Guest sanja

Dubai

528 poruka u ovoj temi

Imam jedno pitanje,ne znam da li je pravo mesto ali mozda neko od vas zna. Naime,sestra hoce da podigne stambeni kredit u Dubaiu. Zanima je da li u tom slucaju mora da kupi nekretninu samo u UAE ili moze bilo gde. Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Druagari, 

Na leto putujemo na Tajland i imamo 6 sati izmedju dva leta u Dubajiu.

Da li je ok da planiramo neki kratak obilazak grada? Videli smo da je aerodrom jako blizu grada, da ide metro .... pa se pitamo da li je neko išao u na ovakav izlet... 

Ideja je da dodjemo do Burg Kalife, hotela Jedro i ne znamo šta bismo treće mogli za tako kratko vreme da vidimo :) ? neka preporuka? Viza nema više, jel dobro pratim?

Napomena, idem sa malom decom, mozda nešto što bi njima bilo zanimljivo... :)

Hvala unapred na preporukama i savetima 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hm, pazi... Ne znam koliko ti se isplati. Leto tamo je nemoguce, znaci napolju nema sta da se radi. Dok izadjes sa aerodroma, treba ti bar pola sata do 45 min. Taxi je najbolje prevozno sredstvo, imas ispred aerodroma, i recimo do Dubai mall bi vas izasao oko 15 eur plafon, i 20 min voznje. E sad, tamo se malo promuvate na promenadi, vidite spolja banderu (burdz kalifu), gore, dole po molu, nesto klopate,,,i to ti je to. Vec morate nazad na aerodrom, i naravno opet taxijem. Nema tamo sta da se vidi po vrucinama. Ovo vam je najbrza i najjeftinija varijanta :mellow2:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26499
    Ukupno tema
    887595
    Ukupno poruka