Guest sanja

Dubai

524 poruke u ovoj temi

Hotel ti je na odlicnoj lokaciji sto se tice plaze. Nalazi se u marini,tj preko puta marine. Izmedju marine i hotela je metro. Do Mall of Emirates imas oko 6-7 stanica, a u drugom pravcu 3 stanice do Ibn Batuta mall. Do bandere (kalife) imas jedno 20 min metroom. Taxi je prihvatljiv za bilo kakvo cimanje. U marini imas par dobrih klubova. Barasti na primer. Pivo 9 eura :hahaha:. Sokovi oko 5-6. U molovima imas cedjeno voce, koje je super i krece se oko24 dirhama ili 6 eura za pola litre. Pizza na marini je oko 9 eura a u indijskom restoranu napr. je oko 15-20 po osobi. Skupo je. U prodavnicama je klopa za oko 20% skuplja nego ovde. Nesto je i isto kao ovde. Na plazi mozes da stavis peskir gde ti volja, ali ima i lezaljki koje su oko 40 eura pa navise

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pivo ne pijem,ali sto volim da jedem :D@Ssone ako sve ispadne kako treba eto mene tamo u aprilu pa ti javljam :)
Klopa jeste po tim cenama skuplja,ali 0,5l cedjenog soka za 5,6e je realna cena. Ovde dobijes pola voda,pola sok za 3e 2dl :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pivo ne pijem,ali sto volim da jedem :D@Ssone ako sve ispadne kako treba eto mene tamo u aprilu pa ti javljam :)
Klopa jeste po tim cenama skuplja,ali 0,5l cedjenog soka za 5,6e je realna cena. Ovde dobijes pola voda,pola sok za 3e 2dl :D

Meni je najbolja libanska klopa i to u "zaatar w zeit". Imas ih u svakom trznom centru i ok su sa cenama. Poseti njihov sajt

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiramo da odemo u Dubai 23.10. i to u Wyndham Dubai Marina hotel. Već smo bili u tom hotelu i zaista je na dobroj lokaciji (na kraju marine). Postoji hotelski šatl koji dva puta dnevno ide do plaže (šatlom vam treba 15 minuta, a pešaka vam treba, takodje 15 minuta :) ). Takodje, taj hotel ima jednom dnevno i vožnju do Dubai Mall-a. Čitave nedelje se dopisujem sa agentima Wayout-a i nije mi jasno šta se sa njima dešava. Ne javljaju se na telefon, na mail......U svakom slučaju trenutno smo u fazi čekanja da njima hotel potvrdi da ima slobodnu sobu. Razmisljali smo da odemo u Media One Hotel, medjutim,  prijatelji koji tamo žive, kažu da se plaća ulaz na plažu. Doduše i na JBR nam se je desilo da smo zauzeli ležaljke sa ogromnim suncobranom i platili za to 50eur. U Wayout-u kažu da je ulaz na plažu slobodan tako da bi bilo dobro kada bi neko, ko ide u taj hotel, napisao kako stoje stvari sa tom plažom!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo, zanima me da li je ukinuta viza za UAE ili je jos uvek potrebna?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo, zanima me da li je ukinuta viza za UAE ili je jos uvek potrebna?

Potrebna je. Ja sam uzela preko agencije.

Da li neko ima iskustva sa kupovinom karata online za atrakcije u Dubaiu. Putujem za mesec dana pa sam nasla dobre ponude na netu. 70 evra za tri izleta. ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta se desava sa vizama za u.a.e. da li neko zna jesu li ukinute posto je bilo najavljeno jos prosle godine u novembru da ce biti ukinute ove godine do aprila meseca?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I nas to za vize interesuje ,mi idemo 25/04,

U Wayoutu su nam rekli  da ce vratiti pare ako vize budu ukinute ali nisu jos uvek,bez veze,mi se nadamo ali cisto sumnjam do polaska da ce se nesto promeniti...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi se vratili,vize nisu ukinuli,naravno,a sto se tice rezervacija karata treba preko interneta platiti  i rezervisati ranije mi izvisili za Burj kalifu,kao sve rasprodato a vip karte su imali za 315 aeda sto dodje oko 90 eura po osobi inace regularno karte oko 35 evra za 124,125 sprat a ova vip  je bila za te spratove samo brzi ulaz i vodic uracunati u cenu, inace karta za 148 sprat je 575 aeda.Za ostalo ne znam ali svi izleti kostaju oko 65 evra po osobi.Isli preko Wayouta.Tu mislim na Abu Dabi,dzamija i ferari staza ,i safari sa vecerom i sou sa plesacicama.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drsgo mi je da vam je lepo bilo,recite mi predpostavljam da ste u hotelu imali samo dorucak pa kako ste se snalazili za hranu da li je skupo?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne polupansion je bio u pitanju ali opsti utisak da je preskupo,bas,bas za nase standarde.Oko 200 evra smo dali u hotelu za sokove,kafu i grickalice.Bilo nas je cetvoro i jedan savet ako niste u centru pod tim mislim marina ili oko jumeirah beach prodavnice nemate pa ste osudjeni na hotel i njihovu ponudu. Mi nismo ni jedan dan bili na rucku ali rucak za jednog je oko 40 evra.U Dubai molu bili u Burger kingu.Inace bili u u hotelu Royal central na Palmi.Nigde ne ides bez taxija,taksi nije skup kao kod nas otprilike.oko 80 aeda do Dubai mola.Pritom ima oko 40 km do tamo a do Atlantisa uzeli 23 aeda pritom je on na sredini a mi bili na kraju Palme.Ulaz u akvarijum im je 45 aeda ali 10 aeda imate da potrosite u kaficu od toga.Treba ga posetiti jer je mnogo bolji od onog u Dubai molu,i akva park je odlican ali mi nismo bili.i napomena ovo je cena samo okolo da ga obidjete a unutra da udjete je oko 300 aeda, mislim ne secam se tacno ,po osobi naravno.

Tako da u Dubai bez mnogo para ne treba ici,ali vredi svaku paru koju date.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala @ehnaton vidim da je sve super samo znaci bez pp.ne treba ici i bez malo vise parica:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Procitala sam u jednoj grupi da su vize ukinute... da li je ova vest tacna? Ako neko zna nesto vise...

20190510_103818.jpg

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ukinute su vize...konacno!!:D:D:D

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25453
    Ukupno tema
    844868
    Ukupno poruka