mtin

Hoteli u YH sa bebom

4 poruke u ovoj temi

Koji hoteli su pogodni za bebu u Jasmin Hammametu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine smo bili u Melia el Mouradi hotelu i vidjali smo dosta porodica sa bebama ili malom decom u hotelu. Znam da imaju stolice za bebe u restoranu, ako je to od neke pomoci. Inace je hotel fenomenalan, znaci sve nam je bilo odlicno od hrane, sobe, bazena, plaze, usluge ... bas sve. I hotel je na odlicnoj lokaciji.

Nadam se da sam bar malo pomogla. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koji hotel jossssss??? Bili smo u Portu i bilo je odlicno. Imamo i devojcicu od 10 god+ bebu od 1 god!! :besan:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sol Melia Flora Park.

Hotel 4**** i to ne po onome sto mi samouvjereno zovemo "njihova" kategorizacija, nego po svim standardima! Ne veliki hotel, ali ne ni mali (dovoljno veliki da se nasetas po hodnicima koji su prostrani, estetski predivni, ukraseni pijeskom i hibiskusom, otvoreni i svijetli), sobe komotne i sasvim udobne, lijepo opremljeno kupatilo i prostor za spavanje, tv, klima, frizider... Urednost iznad svakog ocekivanog nivoa.

Postoji veliki bazen za odrasle i mali za djecu, gdje svakako moze uci i roditelj sa bebom :) Oko bazena su travnjak i poplocana staza, lezaljke i suncobrani, a na zahtjev dobijas peskir za bazen (ne onaj bijeli kojim se brises nakon kupanja u kadi).

Vidjela sam da mozes uzeti i presladak krevetac za bebu da stavis u sobu :) Mi tada nismo imali bebca (dobijamo ga uskoro), ali sam primjetila te krevetice.

Uvece postoji animacija koja je prilagodjena i djeci i odraslima, mada ne vjerujem da je bebi prezabavno. Poseban su utisak ostavili animatori koji su pazljivi i naprosto ne dopustaju da se neko osjeti zapostavljen i neusluzen, tako da vjerujem da ce se naci s vremena na vrijeme neko da se malo bavi bebom. Momci su se tada jako fino igrali sa klincima od 2-12 godina, plesali, glupirali se i djeca su ih obozavala!

Obroci su po sistemu svedskog stola, konobari nasmijani i usluzni.

Vec sam mnogo puta rekla da cu ponovo ici u Tunis i tada sigurno odabrati bas ovaj hotel. Pretpostavljam da ce to putovanje doci na red iduceg proljeca, kada ce moj sincic imati oko pola godine.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26118
    Ukupno tema
    871123
    Ukupno poruka