Jellena25

Majorka, opšta tema

1035 poruka u ovoj temi

Ako se iznajmi auto kako je za parking,da li ga je lako naci u Palmi i da li se placa bilo u Palmi ili nekom drugom mestu.Koliko kosta i kako se placa.

Sve zavisi imas mesta gde se placa i gde ne. Cenu sam zaboravio.

A sto se tice mesto za parkiranje, zavisi gde zelis da stanes, mi smo jedno vece kruzili jedno 2 sata da bi nasli mesto :(.

Izmenjeno (Faust29A)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok hvala na odgovoru.Idemo u subotu na nedelju dana u mesto Cala Ratjada pa javljam kako je bilo kad se vratimo.

Izmenjeno (Oslo)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam auto rezervisao preko turisticke agrncije ving.no preko koje smo letovali nudili su tu uslugu.Krajem juna idemo verovatno ponovo u sopstvenoj reziji bez agencije na 11 noci tako da sam i sada u potrazi za autom. Interesantna mi je ova recordgo agencija koja nudi za 226E sa all inclusive osiguranjem za 11 dana ford fijestu,corsu,skodu fabiju,klija itd...Ma da i goldencar je u razmatranju? 

Evo da izmenim post.

Rezervisao sam preko RecordGo renta car agencije auto za 11 dana mercedes A klase automatik,dizel bez ohranicenja kulometraze za 286E ne treba depozit ako se kupi osiguranje kod njih. U tu venu je uracunato 40e jer dolazimo na majorku van njihovog radnog vremena i osiguranje od 114e.

Screenshot_20170530-171642.png

Ne znam kako si uspeo ovo da dobijes mercedes za 13 eura na dan.

Ja bas gledao preko iste te agenicje i najjeftiniji je fiat 23 eura.

Izmenjeno (Faust29A)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pazite se sa tim agencijama tipa  Rekord,Goldcar i sl. nevidjeno negativne komentare imaju nikad gore nisam video.Naplate vam posle "100" dodataka na aerodromu i ispadne dosta skuplje.

https://www.trustpilot.com/review/www.recordrentacar.com

Izmenjeno (Oslo)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iz tih razloga smo mi rezervisali preko Hiper rentacar. Nesto bolje komentare imaju. Stvarno sam iznenadjena na Majorci da je tako bezvlasce medju rentacar agencijama. U dosta zemalja smo uzimali auto i nikada nismo imali problema, ali doduse uvek smo bili oprezni, iscitavali komentare pre nego sto rezervisemo auto.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi ja ne mogu da garantujem za tu agenciju recordgo da li je pouzdana ali da sam rezervisao za 290E mercedesa a klase dizel automatik to jesam, ja sam razgovarao sa njima telefonom i sve se lepo dogovorio, kada zavrsim sa njima ja cu da napisem moje utiske ovde. Znam samo da su mi rekli da je ta cena za neogranicenu km,sa njihovim osiguranjem i da ako kojim slucajem tog dana ne budu imali bas taj auto da je neki bmw samo moguca zamena cini mi se serija 1 ali da mora biti automatik jer automatik stoji u rezervaciji. Goldcar ima negativne komentare procitao sam ali se ne plasim ocena, jer sam sada ja na Kipru(sixty kompanija) uzimao auto i kada sam zavrsio sibnuo negativnu jer sam platio pun rezervoar, a dobio tik iznad pola :/

Cena je bila 13e po danu ali sa ukljucenim osiguranjem izadje na 29e dan :-) 

Jos nesto da napomenem prilikom rezervacije nisam platio ni eura tako da nemam potrebe da brinem besplatna je rezervacija, udjes na sajt, nadjes kontakt tel, pozoves rezervises racunica prosta :-) ako ti se ne svidja kad odes dole ne uzimas uvek imas alternativu tipa avis,hertz itd koji za ovako nesto naplacuju dosta skuplje.

Izmenjeno (marko030)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi ja ne mogu da garantujem za tu agenciju recordgo da li je pouzdana ali da sam rezervisao za 290E mercedesa a klase dizel automatik to jesam,

Ovako price samo na internetu moze covek procitati.

