Potenza

Le Pasha Hotel 4* Hurgada

70 poruka u ovoj temi

Idem u ovaj hotel 30.07. - 15 dana. Kada se vratim, napisaću utiske (nadam se, pozitivne faca.gif )

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala veliko za informacije. Nisam ni znala da imaju all inc formulu na wayout-ovom sajtu. Verujem da ce nam biti lepo. :) A do Abu Ashare svakako nameravam da skoknem po neke stvari, recimo onaj 3g usb stick za latop. Nadam se da je bezbedno drzati laptop u sobi. E stvarno, da li postoji sef i koliki je? :) Da li je u sobi ili na recepciji? I koliko su rigorozni ako hocu da unesem neku hranu od napolje u hotel, drugim recima, da li traze na ulazu da otvaram torbu? :D I da, nadam se da je hotel pokriven 3g signalom, ipak je to Sakala, centar sveta. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da imas sef u sobi /mali za pasos, pare/ ali ne treba, mi smo drzali stvari u sobi niko nije uzeo nista . u hotelu imas cuvara ali on dozvoli da se unese sve/ pice, hrana/ , nikad nije pravio problem. za pokrivenost 3g ne znam . slobodno pitaj ako jos te int. nesto .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitanje jednog pusaca-nositi cigarete ili ne....cena naravno ako neko zna

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@relax1968

Hvala vam jos jednom, zaista ste mi puno pomogli. :)

@civija

Da, najbolje je poneti cigarete odavde. Ja sam prosle godine ostavila i posle pola godine otisla u Egipat, bez cigareta, naravno. I propusim ponovo posle 3-4 dana, pa sam kupovala na licu mesta. Vise se isplati poneti a ni nemaju sve sto ima kod nas. Imaju nekih ruskih cigareta i ove najpoznatije tipa marlboro. Uglavnom ponesi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Majo, dopasce ti se hotel LE PACHA. Odlican izbor. Sve sobe imaju terasu i okrenute su ka basti i

bazenu. Ima dva sprata ali ako ti se ne dopadne soba, zamoli ih da ti zamene. Moja je bila pored bazena

jer sam tako trazila. Sve je savrseno i nista ti nece nedostajati. Vratila sam se pre 10 dana i sad samo sanjam

da sam opet na toj divnoj plazi ispod palmi, pored bazena, u divnom vrtu.

Srecan put!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idem u ovaj hotel 30.07. - 15 dana. Kada se vratim, napisaću utiske (nadam se, pozitivne faca.gif )

p.s. Izleti koje organizuje Wayout su malo skupi pa se raspitaj kod drugih agencija u hotelu.

Nisu bas najbolje organizovani. Isla sam u El Gounu i zanimljivo je da se vidi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene zanima da li je ok hotel za dete od 3 godine(da li ima animaciju, igraliste, plazu pogodnu za toliko dete i sl.)? Sto se hrane tice u centru je pa ako nista moze negde napolje da se jede. I da, sta sve obuhvata all inc, to me zanima. Ja idem 8.08. isto preko wayout-a sa drugaricom i njenim sinom od 3.godine.

Ovaj hotel je prelep i za odrasle i za decu. Svi su zadovoljni i nisam do sada cula nijednu primedbu,

a ni ja ih nemam (gle cuda!) Ima divan bazen sa dosta lezaljki i nikad nije guzva, zatim prelepu plazu sa

suncobranima i palmama i restoranom gde mozete da rucate ukoliko vas mrzi da idete u restoran u zgradi.

Tako, od jutra do mraka mozete da budete u kostimu, na plazi, na bazenu i to je pravi odmor. Ispred nase

terase je bazen, kavez sa zekama, igraliste za decu sa ljuljaskama i ostalim, i na 2 minuta hoda-plaza.

Hrana je raznovrsna i svako moze da odabere sta zeli. Ima i voca i sladoleda. Mene nikada hrana ne brine

vec cistoca, a to je za svaku pohvalu. Stalno ciste i peru i hol, staze, plazu, tako da se zbog toga ne brinete.

Jedino ne treba da pijete vodu i sve ce biti OK. Cuvajte se klime jer ona smeta i u Hurgadi i u Beogradu.

Ne treba da se plasite absolutno nicega. Bezbednije je nego u Beogradu.

