seregig

Ribolov na Tasosu

211 poruka u ovoj temi

http://img594.imageshack.us/img594/7747/v1o.mp4

Da probamo i ovako

Izmenjeno (jelenabata)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, a vidi i nastavke

http://www.youtube.com/watch?v=wXNsisMULnM

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi jel' ko nešto pec'o ove godine, gde ste ribari? Ajmo slike, ulovi, hobe, ribe... :unsure:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Paaa, planiram ja.... osim ako zbog sveopšte frke u Grčkoj ne otpadne letovanje tamo u kom slučaju ću pecati na pola puta tj na Ohridu :bez-zuba:

Izmenjeno (Nemos)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od sutra je sajam ribolova u Nišu, pa da pribavimo još neke stvari što fale... pa kad krenemo... lelele... krv će padne :lud:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

He, he, kod Kineza u mom komšiluku je uvek sajam ribolova... a i svega ostalog :bez-zuba:. Jeste da je kvalitet spram cene ali to su oni takozvani "morski proizvodi" za jednokratnu upotrebu, barem u mom slučaju. 2010. na Tasosu u sobi pored beše neki momak sa majkom, i toliko je bio napaljen na pecanje (a bez pribora) da sam mu na kraju poklonio moj štap :D takođe sa "komšijskog" sajma ribolova.

Izmenjeno (Nemos)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma i mi štapove i mašinice kupujemo kod kineza (i to one najjeftinije) jer smo jedne godine upropastili sprovodnike (nismo oprali štap). Sad isključivo kratki kinezi 2.10 - 2.70 i najjeftinije mašinice... sve skupa oko 700 RSD i OBAVEZNO tuširanje štapa posle ribolova. Ovo što smo kupovali je bila kasvetna torba u koju može sve da stane (štapovi - 3-4 kom. puška, osti, meredov, stalak za kameru...)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ista meta isto odstojanje, i ja ću ovih dana u nabavku, sve u svemu srećan lov!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam danas na najlon pijaci!!! Malo olova, nov kalem najlona i udice taman da imam sa čime da se zezam popodne. Plovak jok.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel pecao neko u Potosu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja cu samo Boze zdravlje, od 7 jula sam u Potosu.Ponecu nekoliko stapa !A sta cu da pecam videcu! :hahaha:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

More, samo teraj!!! Sveti Jovan je uz tebe!!!... i piši kako je bilo... čekamo Nemosa sa izveštajem

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pecacemo iglice! I to na narandzastu ili crvenu vunu, ko je pecao njih shvatice!!! :lud:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

AAAA na Matasinu ! Bravo , sjajan izbor ! Ako neće na "veštake" probaj sa prirodnim mamcem , a kad upecaš prvu , filetiraj je i pecaj na nju. Pokazali nam Grci , a lokalci najbolje znaju ! Čekamo Nemosa sa svežim izveštajem kad se vrati !

A tebi bistro i nad i pod vodom ! Vidim da roniš i pecaš i mi bi se rado družili sa istomišljenicima , ali idemo tek septembra !

U svakom slučaju lep provod i pecanje na odmoru ! Živeli !

Evo pogledaj ovaj link , možda ti se svidi .....

http://www.youtube.com/watch?v=Ov_UnNoih14

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo je super prijatelju ! Pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25997
    Ukupno tema
    867462
    Ukupno poruka