Potenza

Le Pasha Hotel 4* Hurgada

70 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima, Ovo mi je prvi put da idem u Egipat, a posto sam cuo sve najbolje o Egiptu i njihovoj obali odlucio sam da posjetim tu predivnu zemlju. Zainteresovao sam se za Hurghadu, tacnije Hotel Le Pasha 4*, pa bih volio da mi neko nesto kaze o njemu ili da mi predlozi neki drugi hotel u slicnom rangu do 4 zvjezdice. Hvala u naprijed.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj savet ti je da u Egipat ne ideš nikako u hotel ispod 4*, ja sam bila u Sea Gull-u, u centru je nije loš. Moji prijatelji su bili u meriottu (mislim da se tako piše) i bolji je od Sea Gulla. Oni koji su bili u hotelima lošije kategorije su se debelo pokajali, prvo zbog higijene, drugo zbog hrane... U Egiptu su svi listom do jednog imali problema sa stomakom, zato je bolja jača kategorija!!

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

evo ti hotel alf leila wa leila 4* all inclusive...nije losh hotel,le pasha je super hotel samo je puno para koliko se secjam...navedeni iznad ti je dosta povoljniji....ja sam odabrao njega,a pre toga sam sve i svasta prevrnuo od sajtova i slika kako bih se odluchio gde da idem.....

to ti je neki moj savet,ali o ukusima ne treba raspravljati!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam htela u Pachu ove godine..mi smo uvece uvek sedeli u njihovojh basti, bar jedno pice da popijemo..na kraju sam uplatila seagull jer mi je bilo povoljnije, a u top toursu nisu imali Pachu u ponudi..seagull je iste kategorije i lokacija mi super odgovara..nisam boravila u Pachi, ali spolja deluje super, mislim da se neces pokajati..

Moj savet ti je da u Egipat ne ideš nikako u hotel ispod 4*, ja sam bila u Sea Gull-u, u centru je nije loš. Moji prijatelji su bili u meriottu (mislim da se tako piše) i bolji je od Sea Gulla. Oni koji su bili u hotelima lošije kategorije su se debelo pokajali, prvo zbog higijene, drugo zbog hrane... U Egiptu su svi listom do jednog imali problema sa stomakom, zato je bolja jača kategorija!!

ne mora da znaci, ja sam bila u S&S koji je 3 zvezdice i sve je bilo ok..soba je bila uvek cista a bas nikakvih problema sa stomakom nisam imala..cak sam pila i kafu kod nekih egipcana, nisam htela da ih odbijem i spremila sam se za sve najgore i nista..a nikada nisam pila onaj lek..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam puno, ovo mi mnogo znaci i jedva cekam da posjetim Egipat, kada se vratim, prenecu vam moje utiske. Jos jednom, najiskrenije, hvala. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Le Pacha resort je malo veci hotelski kompleks u samom centru Hurgade u Sakali..

Bas se tako zove hotel a u okviru njega imas svasta.Koliko se ja secam tu je neki nocni klub Kaligula koji je uvek bio pun..Verovatno je i sada jer su gosti u Le Pachi uglavnom Nemci i Englezi..Jedne godine je Tui zakupio ceo hotel,pa niko drugi nije mogao da bukira mesto u njemu...

Iskreno mene bas interesuje koja agencija iz Srbije radi ovaj hotel...Zaista je ekstra polozaj Le Pache a i bas lepo izgleda..

Inace isto u sastavu hotela a ispred ulaza nalazi se nekoliko restorana medju kojima je jedan kineski i jedan onako bas dobar ali ne jeftin casa rustica...Tu je i le pacha club....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li neko boravio u ovom hotelu , kakvi su utisci.

kakva je plaza , da li ok za decu preko 10 g.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

molim forumase koji su vec bili u ovom hotelu da mi napisu utiske o ovom hotelu. sve me interesuje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiram ovaj hotel za 11.8. pa me zanima da li postoji neka razlika u sobama, razlicite zgrade ili nesto tome slicno na sta bi trebalo da obratim paznju. Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dodje li ko ove godine iz le pache...zbog utisaka

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bili smo ove godine u ovom hotelu preko wayouta , ukratko sobe i plaza i bazen sasvim ok ali hrana veoma slaba . pitajte konkretno sta vas interesuje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene zanima da li je ok hotel za dete od 3 godine(da li ima animaciju, igraliste, plazu pogodnu za toliko dete i sl.)? Sto se hrane tice u centru je pa ako nista moze negde napolje da se jede. I da, sta sve obuhvata all inc, to me zanima. Ja idem 8.08. isto preko wayout-a sa drugaricom i njenim sinom od 3.godine.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nikada nisam bio u Egiptu a zanima me bas oko te famozne hrane....neko kaze sasvim ok,neko slabo..verovatno ukusi ili sta vec.Interesuje me da li ima voca za rucak i veceru,i kakvo je voce...lepa plaza i more,malo dobre higijene i voce...to mi je sasvim ok za smestaj na moru.I ako nema bas voca u hotelu ima li neka pijaca ili tako nesto u blizini ...po nekim hotelima,kazu ljudi,sluze se sokovi u plasticnim casama,sto bas ne bih bio odusevljen...idemo,supruga i ja 15.8. wayaut..hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

što više * to više voća. Medjutim, u svakom hotelu ima voća i za ručak i za večeru. Voće može da se kupi i na ulici i u radnjicama i u Abu Ashara. Plastiče čaše se koriste na plaži i bazenima iz bezbednosnih razloga.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

što više * to više voća -istina. u hotelu imas od voca banane ,grozdje / ne bas sveze/ i za veceru lubenice./na parce/. u abu ashari mozes kupiti sve od voca i pica / abu ashara je preko puta hotela bella vista- 500 m od le pashe/ ali voce moze i na ulici da se kupi.

plaza za dete od 3 god. je sasvim ok., animacija za dete od 3 god. bas nema /ima neki mini disco uvece /. ima u sklopu hotela decje igraliste a video sam da ima i neka kucica za crtanje itd.

plasticne case na bazenu i na strand baru u restoranu staklene.

higijena ok u sobama /svaki dan se cisti/ i na bazenu . za restoran imam neke primedbe sto se tice higijene ali koliko para toliko muzike .

u egiptu sto vise * . all inc. formula za le pashu allinc

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26051
    Ukupno tema
    869344
    Ukupno poruka