Guest sanja

Dubai

542 poruke u ovoj temi

Ja ću postaviti još jedno pitanje za Dubai, iako niko ne piše na ovoj temi ovde  ništa još uvek.. da li može neko nešto da mi kaže o smeštaju -hotelima u delu koji se zove Al Barša-Tecom? Npr.mene konkretno interesuju hoteli  Al khoory atrium i Atana hotel  koji su u ponudi naših agencija i finansijski relativno prihvatljivi, ali ne znam koliko je cimanje i kakva povezanost sa Dubai marinom, Dubai molom, nekom bližom plažom i sl... ako neko ima bilo kakvo iskustvo, značilo bi...postoji neka opcija da sa ćerkom od 11 godina častimo sebe odlaskom na 5 do 7 dana, a generalno nismo neki visokobudžetni turisti (u smislu da kupujemo skupe krpice i firmiranim radnjama, jedemo u skupim restoranima, da tražimo lux smeštaj i sl) više bismo da šetamo po suncu, malo se brčkamo, koliko je to moguće i obidjemo neke od najpoznatijih  atrakcija. Svakako bi značilo da neko od poznavalaca Dubaija preporuči najadekvatniji deo grada, da što više toga bude nekako na pešačkoj udaljenosti ako je moguće.

Pozdrav.bio sam sa porodicom pre tri godine u Al Barši,ali onaj deo pored Emirates centra.Cena u tom delu je ista kao i u delu gde vi nameravate,ali nemate toliki izbor restorana i blizina Emirates molla sa metro stanicom ga čini atraktivnim.Sa te stanice po razumnoj ceni možete ići gore dole po gradu jer metro ide do skoro svih bitnih atrakija.Od Deire i starog dela,preko Kalife pa do Marine i Batut centra..do Exspa..Mi smo konkrentno bili u Mena Plazi i bili smo vrlo zadovoljni.Svaki dan pre podne imate šatl bus do Kite plaže,koji vas vraća popodne u hotel.Mi smo od tog hotela koji se nekako nalazi na podjednakom udaljenosti od svih atrakcija krenuli u istraživanje..Do atrakcija koji nemaju liniju metroa u blizini,slobodno uzmite taksi,koji je jeftiniji nego kod nas.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema mnogo poruka na ovoj temi, a u Dubaiu je jos samo dva meseca svetska EXPO izlozba, tako da bi bilo vrlo zgodno otici, a i vreme treba da je lepo. Ali tesko je razumeti kakva su sad pravila zbog korone. Da li neko ima sveze informacije sta je potrebno, da li treba aplikacija da se instalira, i  da li traze trecu dozu vakcine?
Koliko su strogi za maske? Ako treba stalno da se nosi, onda se ne isplati ici.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26767
    Ukupno tema
    898059
    Ukupno poruka