Jellena25

Majorka, opšta tema

1054 poruke u ovoj temi

Toptours je jeftiniji od Matica. Npr. Matico, Don Bigote 11 jul 505 evra, 21 jul 543 evra. Toptours 11 jul 495 evra, 21 jul 529 evra. naravno sa ranijom uplatom. Devojka i ja uplatili preko Toptoursa Palma Nova Don Bigote, 21 jul. (12 dana PP). Prvenstveno me interesuju cene hrane i pića po marketima, barovima, rent-a car, prevoz do južne i istočne strane ostrva. Proverite za popuste, mislim da još ništa nisu menjali.

Veliki pozdrav !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U barsi smo pre 2 godine bili, i pozeleli da se vratimo smajl.jpg ovo ce biti vise nego savrsena prilika za to. Nasli smo low cost avio prevoz za 50eura po osobi u oba pravca (povratna karta) mislim da cemo uskoro i da kupimo preko neta, i mirna Bachka smajl.jpg

Cao Goranchek,

jel bi mogao da napises gde si nasao 50e do barselone i nazad sa majorke?

Isao bih i ja sa devojkom pa nas zanimaju sve opcije, pa ako te ne bude mrzelo napisi i gde si bukirao ceo aranzman smajl.jpg

hvala

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Toptours je jeftiniji od Matica. Npr. Matico, Don Bigote 11 jul 505 evra, 21 jul 543 evra. Toptours 11 jul 495 evra, 21 jul 529 evra. naravno sa ranijom uplatom. Devojka i ja uplatili preko Toptoursa Palma Nova Don Bigote, 21 jul. (12 dana PP). Prvenstveno me interesuju cene hrane i pića po marketima, barovima, rent-a car, prevoz do južne i istočne strane ostrva. Proverite za popuste, mislim da još ništa nisu menjali.

Veliki pozdrav !

I ja sam skontala da je Toptours jefitniji od Matica,mada su im isti termini, verovatno koriste isti carter. Za neke hotele u Toptoursu popusti traju do 15.5., ali ja se plasim da za konkretno prvi termin 20.6. nece biti dovoljno zainteresovanih, pa da mi ne jave pet dana pred put da je cela akcija propala(to mi se vec desilo pre dve goine isto za put u Spaniju) i zato se lomim da li da uopste idem preko agencije.

I mene zanimaju cene vanpansionski, pa ako je neko bio, neka nam pomogne :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

planiram ove godine letovanje na Majorci sredinom jula. Gledao sam ponude agencija,nije mi se bas svidelo,uglavnom drze mesta u koja nebi isao i svaki bolji hotel je >600e. Razmisljam o sopstvenom aranzmanu.

Da li neko ima iskustva sa ovakvim odlaskom na Majorku?

Ne bih isao u mesta tipa Aranal ili Magaluf,dakle nesto mirnije...

Mozda bih isao avionom preko Barselone,da li je izvodljiv neki izlet tamo i koliko bi kostalo.

Hvala na svakom savetu. :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Matico je ovih dana povećao cene aranžmana za pojedine hotele oko 50 evra. Toptours za sada ništa nije menjao. Zato, ako planirate, požurite sa uplatama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao Goranchek,

jel bi mogao da napises gde si nasao 50e do barselone i nazad sa majorke?

Isao bih i ja sa devojkom pa nas zanimaju sve opcije, pa ako te ne bude mrzelo napisi i gde si bukirao ceo aranzman :)

hvala

Gorancek,...molim te javi nam kako da dodjemo do tih jeftinih avio-karata.. Decku i meni odgovara avgust zbog odmora,...pa me zanima koliko pre putovanja i gde da nabavimo karte? Hvala ti puno,...malo si nam vratio nadu, posto smo skoro odustali zbog cena koje nam nude agencije..:o

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo sad gledam na netu...i nema vise za 50e.... mozda ima,ako nadjem javicu..ne bih ni znao da ima,nego sam pre nedelju-dve otisao u predstavnistvo Lufthanse u Novom Sadu, da vidim za te jevtine varijante (low cost) i on mi kaze: "evo, vidi, mozes i sam naci na netu, AIR EUROPA, iz palme 7:00 am polece, a vraca iz barselona uvece(ne mogu sad da se setim,al nesto posle 6 uvece) 50eura sa taksama" 

i ja otisao kuci i nasao tacno to...sad nemaju,verovatno je par tih letova popunjeno,posto su to mali avioni itd...

