Jellena25

Majorka, opšta tema

1035 poruka u ovoj temi

Jos nisu svi izbacili cene za leto, tako da je tesko sada reci. :( Mozda moze da se nadje isto ovako kao za novembar, za oko 120eur - cim se objave cene. Treba pratiti...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda Temisvar- Bergamo- Majorka. Wizz, Ryan. 

Izmenjeno (rakel)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ili vueling cca 200 eur iz bgd sa presedanjem u barseloni

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima na odgovorima. Mislim da vec oko februara ce moci da se rezervisu karte konkretno za Vueling. Nekako mi je to sa najmanje cimanja. Kad sam putovala platila sam je 300 eura....

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Драги форумаши, да ли мислите да је реално ићи са бебом од годину дана и са шестогодишњим дететом на Мајорку? Да нема неко искуства са хотелом Сант Јорди? Интересује ме да ли је много бучно на том делу обале. Бука и пијана омладина су највећи разлози нашег двоумљења. Хвала унапред на одговорима. Поздрав! 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U koliko želiš mir Kan Pastilja je dobar izbor. Tu su porodice sa decom, stariji ljudi, malo naših građana. Uglavnom su Danci, Finci, Norvežani i stariji Englezi. Buka je u Palmanovi, Magalaufu i Arenalu. Plaža u tom delu je jako prostrana ,čista i lepa. Sama Kan Pastilja je blizu glavnog grada Palma i aerodroma. Ima dosta male dece na svim plažama. Što se tiče hotela savetovao bih ti sajt tripadvisor i tamo pročitaj komentare hotela. Stranci dosta realno pišu komentare, ocene hotel kao i uslugu u tom mestu. Mi smo letovali više puta na prelepom balearskom ostrvu,i uvek bih se vratio tamo. Ako te bilo šta zanima pitaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Хвала пуно на коментарима и корисним смерницама. ? О Мајорци сам доста прочитала на форуму и за путовање се увек припремамо на тај начин. Чекамо сајам туризма, можда буде неки додатни попуст на аранжмане. Видех на сајту Marineland-a да је улазница за одрасле 110 евра. Шта укључује улазница с обзиром на тако високу цену? Какав је Акваријум? Он има прихватљиву цену улазнице. Старијем детету би вероватно било интересантно. Ако будем имала још неку недоумицу, јављам се.  

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Can Pastilla...ruzna je plaza, Cala Estancia. Poput malenog zaliva , sa plitkom i ruznom bojom vode. Lep je deo, plaza na drugoj strani ka Playa de Palma. Pa tu pogledajte hotele.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hm... luđak težak po tom pitanju, pa možda i nisam baš merodavan,cena jeste visoka ali meni vredi svaku datu paru! 

Evo mojih slika i opisa ovde Palma akvarijum

U Arenalu kao što kaže smeker može biti dosta bučno uveče, opsedaju ga horde mladih pijanih nemaca, preko dana mnogo mirnija varijanta, ima jedan ogroman klub na šetalištu za zabave preko dana, ali ne remeti nikoga. Plaža je duga i velika na celom tom potezu Kan Pastilja-Arenal sa dosta velikim "plićakom". 

Ako budete rentirali auto, potražite našu ženu Rajku u Kan Pastilji koja radi u rent a car agenciji, znaju svi za nju tamo, može vam pomoći. 

Mi smo bili u Palmanovi, nema buke kao u susednom Magalufu ali opet noću Sodoma i Gomora. Meni lično taj deo oko Palmanovi je mnogo lepši ali to je sad stvar ukusa. 

Ovo po meni vredi videti ako ne sada mozda neki drugi put. 

Grad Palma, port Soler, port Alkudija, pećine u blizini Monte Krista, fabriku perli u Manakuru, calu D'Or plažu Es Trenc port Andratx, Pagueru, Santa Ponsu,Valdemosu...