Srecan put i uzivajte!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vkovac, hvala na informacijama. osmeh1.gif

Sutra odlazim preko United agencije. Nadam se da će se i meni svideti hotel, s'obzirom da sam do sada letovala u hotelima sa 5 zvezdica. Negde sam pročitala da higijena u ovom hotelu nije baš najbolja, pa sam se iznervirala. sad.gif

Napisaću svoje utiske kada se vratim wink.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vkovac! Imam utisak da ce biti dobro. :) Za vodu znam, meni je ovo 3 put da idem za Egipat.:D Samo prvi u Le Pachu, do sad sam samo prolazila pored hotela, nisam nikad bila u njemu. :D Brzo ce proci ovih 9-10 dana pa idemo i mi za Majom.

Majo, srecan put! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na raznim mestima sam nalazio da je hotel u novok a negde u starom delu grada....Ajde jedan konacan odgovor od nekoga ko zna...Iz Sapca krecu dvoje 15.8...hvala i pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel je u Sakali, glavnom centru Hurgade koji je najzivlji. Gledano od severa ka jugu (jer se Hurgada proteze uz obalu i to u velikoj duzini), prvo ide Dahar, to je najstariji deo i tu su uglavnom lokalni stanovnici, onda ide Sakala koja je meni najzanimljivija (mada je prljava) pa onda Memsha to je najnoviji deo uredjen bas za turiste sa velikim setalistem al meni nije nista posebno(kao da mu nedostaje neka zivost), i juznije od toga su sve samo kompleksi velikih hotela. Eto. Le Pasha je u centru sveta. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li neko da opise plazu: da li je plicak 200 m ili nije? Da li ima korala u vodi? Da li mora da se ustaje u 7 h ujutru da bi se zauzelo mesto na plazi ili ne mora? :zvizduk:

Kakva je hrana? Da li ima hrane koja je normalnog ukusa, a da nije mnogo zacinjena?

Kakva je ALL inclusive usluga? Bas malo ima informacija o ovom hotelu, pa ako nekome nije tesko neka opise sto vise moze :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cvija La PAsha je u centru Starom zvani Sakala, pogledaj na mapi bas se lepo vidi tako da unapred znas gde si :) , ipak najbolje kad covek svojim ocima vidi gde ide a ne da ga agencije zavalce.

Pozdravi nam Hurgadu :)

Tacni ti je ksrtic obelezen na La pasha , mozes da istazis celu Hurgadu pomocu ove mape :) i ne samo nju nego bilo koji deo sveta.

Srecan put !

http://wikimapia.org/#lat=27.2186284&lon=33.8396716&z=16&l=0&m=b&v=8

Izmenjeno (beograd888)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

HVALA ...

O LE PACHA hotelu u Hurgadi

Hotel ce se sigurno svima dopasti jer ima:

1. odlicnu plazu sa puno lezaljki i nije potrebno rano ustati (kao u Tunisu) da rezervisete mesto. Ima slobodnih celo pre podne.

Plaza je sva u palmama i suncobranima, cista, obala je kao npr. u Becicima ili Petrovcu (plaza Lucice) tj. sitan sljunak i plicak

ali ne mnogo velik, pa se odmah ulazi dublje u more. Voda je UVEK prozirno cista i topla. Na plazi je restoran pa uvek imate

kafu, sokove, pivo, a u 13.00 rucak. Ako volite ribu, mozete je jesti i za rucak i veceru, a za ostale ima drugih specijaliteta.

Osoblje je veoma ljubazno i uvek nasmejano. Bazen je cist i radi od 9-18.00, a lezaljke i duseci su u velikom broju slobodni.

2.odlican polozaj - u samom centru, tako da ste odmah na glavnoj Sheraton rd. i tu vam je sve okolo: McDonald's, Susi restoran,

Metro prodavnica, puno butika i radnji i na 10 minuta hoda je nova marina gde mozete svako vece da se setate ako volite.

Drugim recima, ne morate da koristite prevoz ako ne idete negde mnogo dalje.

3. divnu bastu sa puno palmi, drvetom banane, pticicama i kavezom sa zekama. Sve je jako slatko.

Nije potrebno da mnogo razmisljate i birate hotele sa 5 zvezdica jer imate u Le Pachi sve sto vam je potrebno i sve na dohvat ruke.

Nadam se da ce vam ovo koristiti i zelim vam prijatan odmor.

V.Kovac

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25956
    Ukupno tema
    866031
    Ukupno poruka