ako nadjem, javljam. ja cu opet otici da se raspitam jer planiram da uplatim. karte su elektronske, ne dobijaju se u ruke,nego se cuvaju u bazi podataka na aerodrom, i samo se dodje sa pasoshem na chekiranje i propozna sistem da imas uplaceno ;)

tako da, hocu vec sad da uplatim za 15.jul, da se tamo (u barseloni) nadjemo sa drustvom iz NS-a na taj dan

kazem, JAVLJAM VAM CIM NADJEM (ako nadjem)

A sto se tice aranzmana, mi smo imali sitne probleme. Naime, 24.aprila smo otisli i hteli da uplatimo preko top toursa 495eura DON BIGOTE hotel. Ostavili smo 30% od ukupne sume za 2 osobe, i posle par dana, zena nas zove da nam kaze da je ipak potrebno 60%, pa je ona pokusala bez naseg znanja na Maticov aranzman da nas prebaci. Posto je matico povisio cene,(nije vise 510 ili kolko god) sad je 560po osobi, ona je vratila na top tours aranzman,ali i oni su povisili cene. sad je 525 po osobi. 

mi smo bili zacudjeni CEMU TE PROMENE CENA?! a onda nam je rekla da nismo dobro videli,da su te cene do 15.aprila, na sta sam ja odgovorio: " da nisam dobro video, i zahtevao da uplatim Don Bigote u julu za 200eura, da li bi ona proverila,ili bi mi racunala 30% od 200eura?!" 

hocu reci,ajde ako ja nisam znao, nisam dobro procitao....ZASTO ona nije nas u startu 24.aprila kad smo dosli da uplatimo ispravila da to nije 495eura,nego 30eura po osobi vishe. Krajnje neprofesionalno,ali ok je sve ispalo, nismo im se puno zamerili jer do pre samo 5 meseci tih 30eura bi viza bila ;)

krecemo 11.jula, 10 nocenja, jedva cekam. trazim kartu za barsu, zatim hocu da rezervisem i ferry do ibice, i mislim da ce biti letovanje iz snova. ;) nema razloga da ne bude tako. mladi, zeljni kupanja, jedino da ne proradi neki vulkan,pa otkazu letove :/ (nadam se da nece)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 evo, nasao sam za 75 eura po osobi.

ujutru u 7 se krece (OUTBOUND)

a u 18:10 iz barse se vraca (RETURN) ovo u zagradama pisem cisto da biste se laksi snasli kad udjete na sajt

http://vueling.com/?gclid=CJGwt_vavaECFVMB4wodlFcf_Q&language=EN

pogledajte ;)  

p.s. ako nadjem ono oko 50eura, naravno da cu okaciti! p.s.s. i ako ima nekih pitanja za uplate preko interneta i tako to,slobodno me kontaktirajte ili u ovoj temi ili na pm, posto sam ja placao vec neke stvari preko neta, pa kolko mogu, ja cu pomoci! 

EDIT:

EVO,ZVANICNO I ZA MANJE OD 50eura PO OSOBI

http://www.edreams.c...outes=&sortby=1

najzanimljiviji od tih je 4. po redu, 53eura po osobi,zbog vremena dolaska i povratka, ali mozete videti da se nazad krece iz REUS aerodroma...to je 100km od barselone, i treba da se uzme u obzir da se bar 3 sata pre polaska krene nazad...kako stici iz REUSA do Barse (ili obratno)

ovo sam nasao,uostalom pogledajte sami, ima vise kombinacija...

Reus Airport

Distance to Barcelona: 100 km aprox.

This is a small airport situated in the south of Catalunya, used also by low cost airlines but less popular than Girona's, ideal also if you travel to Costa Daurada and Port Aventura.

How to get to Barcelona?

By Bus:

Once you arrive at Reus Airport, the quickest and cheapest way to get to Barcelona it’s by bus.

The bus stop is located in the same arrival terminal.

Price and Time: between 11€ and 18€ - 1h30 of duration aprox.

By Train

You will need to take the bus to go to the train station of Reus (20 minutes). There is a bus stop in front of the airport arrivals area to take the bus that brings you to the city.

Price and Time: Price is around 5€ - 1h30 aprox.