Ajd nadji ti meni opet taj auto za 29 eura i postavi ovde.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Brate kad odem dole,toliko si me naljutio da cu i auto i racun da slikam i da postavim ovde ?, napisao sam ti zovi ih i razgovaraj sa njima mozes se sve dogovoriti,a ti ako neces da trazis budi lenj pa vozi pandu za te pare i citaj ocene na netu?

Evo ti link gde sam ja nasao,sada da rezervises tog mercedesa za 19 juni je 20E dan+osiguranje ja sam ga uzeo za 13E jbg mora na vreme da se bukira.Moj savet ti je ako radis rezervaciju preko ovog sajta sto sam ti link ostavio nemoj da kupujes osiguranje jer u tom slucaju moras da platis depozit,nego rezervises samo auto a osiguranje placas dole kod njih na licu mesta.Ma da najbolje da nadjes auto koji zelis uzmes telefon nazoves ih direktno i zavrsis sve bez kartice, placas dole kad stignes na salter.Moje neko razmisljanje za ovaj recordgo je da ne bi oni bili na terminalu da su neki prevaranti ili tako nesto.

https://cars.cartrawler.com/norwegian-new/no/mobile?&clientId=188302&currency=NOK&passNum=3&residencyId=ES&pickupIATACode=PMI&returnIATACode=PMI&pickupDateTime=2017-06-20T00:00&returnDateTime=2017-06-30T14:45&c=ua&path=norwegian&refId=8611770#/vehicles

Poz i zelim ti u majbaha da sednes ??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

OK uslikaj racun ;).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo ovako,sinoc smo doputovali na Majorku.Vreme je vrhunsko 32-35 voda u moru je topla i cista. Uzeo sam auto preko recordgo agencije sve je proslo u najboljem mogucem redu,dobili smo mercedesa A klase novog dizela automatika sve kao sto je pisalo u rezervaciji,jedino mala zamerka na politiku kuce je da mozes sa tim autom da vozis max 2000km, nakon toga moras ponovo u agenciju na aerodrom da potpuno besplatno zamenis za drugi isti takav.Moja ocena 9 za njih!

20170620_215354.jpg

Screenshot_20170609-194954.png

Izmenjeno (marko030)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idem u avgustu na Majorku tacnije Palmanova.Molim Vas za preporuku rent a car agencije.Placanje debitnom karticom ili kesom uz ful osiguranje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neophodna internacionalna vozacka dozvola? I da li je neophodna kreditna kartica za depozit ili moze bez toga kada se rentiraju kola?

Hvala

Izmenjeno (Iva88...hggh)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko ove godine rentirao auto kod Rajke? Da li je trazila kreditnu karticu i koje su cene?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratili se sa Majorke nedavno sredinom juna.Da ne ponavljam  isto sto su mnogi vec napisali.

Ukratko bili pocetkom juna guzve su bile velike cak prevelike za moj pojam.Na svim plazama na severnom delu od Alcudie do Cala Ratjade ako dodjes posle 10-11 ujutro nema vise slobodnih lezaljki na svih 5 plaza na tom potezu.

Mi smo morali ustati u 8 otici do plaze staviti peskire pa se vratiti na dorucak.Inace nigde skuplje nisam placao 2 lezaljke i suncobran 16 evra.Ne znam kako ce biti u julu avgustu ako su ovakve guzve pocetkom juna.

Inace sve su plaze odlicne.

Tako isto i na aerodromu nikad vecu guzvu nisam video plus nam je avion u odlasku kasnio oko sat vremena zbog guzve u avio saobracaju cekali smo na pisti u avionu da poletimo tj uhvatimo red.

Na juznoj strani oko Can Pastilje bila je manja guzva.Vreme je bilo odlicno preko dana 30-35 preko noci 24-27 voda dovoljno topla.Trzni centri u palmi  jeftini ima dosta snizenja.

90 % turista su Nemci. itd...

Izmenjeno (Oslo)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, ima li neko preporuku za privatni smestaj za Cala dOr? Ili sajt gde bih mogla nesto naci (izuzev bukinga i airbnb)?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26813
    Ukupno tema
    900495
    Ukupno poruka