Izmenjeno (Icethunder)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Драги љиди, хвала на предлозима и корисним описима. Надам се да ћемо упознати прелепу Мајорку овог лета. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima! Koji hotel mi preporucujete za letovanje u julu na Majorci? Zanima me neki luksuzniji hotel sa lepom plazom, ali opet da je grad ziv pun kafica i restorana? Mozda neki u Palmi ili Magalufu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav.. MOje pitanje je da li je neko bio sa bebom od 6-7 meseci u julu i kakva su iskustva? Da li je previse toplo i da li je preveliko opterecenje za tako malu bebu rentati auto i obilaziti celo ostrvo?

Takodje, koji deo Majorke preporucujete, u smislu lepih plaza, ne bas prevelike guzve i dobrog hotelskog smestaja sto blize plazi (procitah da nema hotela direktno na obali, kao npr u Turskoj).

Dosta ljudi fali Alkudiju, ali videh i par komentara da severni deo ima problema sa jakim vetrom, sto nam bas i nije opcija zbog bebe...

Bili bi jako zahvalni na svakoj pomoci...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav!

Ove godine idemo na Majorku krajem jula sa sa detetom od 15 meseci, supruga i ja smo se isto kao i ti pitali sta, kako i gde.  Iscitali smo tu sta ima o tome i strane forume, odlucili smo se za jugoistok ostrva tj Cala d'Or. Odluka je prvenstveno pala za taj deo po preporuci drugara koji je tamo letovao pre par godina.  Male plazice sa dosta prirodnog hlada i sumica, bez vetra uglavnom, nema prevelike buke i nocnog zivota, jedino sto svi kazu da ce biti velikih guzvi na plazama jer su male. Ali idemo u spicu sezone i na guzvu gde god da odes moras racunati.  Uzeli smo hotel u centru gradu na par minuta hoda od nekoliko plaza, mesto je malo ali svega ima od hipermarketa, apoteka, restorancica i restorana brze hrane. Ima lepu luku i par lepih setackih ulica. 

Sto se tice kola i tako male bebe po meni nikakav problem samo je potrebna volja i dobra organizacija. Prosle godine smo obilazili sa bebom od 4-5 meseci jezera u juznoj Nemackoj i okolini Salcburga i bilo nam je super i  nama i detetu. Ove godine necemo ici u obilaske jer idemo da letujemo i da se kupamo, mozda jedan izlet do Alkudije i Palme. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo jos uvek u fazi ispitivanja i istrazivanja gde rezervisati.. Citao sam i za Cala d"Or da je super i mislili smo ga svakako posetiti, ali bi ipak odseli negde gde su malo vece i duze pescane plaze. S toga trenutno vagamo izmedju vise opcija, sever oko Alkudije, istok Calla Millor ili dole nesto oko Palme... Mada mozda se izbor jos prosiri, jer sto vise citam nailazim na sve vise preporuka i pozitivnih iskustava duz celog ostrva..

To oko auta i bebe, i ja mislim da si u pravu, ali eto videcemo kako ce ici.. Nadamo se najboljem svakako.. A reci mi s obzirom da si na jugoistoku sa smestajem, kakav je javni prevoz po ostrvu i ima li veza sa aerodroma za sve lokacije?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko sam gledao na TIB-u, njihovom sajtu za prevoz po ostrvu, pokrivenost je odlicna. Svaki deo ostrva je pokriven sa busevima koji idu direktno sa aerodroma do zeljene destinacije. Ima nekoliko buseva dnevno u letnjem periodu do i od aerodroma do Cala d"Or. 

Iz Cala d"Or ima takodje nekoliko interesantnih obliznjih lokacija koje su povezane busevima, kao npr plaze Mondrago i Amarador ka jugu. 

Posto ne nameravamo da obilazimo celo ostrvo i puno mesta verovatno cemo koristiti javni prevoz, kola cemo rentirati na par dana da eventualno odemo na izlet u Alkudiu ili grad Palmu a mozda i neko trece mesto,videcemo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26823
    Ukupno tema
    901188
    Ukupno poruka