Potenza

Le Pasha Hotel 4* Hurgada

70 poruka u ovoj temi

Ove godine sam bila dva puta u Egiptu, u junu u Palaciu i u septembru u Regini.

Nisam bila u Pashi ali sam Reginom oduševljena. Palacio je prelep i sav šljašteći ali mi se Regina više svidela iako je skromnija. Ima dušu. Hrane u Regini ima stalno i svuda, piće možeš da uzmeš u Lobi baru i u 3 ujutru jer radi celu noć i važi AI, šank na bazenu radi do 2. U Palaciu se šankovi zatvaraju oko 17-18h, jedino Lobi radi koliko i animacija a to je negde do 23:30. Ako stigneš u hotel posle ponoći, nemaš gde da uzmeš vodu (jer je centar malo dalje a oko hotela ništa ne radi tako kasno), možeš eventualno da iscimaš recepciju da otvori Lobi i to ti fino naplate.

Ja sam bila u junu, možda se to u Palaciu kasnije promenito. Regina ima mnogo zelenila, palmi, cveća i ptičica... Besplatan je internet, postoje ruteri svuda po hotelu.

Da me neko ne shvati pogrešno, Palacio je prelep hotel, samo ističem šta mi se više svidelo u Regini.

Bilo bi lepo da neko uporedi malo opširnije Reginu i Pashu jer sam se i ja dvoumila između njih.

Izmenjeno (Saska84)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam u junu bila u Regini a u Le Pachi u septembru.

Izgleda da se mnogo toga promenilo od juna do septembra /čitala sam tvoje utiske/.

Svaki od hotela ima svoje prednosti:

- kod Regine je bolji ulazak u vodu /u Pachi je plićak kombinovan sa kamenjem pa ti trebaju patičice za kupanje/

- Le Pacha ima bolje organizovanu plažu /par ležaljki oko 1 suncobrana/ dok Regina ima većinu ležaljki poređanih u 2 dugačka niza

- sobe su prostranije u Regini a i kreveti su širi, dok je kupatilo u Le Pachi veće i sobe imaju kadu umesto tuš kabine

- hrana je raznovrsnija u Pachi a posebna prednost je mogućnost ručanja na samoj plaži /tu služe samo jela sa roštilja - skušu i ćufte, makarone sa sosom od paradajza, pomfrit i malo voća i kolača/

- Regina ima bolji izbor pića na plaži a posebna prednost je to što pića sipaju iz flaša /cola, fanta, sprite/ dok kod Pache sipate sami piće iz aparata

- Le Pacha nema besplatan internet a Regina imaosmeh1.gif

- oba hotela imaju prelepe bašte kroz koje šetate od glavne zgrade do plaže

Nadam se da sam malo pomogla...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Regini mozes da rucas na bazenu (pored plaze), takodje ima rostilj, giros, pomfrit..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U junu je ručak serviran samo u glavnom restoranu... Net je bio dostupan samo u lobiju... Piće je služeno do 12 uveče...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Auu, u septembru sve suprotno. Mi smo ispred sobe imali cak 3 rutera, a umeli smo da zasednemo sa drusrvom u lobiju i do 5 ujutru, lobi se uopste ne zatvara, radi 24h. Svasta

Izmenjeno (Saska84)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je vlasnik smislio... Do sledećeg leta će i hrana biti dostupna 24 sata...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel moze neko da mi kaze da li je bolje da idem u ovaj hotel ili u Ali babu? Vidim da Ali baba nije pominjana ovde, a pohvalili su mi je u agrnciji. Samo me zanima poredjenje ova dva i koliko je ali baba daleko od novog centra?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bolje idi u onaj za koji postoje komentari, tako sam se barem ja odlučila, pogledala komentare za Pachu i odlučila se :happy: Ako ideš 30.7, hajd u Pachu :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zna li neko do kada radi plaza a do kada je dozvoljeno kupanje na bazenu( i na plazi)?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rusi se kupaju i zauzimaju ležaljke već oko 6 ujutru.

Kupanje je dozvoljeno do 6 popodne i u bazenima i na plaži...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat prethodnog posta
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

upravo se vratila iz La pache i utisci su mi fenomenalni! ako nekoga nešto zanima neka slobodno pita

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ajmo detalje. soba - preporuka, plaza, koja agencija, saveti...

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat prethodnog posta
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Išla sam preko agencije sab international, sa agencijom sam zadovoljna, vodič Kristina jako sposobna. Soba nam je bila ogromna, kao nečiji stan, sa velikim balkonom koji je gledao na bazen, mislim da sve sobe imaju iste balkone. Kupatilo veliko i lijepo, sa kadom. Soba ima klimu, tv, frižider, mislim da to sve piše. Sobe se čiste redovno i ako daš nekog bakšiša sobaru prave ti labudove i cvjeće od peškira, a i ako ne daš, čistiće ti svejedno :) Hrana je super, ja sam inače izbirljiva što se tiče hrane, a tamo sam jela kao luda, znači za svakoga ima šta voli. Plaža je lijepa i čak je najbolja od svih ostalih hotela u okruženju, baš smo bili zadovoljni kako smo dobro uboli. Plažu čiste više puta u toku dana, posebno ako ima nekih talasa pa dovuku alge, radnici hotela idu više puta dnevno i kupe te alge, tako da je stalno čisto. Pozicija hotela je extra, nalazi se u samom centru Sakale, čim izađete odmah ste na glavnoj ulici gdje su svi butici i restorani itd. Inače generalno hotel je jako čist i stalno čistači čiste, čak čiste i pločnik sa četkama i sapunicom. Osoblje je jako ljubazno i svi su veseli i raspoloženi. cijeli dan ima animacija na plaži, jutarnja gimnastika, pa aqua aerobik, pa ples, ... Nikad nije dosadno i naveče imaju razne programe, svako veče drugi, tako da je baš zanimljivo. Bilo nam je zanimljivije u hotelu, nego u gradu :) Ima svakakvih programa i za djecu, ako slučajno idete s djetetom. Ima baš svega za svakoga. Imate i sef u sobi koji je besplatan, ali mi nismo držali novac u sefu, nekako smo osjetili da je bezbjedno i nismo se brinuli. Ne može niko ući u hotel ko nije gost i imaju čuvari i na plaži tako da slobodno ostavite fotoaparat na ležaljku i odete se kupati, i ne morate ništa brinuti, najbrezbrižniji odmor sam sad imala :) Ručak se služi i na plaži, tako da ne morate ići do glavnog restorana na ručak, već možete ručati tu na plaži, tako da ste cijeli dan na plaži u kupaćem opušteno. Ma sve je super. Ovaj hotel preporučujem, pošto baš ima razlika između hotela. Ako te još nešto interesuje ti pitaj :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskustva neka novija? Da li je to Le Pacha Beach Resort? 

Kakva je plaza, da li je sljunak ili pesak?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

plaza je pesak,lep ulaz u vodu...jedino je za moj ukus malo preuska..oko 70-80 metara...lepo je bilo,mada je i to bilo pre 4-5 godina...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25997
    Ukupno tema
    867454
    Ukupno poruka