Jellena25

Majorka, opšta tema

1035 poruka u ovoj temi

I ja sa cerkom idem , ali 28. Jula . Soping , Festival outlet park , Porto Pi soping centar i ulice u centru Palme. U julu su rasprosaje vec pocele i kazu da su bas velika snizenja. Pa videcemo :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se neko vratio, nek pise utiske. Ja idem kasnije u avgustu....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

zdravo, za one koji su bili, jako bi mi znacilo da mi kazu po njihovom misljenju, grad koji ima sadrzaj,lepu plazu, ali koji je mirniji. idem sa deckom, ne volimo zurke, ali volimo soping,nocnu guzvu i lepe setnje. dakle penzionerski. :) nije nam problem nocu ici u neki urbaniji grad, ali nam je jako bitno da tu gde odsednemo imamo i dobru plazu. i jos jedno pitanje. plazu koju moram obici na majorci, tj po vasem misljenju najlepsu? hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao drustvo.

Kada je bio let preko Robinson agencije?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos jedno pitanjce. :)

Da li je potrebna medjunarodna dozvola za iznajmljivanje auta ili je dovoljno nasa cipovana vozacka?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo pise na sajtu minstarstva spoljnih poslova:

Španija - postoji sporazum o zameni vozačkih dozvola. U toku je postupak izmene sporazuma zbog usklađivanja podataka iz novog obrasca srpske vozačke dozvole sa španskim. Do zaključenja sporazuma sugeriše se posedovanje i međunarodne vozačke dozvole.

Evo i link:http://www.mfa.gov.rs/sr/index.php/konzularni-poslovi/putovanja-u-inostranstvo/vozacke-dozvole-u-inostranstvu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 29.7.2016. at 21:52, Adjica je rekao/la:

zdravo, za one koji su bili, jako bi mi znacilo da mi kazu po njihovom misljenju, grad koji ima sadrzaj,lepu plazu, ali koji je mirniji. 

Zdravo . Po meni Palamnova je pravi izbor. Blizu jeste Magaluf, ali vi to necete ni osetiti ako ne zelite . Opet dovoljno je zivo i blizu je grada Palme . Dalje od Palme a opet lepo je Alkudija . U oba mesta plaze su pescane sto je slucaj sa gotovo svim plazama Majorke. Sad koje su plaze najlepse je tesko pitanje. Slatke su to muke :) Es trens , cala D'or ,cala Mondrago ,cala Masquida , playa de Muro (Alkudija) . Toliko toga ima da se vidi :) 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima.

Planiramo ove godine na Majorku decko i ja.Nikada nismo bili u Spaniji generalno .Vidim da su svi izbacili cenovnike - first minute ponude koje vaze do kraja marta pa bi zeleli da to iskoristimo i uplatimo  samo jos uvek se borimo sa trazenjem najbolje ponude sto se hotela tice.

Zelimo neku varijantu all inclusive i na plazi po mogucstvu jer koliko vidim nisu neke razlike u ceni izmedju pp i all .Jedino sto smo pronasli da je u opciji je hotel Bahia Principe Coral Playa 4* i Hotel Flamboyan Caribe 4*.

Ukoliko ima neko iskustvo sa ovim hotelima ili pak preporuku za neki drugi bila bih zahvalna da cujem o tome.

Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 8/1/2016 at 23:06, Loleeza je rekao/la:

Jos jedno pitanjce. :)

Da li je potrebna medjunarodna dozvola za iznajmljivanje auta ili je dovoljno nasa cipovana vozacka?

Jest da malo kasnim ali da ipak odgovorim :D mi smo iznajmili auto sa onom starom papirno vozackom :D nikakav problem nam nisu pravili.

Izmenjeno (Faust29A)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako se iznajmi auto kako je za parking,da li ga je lako naci u Palmi i da li se placa bilo u Palmi ili nekom drugom mestu.Koliko kosta i kako se placa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 6.7.2016. at 21:21, samocool je rekao/la:

www.hiperrentacar.com

Ja sam preko njih rezervisao.

Da li je realno da je cena za 14 dana sa hiper plus osiguranjem 224.5€ za Pandu?

Nesto mi mnogo niska cena.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi smo preko njih rezervisali. U drugoj polovini jula, 14 dana za Pandu 281.23 €. Imaju OK komentare na TA. Ima i jeftinijih agencija, ali imaju losije komentare. Za koji period vam je ta cena?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima razmisljamo se za putovanje na Majorku u periodu od 19.06-30.06 da li neko ko je bio moze da napise kakvo je vreme bilo u tom periodu? Mi smo prosle godine bili na Majorci krajem Jula u Alkudiji i mogu reci da je glavna plaza bila dosta vetrovita u popodnevnim satima ali je vreme bilo toplo izmedju 30-34 stepeni, plasim se da nije vetrovito u junu,a da temperatura nije dovoljno visoka da bi bilo ok za kupanje.Bili smo na Kipru u Maju- druga polovina i mogu reci da sam se razocarao sto se vremena i temperature vode tice. Bas bi nam znacilo da neko napise svoje iskustvo sa Majorke krajem Juna.

Da li je realno da je cena za 14 dana sa hiper plus osiguranjem 224.5€ za Pandu?

Nesto mi mnogo niska cena.

Ja sam platio u avisu nov pezo 208 1.4 dizel oko 300e za 14 dana prosle godine i presao oko 4000km? tako da mi je to za pandu malo i skupo ?

Izmenjeno (marko030)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

300 EUR za jul 14 dana za  pezo 208 1.4 dizel je stvarno ok cena. Reci mi molim te preko kog sajta si rezervisao prosle god taj auto u Avisu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam auto rezervisao preko turisticke agrncije ving.no preko koje smo letovali nudili su tu uslugu.Krajem juna idemo verovatno ponovo u sopstvenoj reziji bez agencije na 11 noci tako da sam i sada u potrazi za autom. Interesantna mi je ova recordgo agencija koja nudi za 226E sa all inclusive osiguranjem za 11 dana ford fijestu,corsu,skodu fabiju,klija itd...Ma da i goldencar je u razmatranju? 

Evo da izmenim post.

Rezervisao sam preko RecordGo renta car agencije auto za 11 dana mercedes A klase automatik,dizel bez ohranicenja kulometraze za 286E ne treba depozit ako se kupi osiguranje kod njih. U tu venu je uracunato 40e jer dolazimo na majorku van njihovog radnog vremena i osiguranje od 114e.

Screenshot_20170530-171642.png

Izmenjeno (marko030)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26839
    Ukupno tema
    901416
    Ukupno poruka