By Taxi

You can take also a taxi, but it’s more expensive than the other ways.

Price and Time: 120€ - 1h30 aprox.

najverovatnije ako budemo uzimali kartu ce biti neki direkt to barse, i iz barse direkt nazad, pa nek je i 25 eura vishe, sebi cu kupiti vreme + ne moram na buseve i vozove da dajem dodatje evre.

Izmenjeno (Goranchek)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeeeeeee :)

Uplatili smo letovanje muz i ja u sopstvenoj reziji.

Plan je da idemo u avgustu za Lisabon, pa posle toga na Majorcu (Cala Ratjada). Dosta sam se namucila sa avio kartama dok sam nasla najjeftiniju varijantu (Lufthansa, Easyjet i Ryanair). Krajem marta sam gledala cene karata preko Spanaira, ali tad nismo imali pasose. Dok smo ih dobili, cena karata je naravno skocila :(( sad je samo do Madrida 204 eur/osobi-Spanaair. Rezervisali smo hotel Bella Vista na Majorci posle pregledavanja snimaka sa Google Eartha i izbor je pao! :) Jedva cekam!

Pitanje za vas je sledece:

Uzeli bismo auto na Majorci, zna li neko sajt da online rezervisemo?

Gledala sam davno u jednoj temi, ali sad ne mogu da je nadjem :stid:

Pozdrav! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li neko ide u hotel don bigote 30. juna?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam bila u hotelu don bigote pre 3 godine, preko kontikija....i bas sam zadovoljna...hotel je sa 2 zvedice ali to nikada ne bih rekla...veliki hotel sa bazenom, sobe su super velicine, kupatilo je bilo veliko, terasica sa stolom i stolicama....dorucak raznovrstan a vecera......ubijali smo se svako vece...gomila salata, mesa, voca, slatkisa, sladoleda....on je na maloj uzbrdici i do plaze ti treba 2 min...plaza je odlicna, pescana siroka...ima hlada, ima suncobrana i lezaljki koji se placaju ali i otvorenog prostora ako ti isti nisu potrebni ili imas svoje....Palma Nova mirno, malo mesto za setnju..a Magaluf za provod...opet bih isla u isti hotel i u isto mesto ali naravno i opet iznajmila kola ako zelis nesto drugacije da mozes lako do toga stici...

uzivajte

Izmenjeno (DraganV)
Ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala. Meni treba mir :) Nadam se da cu moci nocu da spavam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

DA LI JE AVION ZA MAJORKU (MATICO I TOPTOURS), PLANIRAN ZA 20.06.2010 OTKAZAN ? AKO NEKO IMA INFORMACIJE, NEKA NAPIŠE. HVALA

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam skontala da je Toptours jefitniji od Matica,mada su im isti termini, verovatno koriste isti carter. Za neke hotele u Toptoursu popusti traju do 15.5., ali ja se plasim da za konkretno prvi termin 20.6. nece biti dovoljno zainteresovanih, pa da mi ne jave pet dana pred put da je cela akcija propala(to mi se vec desilo pre dve goine isto za put u Spaniju) i zato se lomim da li da uopste idem preko agencije.

I mene zanimaju cene vanpansionski, pa ako je neko bio, neka nam pomogne :D

Posto vidim da si se dvoumila da li da ides 20. juna, zanima me da li si uplatila za taj dan, da li je mozda otkazan let jer ne pise na sajtu aerodroma da ima predvidjen let za Majorku? A mozda si vec sad tamo... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

DA LI JE AVION ZA MAJORKU (MATICO I TOPTOURS), PLANIRAN ZA 20.06.2010 OTKAZAN ? AKO NEKO IMA INFORMACIJE, NEKA NAPIŠE. HVALA

Sad sam zvala aerodrom da pitam da li ima let za Majorku danas i rekli su da nema. Pitala sam jel odlozen jer znam da je danas trebao biti ona kaze>> moguce,tako vam je to sa carter letovima, nikad se ne zna, nazovite kasnije, mozda je odlozen za sutra<< Mene jedino brine to sto na sajtu Matika pise da su popunjeni svi hoteli za 20. jun pa mi nije logicno da je otkazan zbog nedovoljnog broja putnika. Sta ce tek biti 30. kad su za taj termin popunjena samo 2 hotela? :(

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka