo da znam sta me ceka!!!:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kakva je usluga u hotelu i uopste u hrgadi u oktobru, s obzirom da je negde kraj sezone. da li je sve isto kao i u julu ili je ponuda smanjenja tipa manji izbor hrane, usluge u hotelu animacija u hotelu...izvan hotela... jer ako je manji broj gostiju mozda ne bude sve kao u jeku sezone.

Tačno je tako kao što sumnjaš. Kako sezona odmiče, daju sve manje i manje hrane.

Moji su bili prve dve nedelje novembra, i morali su od kuće da nose hranu pošto i u restoranima do tada oni iz sezone sve pojedu.

Iste su i usluga i ponuda i u oktobru, ne brinite ništa...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne razumem zasto ne bi bilo dosta hrane?logicno je da je osoblje umorno i da im je dosta svega posle cele sezone ali ne vidim razloga da manje hrane bude!

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ni ja ne vidim.

Možda je trebalo neke smajlije da ubacim na određena mesta u postu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trebalo je. Bar ovakve: bez-zuba.jpgbez-zuba.jpgbez-zuba.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad se stvarno plašim da ljudi ne krenu da tovare čajne kobasice u avion...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka