Potenza

Le Pasha Hotel 4* Hurgada

76 poruka u ovoj temi

da li ima nekih skorijih iskustava?

cvija kakav je tada bio hotel i usluga? napisi nam sta ti je ostalo upecatljivo za hotel i lepo i ruzno :D

meni hotel izgleda skroz ok, ali nema nikakvih komentara pa se mislim. a i cena je vise nego povljna :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mogu napisati za Le Pachi konkretno, utisci su nam fantazija

Mi imamo All inc ponudu, hrana je super jeste da mi nismo navikli na te ukuse ali ja koja biram uvek lepo se najedem, ima da se bira za ručak i večeru od pica, ribe, pirinča gulaaša, povrća i supa do nekog mesa. Sve je lepo jeste malo začinjeno više ali nije strašno

Posle tog obroka ide nešto slatko ok su kolači mada ta moj ukus nisu mnogo slatki.

Što se tiče dečijeg programa na bazenu imaju tobogani i ljuljaške u dvorištu i mislim da je to sasvim dovoljno. Plaža je lepa nije puno velika jer je privatna ali ima dece, peškire non stop menjaju

Ovo nam je drugi dan pa ćemo tek danas videti šta je za doručak.

I da, u lobiju možete koliko god puta sipati neki od sokova, i vodu pošto se ne pije sa česme

Mi smo stvarno prezadovoljni i za prvi dan je stvarno bilo dosta lepih doživljaja. Ako te zanima još nekih stvari vezano za ovaj hotel pitaj slobodno, mi smo tu :)

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se dvoumim izmedju ovog hotela i minamarka. Zanima me ako mozes da  napises sada ukupan utisak ako ti nije tesko :) Decko i ja idemo sami,zanima me do koliko sati radi lobi i da li se placa u njemu pice? Ne bi da u 10 sati vec moram sedeti u sobi...rekla si da je hrana ok to mi je bitno,nisam nesto izbirljiva. A,sobe da li su ciste?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li može neko da kaže nešto o ovom hotelu , ko je skoro bio.Mi putujemo 13.09 u ovaj hotel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi cemo u to vreme biti u Minamarku hotelu pored Pache.  Zamolila bih vas da napisete utiske o hotelu kada se vratite

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Le Pasha je bila moja drugarica polovinom jula. Jedina zamerka joj je bila, ne baš uvek čisti peškiri za plažu i "tanak" doručak. Voda se ne dobija za sobu. Internet se ni slučaj ne isplati da se uplati u hotelu za 7 dana, jer više ne radi nego što radi. U sobama u opšte ne radi i naravno hotel je bio pun.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi cemo u to vreme biti u Minamarku hotelu pored Pache.  Zamolila bih vas da napisete utiske o hotelu kada se vratite

Javiću vam direktno iz hotela.Pozdrav.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas nam je zadnji dan u hotelu nisam stigao ranije da ogovorim.Hotel Le Pacha je zadovoljavajući hotel.Mi nismo imali nikakvih problema sa hotelom.Sobu smo dobili (apartman častili na recepciji),sa pogledom na more i ispred ležaljki i bara.Doručak ,ručak i večera sasvim ok.Ima dosta vrsta jela,malo monotono ali ima za svakog po nešto.I svaki dan druga kuhinja za večeru.All usluga je dvadeset četiri sata za svo piće.Akloholno,bez alkoholnih i kafa.Dobra stvar je što ne mora da se čeka red za piće.Sve sam uzimaš sa automata,sem alkoholnih pića koje ti oni sipaju.Piće sipaju u velike čaše.Plaža je ok.Uvek ima mesta na plaži i nikad se ne primeti da je puna i ako je hotel pun.Za ležaljke mora rano da se porani ako hoćete da zauzmete ležaljke u prvi red.Eto toliko od mene.Ako nekog nešto interesuje neka slobodno pita.Pozdrav.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li bi ponovili ovaj hotel?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav forumasi,

od 21. aprila sam u La Pashi i zanimaju me neke tehničke informacije. Mislim, bila sam pre desetak godina u Egiptu ali se siguro dosta toga promenilo. Konkretno me zanima koliki baksis treba dati za eventualno menjanje sobe?  Zanimame i što se tiče intereneta da li je dobra varijanta da kupim karticu sa brojem pa da je ubacim u neki telefo , pa da koristi hotspot? I vezano za eventualni šoping u tržnom centru na periferiji, da li su u njenu komercijalne prodavnice ( odeca, kupaci kostimi ...) ili suveniri , začini i tome slično. Ako imate jos neki dobar praktican ili nepraktičan savet slobodno napišite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Da li je neko bio u skorije vreme u ovom hotelu?

Molim za utiske....

Dvoumim se izmedju ovog hotela, Regine i Seagull-a

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Seagull je najbolji od sva tri ponuđena u svakom smislu - plaža, sobe, usluga,...

Boravila sam u sva tri hotela međutim od 2014-te nisam bila u Regini ili Paši.

Čula sam od više poznanika da je Bela vista ok. Ona je takođe u centru... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :)!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, 

posle dosta razmisljanja uplatili smo ovaj hotel u terminu 30.05.-13.06. Molim Vas ukoliko neko bude boravio u njemu pre ovog perioda da podeli sa nama utiske. Unapred hvala 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Niko da napise da li ima gde da se snorkuje? Kakav je podvodni svet u le Pasi. Tema puna pitanja a nigde odgovora,mozda par samo od povratnika. Stvarno nije u redu.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka